Hayırlı sağlıklı evlatlar için 4444 Salat ı tefriciye

Allah razı olsun canım bende sana secdede dua ettm soylıyrm Kı için rahat etsn valla hep dualarımdasn sen ve bir kac kardesim Rabbim dualrımızı kabul etsn

Allah razı olsun canım bende sana secdede dua ettm soylıyrm Kı için rahat etsn valla hep dualarımdasn sen ve bir kac kardesim Rabbim dualrımızı kabul etsn
Allahım duysun sesimizi kuzum Allah razı olsun Rabbim cümle isteyenlerin kucaklarını doldursun inşallah

Esra diye bir arkadasmm 100 okudu Rabbim bu gunlerin hurmetine dualarını kabul etsin ben de 100 okudum kalan 1600

90 okudum kalan 300 rabbim bu gecenin suyu gözü hürmetine el acan herkesin dualarını kabul etsin inşallah

Canım bu sayfa bireysel mi yani sana mı toplu herkese mi okuyoruz
Valla canım ben okuyrm katılan herkesin isimlerini de zikredip Rabbim e teslim edyrm ben genel olarak hiç bir duamı bireysel yapmamaya dikkat edyrm bunda da katılanlar ve benden özel olarak dua isteyen kardeşlerimi de ekleyip teslim edecem

Anladım canım, sayfa kapanmasın o zaman alıp okuyalım bitince birdaha başlayalım ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…