hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Yeni dua meryem suresimi
yoksa ayetel kursi ve ya mucib mi
onun icin yeni bi dua sayfasi açtılar takip için. Sayfalar bölundumu simdi
canım diğer sayfayı ben açtım ama sayfayı bölmek değil başlıkla uyumlu bir yerde devam edelim diye ama szin için sorun ise yönetime yazayım silinsin diğer sayfa .kendimi kötü hissettim :KK43:

canım diğer sayfayı ben açtım ama sayfayı bölmek değil başlıkla uyumlu bir yerde devam edelim diye ama szin için sorun ise yönetime yazayım silinsin diğer sayfa .kendimi kötü hissettim :KK43:
bence konu mühim değil burda bir arada olmak daha güzel siz bilirsiniz gene

selam arkadaşlar..
3 yaşında bir kızım var ikinci çocuk için tedavi görüyorum..
bu ay 19 meryem suresi okuttum..
sayfanızı yeni gördüm benim için de okuyabilir miyiz:KK66:
tüm sayfaları okuyamadığım için ne yapacağımı bilmiyorum ama :)
liste oluşturuldu mu acaba?

yeni yıl hepimize hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar getirsin inşallah...

bebeksiz geçirdiğimiz bu seneyi de geride bırakıyoruz.heveslerimizin her ay gelen regl ile kursağımızda kaldığı, ''bu da mı gol değil'' dediğimiz bir yılı daha devirmiş bulunuyoruz.bez reklamlarına bile duygulanır hale geldiğimiz, yerli yersiz agresifleştiğimiz, ağlama nöbetleri geçirdiğimiz, eşlerimizle kavga ettiğimiz, hamile yada bebekli kadın gördüğümüzde kedinin ciğere baktığı gibi bakıp derince bir iç çekip aniden moralimizin dibe vurduğu bir yılı daha ömrümüzden gönderiyoruz.mağazaya gittiğimizde bebek reyonuna inip o minicik kıyafetlere saatlerce baktığımız hatta aldığımız, markette biz ped alırken o kadının bebek bezi almasına içimiz ezilerek baktığımız, komşunun bebeğini severken eve gelen seslerini hüzünlenerek dinlediğimiz bir seneyi daha bitiriyoruz.

dileğim şu ki rabbimden bizleri bu imtihanda sabırsız bırakmasın.isyandan korusun.hepimize mis kokulu bebeklerimizi tez zamanda hayrıyla sağlığıyla göndersin.evlerimize huzuru bereketi sevgiyi ve muhabbeti daim etsin.amin

Kızlar şükürler olsun ki bugünkü duamı yaptım, namazımı kıldım. Yüce rabbim bitirmeyi nasip etti. Allah’ım hatalarımızla, kusurlarımızla dualarımızı kabul eder inşallah. Burada birbirimizi tanımadan dualarda buluştuk. Kimin duası kabul olur bilemeyiz, Allah bilir. Duası kabul olanlardan eylesin Rabbim bizleri. Allah’a emanet olun. Hakkınızı helal edin. Hepimizin hakkında her şeyin hayırlısı olsun.

Bendw okudum kızlar Allah ım kabul etsin. .şimdi ne yapıyoruz listemize bitti..

kızlarrr pazartesi doktor randevu var salı günü yeni listemizi oluşturup yeni duamıza başlarız Rabbim ettiğimiz dualrı kabul etsin 21 gün Ya Latif ismiyle seslendik ona dularımız katına çıkmıştır inşallah herkes hakkını helal etsin salı günü ya da pazartesi akşamı kararlaştırmış oluruz inşallah

X