Hayirli saglikli bebegimin olmasi icin 70bin Lem Yelid okur musunuz?

Edit : zeynep in aldigi 10 bin zaten sayilmisti
En son 47 070 -200 =46 870
46 870-5000= 41 870

Kalan 41 870

canm tekrar bak istersen sanki yanlış hesaplandı. Ben okunanları hepsini hesapladim sende bak karışmasın canım
Toplam okunan 34.410
Kalan 35.590

canm tekrar bak istersen sanki yanlış hesaplandı. Ben okunanları hepsini hesapladim sende bak karışmasın canım
Toplam okunan 34.410
Kalan 35.590
Zeynep in yazdigi ikinci mesaji dikkate almadan hesaplayacaksiniz ama o onceki aldigindan eksileni belirtti cunku

Zeynep in yazdigi ikinci mesaji dikkate almadan hesaplayacaksiniz ama o onceki aldigindan eksileni belirtti cunku
evet evet zeynep o mesaji kendinden kalani belirtmek icin yazdi bence de hemen soralim da gorurse cevap yazar
zeynepppppppp yavrum kafamiz karisti bizim sen kendi okudugundan kalani yazdin di mi canim?

200 daha okudum hesaplayinca eklersin limon yaptigim hesap dogruydu ama yeniden karisti galiba

zeynepppppppp canim sen okudugundan kalani yazdin degil mi canim? Bizim hesap biraz karisti da. Yani 6010 okudun geriye 3990 kaldi degil mi canim. Ayriyetten baska almadin??

Yok cnm almadım bunu bitireyim bi arkadaşa daha okuyacağım yine burdan. Akşam yemek sonrası biter inş....
tamam Allah razi olsun canim. Sıkma kendini bende hepsini okuyamadkm daha. Hesabi dogru yapalim diye tekrar yazdim sana canimcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…