hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

gülücük ben niye listede yokum nette giremedim ondan bildirim yapamadım
canm sen benm için 1.000 okudun mu ? sakin ol bekledik haber gelmeyince çıkaralım dedik kusura bakma ekleriz tekrar :) tanımadığımız için oluyor böyle şeyler sen de ben aldım okuyorum biz biliriz ki okundu sıkıntı yok hiç haber gelmeyince ne yapalım

ben okumasam okumam derim

Bende 1.000 Ya Latif esmasını çekip bitirdim, Rabbim miskambere, kullanıcı adı gibi misk amber kokulu cennet kokulu hayırlı sağlıklı göz aydınlığı evlatlar versin. Aminnnn

ne kadar çabuk ilerlemişsiniz. beni ekleyin yazdım ve sonra giremedim siteye eklendiğimi görseydim hemen okurdum zaten ama siz paylaşmışsınız heralde onuda kusura bakmayın. giremediğim sadece bi kaç saat

miskamber arkadaşımız için 1.000 adet ya latif okudum.

t.ederim canım. Allah hepimizin kalbine göre versin. müsait olduğumda okumaya çalışıyorum. birazdan yine eklerim senin sayından düşeriz. (okumaya devam ediyorum)

ok sağol tatlım.
canım miskamber arkadaşımız için 1.000 adet okumuştum. + 2.041 adet daha okudum. toplam 3.041 adet okumuş oldum. Allah kabul etsin, hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin.

ne kadar çabuk ilerlemişsiniz. beni ekleyin yazdım ve sonra giremedim siteye eklendiğimi görseydim hemen okurdum zaten ama siz paylaşmışsınız heralde onuda kusura bakmayın. giremediğim sadece bi kaç saat

şimdi miskamber için okuyoz. sende varsın listede

sıra @miskamber da ve dileği:
sağlıklı, hayırlı bir bebiş istiyo.

1.@gulucukgs 3.600 okundu
2.@adrenalin85 1.000
3.@kalemero 1.000
4. @miskamber 1000
5.@mutlu-umutlu 1.000
okundu
6.@babamın_kızıyım 3041
okundu
7.@esmaonur 1.000
8.@ersu 1.000
okundu
9.@eymen4545 1.000
10. hoppacuppa 1.000
11. esma73 1000
12.@gsx 1000
okundu
kalan 0

şimdi miskamber için okuyoz. sende varsın listede

ben göremiyorum kendimi listede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…