hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Bana uyar canim..

Kizlar Allahin 99 isminden biri arti ayetel kürsi okuya biliriz bence sonucta 14 kişiyiz hepsini boleriz 14 de regli olanin yerine musayit olan okur ben musayit oldukca hasta olanin yerine okurum sonucta 1000 salavat düşse 20 ayetel kürsi düşer örnek verdim tabiki sayilari

Kızlar
ALLAH'IN EL MUCİB ismi;
kulların duasını kabul edip cevap veren demektir.
Allah canlı, cansız, akıl sahibi veya buna kabiliyeti olmayan mahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.
Kulları ister hal diliyle, ister konuşma diliyle istek ve ihtiyacını arz edip istekte bulunsa, kulun duasını isitir ve istediği cevabı verir.
ebced hesabına göre 3025 adet okunması gerekir.
ne dersiniz el mucib ile devam edelim ki.

Evet bana uyar...

Şöyle de yapabiliriz her birimize cok az sayi düsecek nasil olsa payimiza dusen sayinin yaninda birer ayetel kursi de okuyabiliriz

Kizlar herkes günlük 23 adet ayetel kursi
217 adet el mucib okuyabilir.
Günlük 14 kisiye göre
günlük 322 ayetel kursi
3.038 de el mucib okumuş oluruz.
14 kisi hesapliyoruz ama belki daha fazlada oluruz. Veya katilmak istemeyen olur 14 kisiden az kaliriz. Önce kimlerin katılacağını ve kaç gun boyunca cekecegimizi belirleyelim. Yeni katilmak istyenlerde olur belki. Sayılar düşer

Canim ayetel kursi 313 olacak sekilde el mucip 3025 olacak sekilde okunacak...küsürat olanlari kime Okunacaksa o kisi okur hallederiz

kızlarrr merhaba ben liste yapmaya başlıyorum şimdi katılmak isteyenler listenin altına kendini ekleyi devam etsin bu gün kararlaştıralım sayıların tam olması gerekiyor bu arada herkse eşit oranda veremeyebilirim bu durum da mesele değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…