hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Hergün bir kişiye okuyacağız değil mi?
Şöyle bir önerim var. Sayımız 3669, listede 9 kişiyiz bir kişiye yaklaşık 408 adet düşüyor. İsterseniz önce bu sayımızı okuyalım. Belli bir saat ayarlayalım (mesela saat 15:00) bu saatten sonra okumayan arkadaşlar okumamış olursa kalanları aramızda isteyenler okusun. Mesela saat şuan 12.00. iki arkadaşımız daha hiç okumadı. Kalan sayı 200. Belki saat 12:00 den, 13:00 sonra girecekler. Sonra bize alınıp, kırılmazlar mı? Bilemiyorum.
AMA TATLIM BUNU DAHA ÖNCE DENEDİK VE ÇOK BEKLEDİK O GÜN GİREMİYO KİŞİ SEN BEKLE BEKLE .. 2 GÜN SONRA GİRİP BEN OKUMUŞTUM DİYO.. BÖLE YAPANLARDA VAR...

günaydın kızlar vahid okuyalım 3669 tane... herkes isminin yanına okuduğu sayıyı yazsın
El- VAHİD: Zatında, sıfatlarında, işlerinde, hükümlerinde, isimlerinde asla ortağı ve benzeri olmayan TEK.. günde 3669 İstediği olur, kalbi uyanır, aklı nurlanır.

@gulucukgs için okuyoruz sağlıklı, hayırlı bi bebiş için.

1 -@gulucukgs ..... 869 tane okudum.
2 -@umutsuzcuk ..... 500 TANE
3 -@tuuba84 .... 600
4 -@z_ipek .... 450 tane okudum
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm .... 450 adet okudum.
7 - @@belinayesila ....
8 - @@yasmin5846 .....500
9 - @@kalemero ....300 tane
kalan 0

ALLAH DUALARIMI KABUL ETSİN.... ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

kızlar vahid okuyalım 3669 tane... herkes isminin yanına okuduğu sayıyı yazsın
El- VAHİD: Zatında, sıfatlarında, işlerinde, hükümlerinde, isimlerinde asla ortağı ve benzeri olmayan TEK.. günde 3669 İstediği olur, kalbi uyanır, aklı nurlanır.

@umutsuzcuk için okuyoruz

1 -@gulucukgs ..... 69 tane okudum.
2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 ....
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm ....
7 - @@belinayesila ....
8 - @@yasmin5846 .....
9 - @@kalemero ....
KALAN 3600

TEST YAPTIM ÖLE ARASI SONUÇ NEGATİF.... AMA NEDEN AĞRIYO KARNIM OZAMAN.. İNŞ BAŞKA BİŞİYİM YOKTUR..KORKTUM ŞUAN.. EŞİMDE ÜZÜLDÜ.

2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 ....
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm ....
7 - @@belinayesila ....300
8 - @@yasmin5846 .....
9 - @@kalemero ....

KALAN 3300

AMA TATLIM BUNU DAHA ÖNCE DENEDİK VE ÇOK BEKLEDİK O GÜN GİREMİYO KİŞİ SEN BEKLE BEKLE .. 2 GÜN SONRA GİRİP BEN OKUMUŞTUM DİYO.. BÖLE YAPANLARDA VAR...
sende haklısın canım.

2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 ....
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
6 -@BabamIn_KIzIyIm .... 450 adet
7 -@belinayesila ....300
8 -@yasmin5846 .....
9 -@kalemero ....

KALAN 2850

Kızlar, okuduğum bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Allah, kulunu zikretmeye muvaffak kılmadıkça kul zikredemez. Kul Allah’ı zikrettiğinde de Allah, onu bağışlamak suretiyle zikreder, anar.

“Ben kulumu sevdiğim zaman, ona beni zikretmesini telkin ederim. Böylelikle ben onu yeryüzünün ve gökyüzünün melekutunda anarım. Ayrıca o kulumu haram kıldığım ve buğzettiğim şeylerden korurum ki; gazabıma ve azabıma maruz kalmasın.”

Allah (c.c)şöyle buyurmuştur.

“Kim benim zikrimle meşgul olmaktan dolayı benden isteyecek vakit bulamazsa, ben ona istekte bulunanlardan daha fazlasını veririm.”

Kızlar, okuduğum bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Allah, kulunu zikretmeye muvaffak kılmadıkça kul zikredemez. Kul Allah’ı zikrettiğinde de Allah, onu bağışlamak suretiyle zikreder, anar.

“Ben kulumu sevdiğim zaman, ona beni zikretmesini telkin ederim. Böylelikle ben onu yeryüzünün ve gökyüzünün melekutunda anarım. Ayrıca o kulumu haram kıldığım ve buğzettiğim şeylerden korurum ki; gazabıma ve azabıma maruz kalmasın.”

Allah (c.c)şöyle buyurmuştur.

“Kim benim zikrimle meşgul olmaktan dolayı benden isteyecek vakit bulamazsa, ben ona istekte bulunanlardan daha fazlasını veririm.”
ÇOK GÜZELLLL.

BEN HASTALANDIĞIMDA ÇOK İSYAN ETMİŞTİM. SONRA ÜNİVERSİTEYE GİTTİM. SINIF ARKADAŞLARIM MANYAK GÜZEL İNSANLARDI. ONLARIN DESTEĞİYLE KAPANDIM. VE RABBİMİN HASTALIK BOYUTU İÇİN KURANDA MEALDE ANLATTIKLARI OKUYUNCA. ÖĞRENİNCE HAMD ETTİM.

BEN HASTALANDIĞIMDA ÇOK İSYAN ETMİŞTİM. SONRA ÜNİVERSİTEYE GİTTİM. SINIF ARKADAŞLARIM MANYAK GÜZEL İNSANLARDI. ONLARIN DESTEĞİYLE KAPANDIM. VE RABBİMİN HASTALIK BOYUTU İÇİN KURANDA MEALDE ANLATTIKLARI OKUYUNCA. ÖĞRENİNCE HAMD ETTİM.
geçmiş olsun canım.

2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 ....
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU ....
7 - SENGUL1976 SENGUL1976 ....300
8 - @yasmin5846 .....
9 - K kalemero ....

KALAN 2850

2 -@umutsuzcuk .....
3 -@tuuba84 ....
4 -@z_ipek ....
5 -@ERSU .... 100
7 -@belinayesila ....300
8 -@yasmin5846 .....
9 -@kalemero ....

KALAN 2750

X