hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

ayyy çok üzüldüm ya olsun içini ferah tut verende Allah alan da Allah verir sana inşallah nur topu gibi bir bebek :)

Kaçar tane okumamız gerek, ben içimden hangi dua hangi esma geçiyorsa şu anda hepimizin dileği hayırlı şeklide kabul olsun diye çekiyorum.

ayyy çok üzüldüm ya olsun içini ferah tut verende Allah alan da Allah verir sana inşallah nur topu gibi bir bebek :)
canım nasıl ayarlıcan listeyi ayarlada hemen başlayalım cuma selası okunuyo burda..

Kızlar GULUCUKGS arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde GULUCUKGS arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ

1.gulucukgs 11.641
2.adrenalin85 1.000
3.kalemero 1.000
4.miskamber 1.000
5.mutlu_mutlu 1.000
6.babamın_kızıyım 1.000

kalan 0

katılmak isteyen veya okuyup bitiren arkadaş söyleyerek 11.641 adetten ek alabilir :)

listemiz hazır kızlar bitiren ve ek almak isteyen haber vererek alabilir eksik veya fazla olmaması lazım :)

@gulucukgs canm sen bir an önce başlamak istediğin için sana sayıyı fazla verdim yardım ederiz merak etme 1.000 tanesi 15 dk da bitiyor ben şimdi işyerindeyim ve abdestli değilim o yüzden evde başlayacağım :)

@gulucukgs canm sen bir an önce başlamak istediğin için sana sayıyı fazla verdim yardım ederiz merak etme 1.000 tanesi 15 dk da bitiyor ben şimdi işyerindeyim ve abdestli değilim o yüzden evde başlayacağım :)
kızlar abdestsiz okunabiliyor mu? bana arkadaşımız abdestsiz okuyabilirsin dedi o nedenle katıldım ; ama okunmuyorsa salı günü müsait olabilirim. nasıl yapalım?

kızlar abdestsiz okunabiliyor mu? bana arkadaşımız abdestsiz okuyabilirsin dedi o nedenle katıldım ; ama okunmuyorsa salı günü müsait olabilirim. nasıl yapalım?
canm okunur aslında ama ben okumuyorum okunur diyorlar çünkü ama ben kıbleye karşı oturup niyet ediyorum hep o yüzden yani

canm okunur aslında ama ben okumuyorum okunur diyorlar çünkü ama ben kıbleye karşı oturup niyet ediyorum hep o yüzden yani
açıkçası bende abdestli okuyunca daha rahat ederim; ama siz oku derseniz okuyayım; okuma derseniz sonra katılayım.

kızlar okunur. ama kurana el süremeyiz diye biliyorum. çünkü saygıdan dolayı... adet olanlarda okuyubilir. kimin duası kabul olur bilemeyiz. ama cenabetken kesinlikle okuyamayız.

keşki tek benim için değilde hepimiz için okusaydık....

öğle namazını kılıp hemen başlıyom ozaman ben.
benim için bile okunsa ama hepimize dua edicem.

X