hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Kızlar @@trksng arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde @trksngarkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.@gulucukgs
2.@adrenalin85
3.@kalemero 641
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu 2.000
6.@BabamIn_KIzIyIm 2.100
7.@esmaonur01 2.000
8.@ersu 1.000
9.@eymen4545 1.000
10. @@hoppacuppa 1.000
11. @@esma73
12.@gsx
13.@okulum 1.050
14.trksng 2.000
15.belinayesila 2.000
------------------
kalan 1.850
-------------------
aldığınız sayıyı bitirdikten sonra söylenecek “Es-selatü ve’s-selamü aleyke ya seyyidi ya Resulullah.Huz bi-yedi kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike ya sahibe’l lufü ve’l-ihsan.Ya Rahmeten li’l-Alemin

arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

Benim okudugum 16641 taneyide bagişlamayi unutmasan sevinirim tup bebek sonucum carşamba
nasl bağışlıcaz canm ? yani okunacak arkadaşlaramı dağıtayım? inşallah tutmuştır canm seni dualarıma ekleyeceğim çatşmba güzel haberlerini bekliyorum tüp bebeğinn mamisi olursun inşallah

Allah'ım, senden yalvararak diliyorum; Ey gizliyi bilen! Ey göğü kudreti ile bina eden! Ey yeri izzeti ile döşemiş olan! Ey celalinin nuru ile güneşi ışık merkezi, ayı yol gösterici kılan! Ey her temiz nefse yönelen! Ey korkanların, gönlü temiz olanların korkusunu gideren! Ey yaratıkların ihtiyaçlarını ve dileklerini yerine getiren! Ey Yusuf'u kölelik boyunduruğundan kurtaran! Ey kulların ihtiyaçlarını zatına iletmek için aracı koymayan! Her dilek sahibinin müracaatını doğrudan doğruya kendisi dinleyen, karşılığını veren ve hiçbir yardımcıya muhtaç olmayan Rabbim! Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında. Sen öyle bir Rab'sin ki; sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın. Ya Rabbi! Peygamberin Hz. Muhammed'e (s.a.v.), O'nun ali ve ashabına sonsuz selam olsun. Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin amin

Kızlar hepinizin ağzına sağlık Allah razı olsun tez vakitte evlatlarımıza kavuştursun :)

Okulum duanı aldım çok beğenmiştim hakkını helal et :)
helal olsun canım valal bende burdan biinden almıştım çook beğenmiştiiimm ..ALALH ım kabul etsiin canım...

trksng arkadaşımızın listesi bitti duası yukarda amin diyelm arkadaşlar hayırlı bir evlat versin RABBİM amin

Kızlar @@trksng arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde @trksngarkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.@gulucukgs
2.@adrenalin85
3.@kalemero 641
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu 2.000
6.@BabamIn_KIzIyIm 2.100
7.@esmaonur01 2.000
8.@ersu 1.000
9.@eymen4545 1.000
10. @@hoppacuppa 1.000
11. @@esma73
12.@gsx
13.@okulum 1.050
14.trksng 2.000
15.belinayesila 3.850
------------------
kalan 0
-------------------
aldığınız sayıyı bitirdikten sonra söylenecek “Es-selatü ve’s-selamü aleyke ya seyyidi ya Resulullah.Huz bi-yedi kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike ya sahibe’l lufü ve’l-ihsan.Ya Rahmeten li’l-Alemin

arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…