HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

Merhaba bir kisi 1000 ya latif cekiyor eksiz (ya latif ya latuf olarak) tahmini 10-11 dk suruyor salavatta 100 adet cekiliyor ezberinizdeyse 20-30 dk falan suruyor degilsede max 40 dk surerki zaten bir kac okuma sonrasi ezberleniyor
Bu bir terkip canim bunun bolunme usulu nu ben bilmiyorum duymadim hic gucu yeten icin hocalarin tavsiye ettigi ve cokta faydasi okdugu yonunde telkin verdigi usul bu bir dileginiz oldugunda bu sekilde okuyun deniyor hatta pazar pazartesi persembe gecesi hic birakmadan okuyun denmekte
Bu sekilde konuyu baslattim icinden bu sekilde geldi gelen olursa gelir olmazsa ben kendim okurum dedim yarim kalacak sayisi 4000 li 6000 li bir salavat degil cok uzun bir salavat degil elbetteki gucu yetmeyene zorlama olmaz siz eger diger turlu okumayi daha uygun gorurseniz o sekilde okuyun biz boyle basladik Allah izin verirsede devam etmek isteyen arkadaslarimizla ederiz insallah
Sevgilerimle

Lilyum icin okudum RABBİM kabul etsin insallah

Arkadaslar 10 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
LILYUM DELISI ARKADASIMIZIN DUASI
Rabbimin rizasini ve dünya ve ahiret mutlulugu istiyorum canim benim . Insallah hepimiz de Rabbimizin sevdigi kullarindan oluruz
Allah razı olsun şimdiden

1. Z zencefiltarcin OKUNDU
  2. O Ozzgeee OKUNDU
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986 OKUNDU
  9. @msgulerrOKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU

Selam arkadaşlar unutmuş değilim sakın beni listeden çıkarmayın , çok kötü grip oldum hiç iyi değilim , bi ben kalmışım farkındayım , bu gece okur teslim ederim yarın sağlıkla kalın , gerçekten Özür dilerim

Z zencefiltarcin senden ayrıca özür dilerim,
Rica ederim canım benim özür dilenicek bişey değil bu saglik olsun...
Çok çok geçmis olsun okuyamasan da benden yana sorun değil hiç zorlama kendini onemli olan niyet ..Rabbim sifa versin

Allah hepinizden razi olsun arkadaşlarım Rabbim hepimizin dualarini kabul buyurur insallah

cnm ben bugün giremedim ilk arkadasa okudum yalnız adım listede neden yok anlayamadım , 5. sıradaydım

cnm ben bugün giremedim ilk arkadasa okudum yalnız adım listede neden yok anlayamadım , 5. sıradaydım
Cnm benim hatam cok ozur dilerim hakkini helal et bi sorun sebebiyle bilgisayardan yapamadim listeyi 3 gundue cepten hazirliyorum biraz zor oluyor o sirada kacirdim sanirim seni 5. Siraya ekliyorum cnm

Ozur dileyecek bise yok cnm dua bu yardimcida olalim su an ne kadar okudun bilmiyorum ama sen yaz ben tamamlamana yardim ederim cok gecmis olsun Allah sifa versin

Cnm benim hatam cok ozur dilerim hakkini helal et bi sorun sebebiyle bilgisayardan yapamadim listeyi 3 gundue cepten hazirliyorum biraz zor oluyor o sirada kacirdim sanirim seni 5. Siraya ekliyorum cnm
yok cnm Estağfirullah sona ekle beni vardır bunda bi hayır :) Telden cok zor oluyor cok haklisin cnm

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
LILYUM DELISI ARKADASIMIZIN DUASI
Rabbimin rizasini ve dünya ve ahiret mutlulugu istiyorum canim benim . Insallah hepimiz de Rabbimizin sevdigi kullarindan oluruz
Allah razı olsun şimdiden
Arkadaslar 5. Siradaki arkadasimizi cepten liste yaptigim icin kacirmisim ekledim bilginize
  1. Z zencefiltarcin OKUNDU
  2. O Ozzgeee OKUNDU
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. tubatesbih OKUNDU
  6. gulbera OKUNDU
  7. esmaaaaalarrr OKUNDU
  8. TEKPRENSES OKUNDU
  9. I Irmak-986 OKUNDU
  10. @msgulerrOKUNDU
  11. A arkadasimes OKUNDU

Son düzenleme:
O
yok cnm Estağfirullah sona ekle beni vardır bunda bi hayır :) Telden cok zor oluyor cok haklisin cnm
olmaz oyle sey seni kendi sirama alir kendimi sona eklerim gerekirse nasibin o senin yazmistin zaten arkadaslarinda bise diycegini sanmam ama olmaz diyen olursa 2. Siraya alirim opuyorum

Sağol şimdi oturup bir nefeste bitiririm , biraz kendime geldim şükür çok sağol Allah Razı olsun hepinizden

Benim sıramı tubatesbih e ver beni en sona yaz ,
Cnm sen siranda kal yarin yeni listede 2 ye onu alicam ben benim okumaya gayret ettigim bir dua zaten sonda olabilirim hic onemli degil baska acelesi olan bir arkadas olur oncelik isterse sende onla degisirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…