hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Kızlar @@hoppacuppa arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde @@hoppacuppa arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85
3.@kalemero 1.000
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu
6.@BabamIn_KIzIyIm 1.000
7.@esmaonur01 1.500
8.@ersu
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa 3.000
11. @@esma73
12.@gsx 1.000
13.@okulum 1.000
14.trksng
------------------
kalan 0
--------------------

estağfirullah. estağfirullah. estağfirullah.
el açtık kapına geldik ne olur yarabbim bizi boş çevirme.amin
Âlemlerin Rabbi olan Allah’a hamd olsun.
Peygamberimiz Hz. Muhammed (a.s)’e, onun bütün ehl-i beytine ve ashâbına salât ve selâm olsun.
Ey Rabbimiz! Bizden ibadetlerimizi kabul buyur.amin
Şüphesiz ki sen her şeyi işiten ve her şeyi bilensin.
Bizim tövbelerimizi kabul eyle.amin
günahkar ağzımla yaptığım dualarımı, el açıp amin diyen kardeşlerimin dualarını kabul buyur.
amin
allahım dünyada ahireete hep iyilik ver. amin
efendimizin elleriyle kevser havuzundan içenlerden eyle. amin
allahım efendimiz birgün arkadaşları sahabe efendilerimizle oturuken kardeşlerimi görmek çok isterdim demişti. sahabe efendilerimizde biz senin kardeşlerin değilmiyiz dediklerinde sizler benim arkadaşlarımsınız buyurmuştu. ben ahir zamanda ben öldükten sonra bana itaat edenleri görmek isterdim demişti. allahım efendimizin kardeşlerim dediği insanlardan eyle. amin.
hayırlı evlatlar ver. hoppacuppa hoppacuppa kardeşiminde gönlünden geçenleri kabul buyur.
ölmüşlerimize merhamet eyle. bizleride kabir azabından koru. amin.

"bekarlarımıza hayırlı kısmetler ver, doğuracağımız kuzularımızada başarı, huzur, bereket ve sağlık içinde bir ömür lütfeyle! her türlü kötülüklerden ve zararlı alışkanlıklardan muhafaza eyle Allah’ım! amin.
amin
el fatiha.

Hepinizden Allah razı olsun ağzınıza yüreğinize sağlık.Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah:KK36::KK36:
inşallah amin canım biz bu dua da sende birleştik senn için el açtık Rabbime inşallah güzel sağlıklı hayırlı bir evlat haberi verir Rabbim sana sende bize müjdeni verirsin

estağfirullah. estağfirullah. estağfirullah.
el açtık kapına geldik ne olur yarabbim bizi boş çevirme.amin
Âlemlerin Rabbi olan Allah’a hamd olsun.
Peygamberimiz Hz. Muhammed (a.s)’e, onun bütün ehl-i beytine ve ashâbına salât ve selâm olsun.
Ey Rabbimiz! Bizden ibadetlerimizi kabul buyur.amin

Şüphesiz ki sen her şeyi işiten ve her şeyi bilensin.
Bizim tövbelerimizi kabul eyle.amin
günahkar ağzımla yaptığım dualarımı, el açıp amin diyen kardeşlerimin dualarını kabul buyur.
amin
allahım dünyada ahireete hep iyilik ver. amin
efendimizin elleriyle kevser havuzundan içenlerden eyle. amin
allahım efendimiz birgün arkadaşları sahabe efendilerimizle oturuken kardeşlerimi görmek çok isterdim demişti. sahabe efendilerimizde biz senin kardeşlerin değilmiyiz dediklerinde sizler benim arkadaşlarımsınız buyurmuştu. ben ahir zamanda ben öldükten sonra bana itaat edenleri görmek isterdim demişti. allahım efendimizin kardeşlerim dediği insanlardan eyle. amin.
hayırlı evlatlar ver. hoppacuppa hoppacuppa kardeşiminde gönlünden geçenleri kabul buyur.
ölmüşlerimize merhamet eyle. bizleride kabir azabından koru. amin.

"bekarlarımıza hayırlı kısmetler ver, doğuracağımız kuzularımızada başarı, huzur, bereket ve sağlık içinde bir ömür lütfeyle! her türlü kötülüklerden ve zararlı alışkanlıklardan muhafaza eyle Allah’ım! amin.
amin
el fatiha.
amin canım :)

inşallah amin canım biz bu dua da sende birleştik senn için el açtık Rabbime inşallah güzel sağlıklı hayırlı bir evlat haberi verir Rabbim sana sende bize müjdeni verirsin
Amin cnm inşallah.Rabbim sevincini yaşatsın inşallah.Hayırsız bişey istiyorsak hayra çevirsin rabbim

Kızlar esma73 esma73 arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
bizler paylaşırız
öncesinde esma73 esma73 arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85
3.@kalemero
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu
6.@BabamIn_KIzIyIm
7.@esmaonur01
8.@ersu
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa
11. @@esma73
12.@gsx 1.000
13.@okulum
14.trksng
------------------
kalan 9.000
-------------------
arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

Kızlar @@esma73 arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
bizler paylaşırız
öncesinde @@esma73 arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85
3.@kalemero
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu
6.@BabamIn_KIzIyIm
7.@esmaonur01
8.@ersu 1.000
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa
11. @@esma73
12.@gsx 1.000
13.@okulum
14.trksng
------------------
kalan 8.000
-------------------
arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

kızlar biraz katılımı arttırısak ben devm etmekten yanayım sürekli okumaya devam edelim sıradan

ben hoppa cuppa için 1000 tane okudum ALLAH ım kabul etsin...kızlar her gün birine okusakk bir de sayıları paylaştırsak ben pek bişe anlamadım bu lisatedenn ..

bende 2000 alıyorum o zaman burdaki bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum rabbim hepimizin duasını en kısa zamanda kabul etsin inşallah amin dualarımızı geri çevirme yarabbim

kızlarr herhalde ittii esma içinn bence karışıyoor böylee kişi sayısına bölsek bir gün de süre versek o şkilde okusak olmaz mıı...

X