hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

bende 1000 tane okudum mutlu umutlu arkadaşım için dileği neyse gerçekleşir inşallah

kızlaraynı gün okudum bana sormanıza gerek yok ben aynı gün okuyorum okuyamazsam bildirim yaparaım zaten beklemede diye

KZLAR ŞİMDİ KİMLER OKUMUŞ. BENİM BİRAZ İŞİM VAR Bİ LİSTEYİ KDNTROL EDERSENİZ. ZATEN DÜN ÇOK YOĞUNDUM KARIŞTIRMIŞTA OLABİLİRİM. ÖZEL MESAJDA GELİYO.
MORALİMDE BOZUK AÇIKCASI GEBELİK TESTİ YAPTIM DÜN MİDEM ÇOK BULANIYODU. AMA BİŞİ ÇIKMADI ÜZÜLDÜM. MİDEM NİYE BULANIYO. İŞTAHIMDA AÇIK.

mutlu-umutlu mutlu-umutlu için ben 1000 adet okudum allahım gönlünde ne dileği varsa nasip etsin inşallah

Okunmaya başlandığında okundu yazarsınız
1. OKUYUP BİTİREN

Mutlu umutluya okudum. allah herkese saglikli bebisler versin ins.
2. OKUYUP BİTİREN

mutlu-umutlu arkadaşımız için 1.000 adet ya-latif okudum. Allah gönlüne göre versin.
3. OKUYUP BİTİREN
Neyse ben gerçekten okudum mutlu arkadaşım için 1000 tane ya latif allah dileğini kabul etsin
4.OKUYUP BİTİREN
bende 1000 tane okudum mutlu umutlu arkadaşım için dileği neyse gerçekleşir inşallah
5. OKUYUP BİTİREN
kızlaraynı gün okudum bana sormanıza gerek yok ben aynı gün okuyorum okuyamazsam bildirim yaparaım zaten beklemede diye

mutlu-umutlu mutlu-umutlu içinde hemen 1.000 adet okuyorum kızlar Rabbim kabul etsin
6. OKUYUP BİTİREN
bende kendim için 1.000 Ya Latif okudum. Hacet namazı kıldım hepimize dua ettim. Allah kabul etsin
7. OKUYUP BİTİREN

BİDE gsx okumuş.
bide miskamber toplu almıştı oda okumuştur.

toplam 10 kişi bitirmiş
BUGÜN ÇARŞAMBA VE @@mutlu-umutlu İÇİN OKUYOZ.
HAYIRLI SAĞLIKLI BİR BEBİŞİ OLUR.
1.@gulucukgs 6641 OKUDU
2.@adrenalin85 1.000
3.@kalemero 1.000OKUDU
4. @miskamber 1000 OKUDU
5.@mutlu-umutlu 1.000 OKUDU
6.@BabamIn_KIzIyIm 1000 OKUDU
7.@esmaonur01 1.000 OKUDU
8.@ERSU 1.000 OKUDU
9.@eymen4545 1.000 OKUDU
10. @@hoppacuppa 1.000
11. esma73 esma73 , 1000 OKUDU
12.@gsx 1000 OKUDU
canım hoppacuppa hoppacuppa 1.000 okudunmu?
canım @adrenalin85 1.000 okudunmu?

Son düzenleyen: Moderatör:
KZLAR ŞİMDİ KİMLER OKUMUŞ. BENİM BİRAZ İŞİM VAR Bİ LİSTEYİ KDNTROL EDERSENİZ. ZATEN DÜN ÇOK YOĞUNDUM KARIŞTIRMIŞTA OLABİLİRİM. ÖZEL MESAJDA GELİYO.
MORALİMDE BOZUK AÇIKCASI GEBELİK TESTİ YAPTIM DÜN MİDEM ÇOK BULANIYODU. AMA BİŞİ ÇIKMADI ÜZÜLDÜM. MİDEM NİYE BULANIYO. İŞTAHIMDA AÇIK.
Bozma moralini Allah De ötesini bırak herşeyin bi zamanı var biz tevekkül edip tam teslim olmalıyız duamızı kesmediğimiz gibi ümidimizi de kesmeyeceğiz Allah büyüktür bizi yoktan var eden Allah bizede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah

kızlar annem hasta ben şimdi onun yanına gidicem sanırım ameliyat olucak. istersinz beni çıkartın yada ben toplu alayım.

Hepinizden Allah razı olsun, gulucukgs sende ne olur üzülme, vaktini bekliyordur annesi, inşallah sağlıklı güzel bir biçimde seninde isteyen herkesinde kucağı dolacak, dua etme isteğimiz bile kabul olacağına işret değil midir.

kusura bakma canım .. cok stresliyim.karıştırmışım. bende şimdi tek tek baktım.
Önemli değil canımcım bende aynı durumdayım
Bu ay umutlandım güya hissettim sonuç hüsran adet oldum dün sğladım ağladım ama boşa
Ben hiç anne olamayacam galiba
Geçen yıl kürtaj olmuştum boş gebelik nedeniyle 1 yıl oldu ama hep aynı aynı

X