hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

betul8516

evimizi hayırlı sağlıklı evlatla şenlendr yarabbim
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
7.514
5.191
38

Akla gelebilecek her türlü istek için, (16641) kere “Ya Latif celle celalühü” denir.Ardından “Es-selatü ve’s-selamü aleyke ya seyyidi ya Resulullah.Huz bi-yedi kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike ya sahibe’l lufü ve’l-ihsan.Ya Rahmeten li’l-Alemin
(Allah’ın selamı ve salatı sana olsun ya resulallah .Çok sıkıntım var yardım et.) okunur,dua edilirse,maksada ulaşılır.Dileğine kavuşulur

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca sen en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak.

(hergün hacet namazını kılıp listedeki kişilerin dileğini söyleyip 11 kez denecek olanlarıda söyleyip ya latif çekeçek.özel gününde namaz kılmayıp sadece nickin yanında yazan sayı kadar ya latif çekecek )

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1. K kalemero 1.001 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2. tuuba84 tuuba84 1.000-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3. @BabamIn_KIzIyIm 1.000- sibel kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.
@belinayesila 1.280-Şengül kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver.
5. @umutsuzcuk 1.000 -mehtap kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6. @yasmin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7. eymen4545 eymen4545 1.280-emine kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8. hoppacuppa hoppacuppa 1.280-damla kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9. trksng trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10. mutlu-umutlu mutlu-umutlu 1.280-ayşegül kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver ve tüm sağlık problemlerinden kurtulması için ona şifa ver
11. ERSU ERSU 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12. okulum okulum 1.280-ebru kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13. esma73 esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et
14.@gulucukgs 1120 -betül şule kulunada hayırlı sağlıklı evlatlar ver

kızlar ben nicklerinizle yazdım ama bence isimlerinizi söyleyin

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük çekebiliriz sanki 40 gün devam etsek...çekemezsek bana söylersiniz ben hemen çekerim. sabah namazından sonra uyumuyom.

kızlarrrrr :) evet 16 kişi olursak günde 1.000 çekmek çok kolay olur inşallah :) hemde çabuk ilerler

ama ben hayırlı bir evlilik istiyorum tez zamanda bebiş değil henüz :KK66: babası aranıyor

kızlarrrrr :) evet 16 kişi olursak günde 1.000 çekmek çok kolay olur inşallah :) hemde çabuk ilerler
ama kimse gelmiyo.. ben yeniyim kimseyide tanımıyom.
ben musait oluyorum 10001 tanesini ben çekebilirim bugün için.
gelen oldukça 10001 taneden veririm. 4 kişisiniz.sizde 1660 tane okucanız uygunmu.

ama kimse gelmiyo.. ben yeniyim kimseyide tanımıyom.
ben musait oluyorum 10001 tanesini ben çekebilirim bugün için.
gelen oldukça 10001 taneden veririm. 4 kişisiniz.sizde 1660 tane okucanız uygunmu.
yok canım bize 1000 er düşecek şekilde ayarla ben çalışıyorum ancak akşam okuyabilirim

İnşaallah eşiniz en kısa zamanda sevinçten gözleri dolu dolu size bakar, göz aydınlığı evlatlarınız olur, ben yeni evliyim, eşim istiyor ama belli etmiyor galiba, bizde konusu pek açılmıyor ama bende istiyorum..
kürtaşa gircem günün gecesi hiç uyumadı uyutmadı .. hep öptü ağladı.

X