hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Kızlar @@esma73 arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde @@esma73 arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85
3.@kalemero
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu 1.000
6.@BabamIn_KIzIyIm 3.000
7.@esmaonur01
8.@ersu 1.000
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa 2.000
11. @@esma73 2.000
12.@gsx 1.000
13.@okulum
14.trksng
------------------
kalan 0
-------------------
arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

kızlarr herhalde ittii esma içinn bence karışıyoor böylee kişi sayısına bölsek bir gün de süre versek o şkilde okusak olmaz mıı...
canm önceden senn dediğin gibi yapıyorduk ama listede olan kişi gelmiyor vs... derken hep sıkıntı oluyordu böyle olunca gelen alıyor daha hızlı ilerliyoruz ben sürekli takip ediyorum listeyi güncelliyorum son listeye bakarak ona göre sayı alabilirsin böyle liste daha rahat ilerliyor.... senn dediğin gibi olnca yazıyorum sayı 2-3 gün hiç gelmiyor haberi olmadan sayı yazmış oluyorum ama böyle olunca kalan sayıya göre alıyor ve kim için okuduğunu bliyor en azından

pekii sen de haklısın canım ne bileyimm yarışta hissediyorum vallaaa bi bakıyoomm itmiş de yeni kişiye geçilmiş :)

pekii sen de haklısın canım ne bileyimm yarışta hissediyorum vallaaa bi bakıyoomm itmiş de yeni kişiye geçilmiş :)
olsun canm yetiştiğinden alırsın şimdi gsx in listesine geçiyorum sana 2.000 yazıyorum o halde çok şükür hızlı ilerliyor :) daha iyi canım

olsun canm yetiştiğinden alırsın şimdi gsx in listesine geçiyorum sana 2.000 yazıyorum o halde çok şükür hızlı ilerliyor :) daha iyi canım
tamma canım olurr 2000 alayım ben yarına bitiririmm benn..kızlarr ya latif celle celalühü diyoruz demii..sadece ya latif değil...

tamma canım olurr 2000 alayım ben yarına bitiririmm benn..kızlarr ya latif celle celalühü diyoruz demii..sadece ya latif değil...
tamm gsx için sana 2.000 yazacağım o da hayırlı bir evlat istiyor.... canm farkeymez her iki şekilde de olur

tamm gsx için sana 2.000 yazacağım o da hayırlı bir evlat istiyor.... canm farkeymez her iki şekilde de olur
tamma canıımm beniimm ..farkı vardırr bencee celle celalühü söylersen daha uzun sürede okursuunn..bi yerde esmaların sonuna celle celalühü eklenir diye okumuştuum ..

tamma canıımm beniimm ..farkı vardırr bencee celle celalühü söylersen daha uzun sürede okursuunn..bi yerde esmaların sonuna celle celalühü eklenir diye okumuştuum ..
tabi zaman bakımından uzun sürer ama bende bakmıştım genelde Ya Latif olarak okunur olarak karşılaştım okuduğum yerde dur tekrar bakayım

Akla gelebilecek her türlü istek için,bir hafta boyunca her gün (16641) kere “Ya Latif celle celalühü” denir.Ardından “Es-selatü ve’s-selamü aleyke ya seyyidi ya Resulullah.Huz bi-yedi kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike ya sahibe’l lufü ve’l-ihsan.Ya Rahmeten li’l-Alemin” okunur,dua edilirse,maksada ulaşılır.Dileğine kavuşulur

kızlarr şöle bi yazı varr bitince bu salavatı da söyleyip mi dua etsek acabaa...

Salavatın Anlamı: Allah’ın selamı ve salatı sana olsun ya resulallah .Çok sıkıntım var yardım et.

eklerim canm yeni listeye olur :)

kızlar 9999 defa fetih suresinin 41.ayeti olan İnna fetahna leke fethan mübina yı okuyorum çok az kaldı ama sizlerinde duasını almak isterim okumak isteyen olur mu acaba sayı öenmli değil 3-5 tane de olur çok az kaldı zaten Rabbim belki sizin dualarınızı kabul eder

fetih süresi 29 ayet kaçıncı ayeti diyorsun

kızlar 9999 defa fetih suresinin 1.ayeti olan İnna fetahna leke fethan mübina yı okuyorum çok az kaldı ama sizlerinde duasını almak isterim okumak isteyen olur mu acaba sayı öenmli değil 3-5 tane de olur çok az kaldı zaten Rabbim belki sizin dualarınızı kabul eder

Allah'ım, senden yalvararak diliyorum; Ey gizliyi bilen! Ey göğü kudreti ile bina eden! Ey yeri izzeti ile döşemiş olan! Ey celalinin nuru ile güneşi ışık merkezi, ayı yol gösterici kılan! Ey her temiz nefse yönelen! Ey korkanların, gönlü temiz olanların korkusunu gideren! Ey yaratıkların ihtiyaçlarını ve dileklerini yerine getiren! Ey Yusuf'u kölelik boyunduruğundan kurtaran! Ey kulların ihtiyaçlarını zatına iletmek için aracı koymayan! Her dilek sahibinin müracaatını doğrudan doğruya kendisi dinleyen, karşılığını veren ve hiçbir yardımcıya muhtaç olmayan Rabbim! Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında. Sen öyle bir Rab'sin ki; sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın. Ya Rabbi! Peygamberin Hz. Muhammed'e (s.a.v.), O'nun ali ve ashabına sonsuz selam olsun. Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin amin

ben hoppa cuppa için 1000 tane okudum ALLAH ım kabul etsin...kızlar her gün birine okusakk bir de sayıları paylaştırsak ben pek bişe anlamadım bu lisatedenn ..
yani bende yetişemiorum... ben duamı söylemeden okunmuş bitmiş bile... çok hızlısınız arkadaşlar maaşalah:) şimdi ben herkese okuyamıorum ama akşamları girdiğim için... bana okuyanlar hakkını helal etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…