hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Kızlar SENGUL1976 SENGUL1976 arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde @tbelinayesila arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.@gulucukgs
2.@adrenalin85
3.@kalemero 641
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu 1.000
6.@BabamIn_KIzIyIm 1.500
7.@esmaonur01
8.@ersu
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa
11. @@esma73
12.@gsx
13.@okulum
14.trksng 4.250
15.belinayesila 8250
16.tuba84 1.000
------------------
kalan 0
-------------------
aldığınız sayıyı bitirdikten sonra söylenecek “Es-selatü ve’s-selamü aleyke ya seyyidi ya Resulullah.Huz bi-yedi kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike ya sahibe’l lufü ve’l-ihsan.Ya Rahmeten li’l-Alemin

arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

Allah'ım, senden yalvararak diliyorum; Ey gizliyi bilen! Ey göğü kudreti ile bina eden! Ey yeri izzeti ile döşemiş olan! Ey celalinin nuru ile güneşi ışık merkezi, ayı yol gösterici kılan! Ey her temiz nefse yönelen! Ey korkanların, gönlü temiz olanların korkusunu gideren! Ey yaratıkların ihtiyaçlarını ve dileklerini yerine getiren! Ey Yusuf'u kölelik boyunduruğundan kurtaran! Ey kulların ihtiyaçlarını zatına iletmek için aracı koymayan! Her dilek sahibinin müracaatını doğrudan doğruya kendisi dinleyen, karşılığını veren ve hiçbir yardımcıya muhtaç olmayan Rabbim! Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında. Sen öyle bir Rab'sin ki; sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın. Ya Rabbi! Peygamberin Hz. Muhammed'e (s.a.v.), O'nun ali ve ashabına sonsuz selam olsun. Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin amin

Allah'ım, senden yalvararak diliyorum; Ey gizliyi bilen! Ey göğü kudreti ile bina eden! Ey yeri izzeti ile döşemiş olan! Ey celalinin nuru ile güneşi ışık merkezi, ayı yol gösterici kılan! Ey her temiz nefse yönelen! Ey korkanların, gönlü temiz olanların korkusunu gideren! Ey yaratıkların ihtiyaçlarını ve dileklerini yerine getiren! Ey Yusuf'u kölelik boyunduruğundan kurtaran! Ey kulların ihtiyaçlarını zatına iletmek için aracı koymayan! Her dilek sahibinin müracaatını doğrudan doğruya kendisi dinleyen, karşılığını veren ve hiçbir yardımcıya muhtaç olmayan Rabbim! Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında. Sen öyle bir Rab'sin ki; sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın. Ya Rabbi! Peygamberin Hz. Muhammed'e (s.a.v.), O'nun ali ve ashabına sonsuz selam olsun. Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin amin
aminnnn

Kızlar 16 kişi olduk aslında herkes 1000 tane alsa hemen biter neden katılım az oluyor hepimizin nefesi girmeli bnce

ben de hayırlı sağlıklı bi evlat diliyorum kendim için. ama şu an okuldayım akşam 7 gibi kılsam namazı olur mu? yada benim yerime başkasına okuyalım :emir_bebek:

ben de hayırlı sağlıklı bi evlat diliyorum kendim için. ama şu an okuldayım akşam 7 gibi kılsam namazı olur mu? yada benim yerime başkasına okuyalım :emir_bebek:
yok canm olur akşam kılabilirsin ben başlatıyorum listeni önce sonra farketmez

Kızlar tuuba84 tuuba84 arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
bizler paylaşırız
öncesinde tuuba84 tuuba84 arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat

1.gulucukgs
2.kalemero 1.000
3.mutlu-umutlu
4.BabamIn_KIzIyIm
5.esmaonur01
6.ersu
7.eymen4545
8.hoppacuppa
9.esma73
10.okulum
11.trksng 1.000
12.belinayesila 1.000
13.tuba84

------------------
kalan 13.641
-------------------
aldığınız sayıyı bitirdikten sonra söylenecek “Es-selatü ve’s-selamü aleyke ya seyyidi ya Resulullah.Huz bi-yedi kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike ya sahibe’l lufü ve’l-ihsan.Ya Rahmeten li’l-Alemin

arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

pek uğramayan arkadaşları çıkarttım listeden tekrar katılmak isterlerse isimlerini yazdırabilirler

641 de ben okuyayım kızlar...
zor bir süreçten sonra evlat sahibi olmuş bir anne olarak sizlere dua ile katkım olsun..
Allahım hepinizin kucağına sağlıklı hayırlı evlatlar versin..

Kızlar @@tuuba84 arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
bizler paylaşırız
öncesinde @@tuuba84 arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat

1.gulucukgs
2.kalemero 1.000
3.mutlu-umutlu
4.BabamIn_KIzIyIm
5.esmaonur01
6.ersu
7.eymen4545
8.hoppacuppa
9.esma73
10.okulum
11.trksng 1.000
12.belinayesila 1.000
13.tuba84
umutsuzcuk 641

------------------
kalan 13.000
-------------------

X