hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Ben arkadaşımız için 1500 tane okudum allah kabul etsin.
Şimdiden söyliyeyim yarın ki arkadaşımız için yine 1500 tane okurum aslında hergün yaz beni okurum olaki okuyamazsam bildiririm

Ben arkadaşımız için 1500 tane okudum allah kabul etsin.
Şimdiden söyliyeyim yarın ki arkadaşımız için yine 1500 tane okurum aslında hergün yaz beni okurum olaki okuyamazsam bildiririm
allah kabul etsin :) canm öyle karışıyor herkes gelip sayı alırsa daha iyi olur yarın için hoppacuppa da sıra o da bebiş istiyor olaki gelemezsen yarın için yazıyorum seni 1.500 adet ama sonraki arkadaşlar için görüşürüz tekrar

Kızlar hoppacuppa hoppacuppa arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde hoppacuppa hoppacuppa arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85
3.@kalemero
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu
6.@BabamIn_KIzIyIm
7.@esmaonur01 1.500
8.@ersu
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa
11. @@esma73
12.@gsx 1.000
13.@okulum 1.000
14.trksng
------------------
kalan 6.500
--------------------
arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

allah kabul etsin :) canm öyle karışıyor herkes gelip sayı alırsa daha iyi olur yarın için hoppacuppa da sıra o da bebiş istiyor olaki gelemezsen yarın için yazıyorum seni 1.500 adet ama sonraki arkadaşlar için görüşürüz tekrar
Tamam canım nasıl daha iyi olacaksa öyle yapın tabi
Ben inş yarın girerim

Kızlar @@hoppacuppa arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
bizler paylaşırız
öncesinde @@hoppacuppa arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85
3.@kalemero
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu
6.@BabamIn_KIzIyIm 1.000
7.@esmaonur01 1.500
8.@ersu
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa
11. @@esma73
12.@gsx 1.000
13.@okulum 1.000
14.trksng
------------------
kalan 5.500
--------------------
arkadaşımızda hayırlı bir evlat istiyor Rabbim duysun dualarımızı nur topu gibi bir bebek nasip etsin kardeşimize
sayı alıp okuyacak arkadaş ne kadar alıp okuyacağını yazsın ben listeye tekrar ekleyeceğim bu şekilde yapmak daha iyi olacak gelenler sayı alır kim için okuduğumuzu biliriz

Arkadaslar benim ki bitmis galiba...ben calistigim icin aksamlari girebiliorum sadece.... allah hepinizden razi olsun sizlerinde ne dilekleri varsa kabul etsin ins.. benim tek dilegim var rabbimden hayirli saglikli anali babali evlatlar nasip etsin ins. İns. sizin dualarinizla olurrr... tekrardan allah razi olsun hepinizden ayri ayri

bende eymen45 arkadaşım için 2000 tane okuyorum rabbim en kısa zamanda bir bebiş nasip etsin inşallah

Arkadaslar benim ki bitmis galiba...ben calistigim icin aksamlari girebiliorum sadece.... allah hepinizden razi olsun sizlerinde ne dilekleri varsa kabul etsin ins.. benim tek dilegim var rabbimden hayirli saglikli anali babali evlatlar nasip etsin ins. İns. sizin dualarinizla olurrr... tekrardan allah razi olsun hepinizden ayri ayri
canım son 1.000 tane kaldı onu da sen okumak istersin diye kimseye vermedim.... 1.000 tane okuyabilirsin yani

Kızlar @@hoppacuppa arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
bizler paylaşırız
öncesinde @@hoppacuppa arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85
3.@kalemero 1.000
4. @@miskamber
5.@mutlu-umutlu
6.@BabamIn_KIzIyIm 1.000
7.@esmaonur01 1.500
8.@ersu
9.@eymen4545
10. @@hoppacuppa 3.000
11. @@esma73
12.@gsx 1.000
13.@okulum 1.000
14.trksng
------------------
kalan 1.500
--------------------

X