HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

Kizlar cok talep olmadi yarinda bekleyip baslariz olmadi ama sizin katilir diye duaundugunuz arkadaslariniz varsa etiketleyebilirsiniz biZ zaten 3 kisi ayni dua grubundayiz diye ben link koymadim

Gurbet kuşuma yarın sorayım bi o da çok dolu ama yapabileceğine inanıyorum selam hayırlı geceler

Selam arkadaşlar ,5 kişimiyiz tamamlanınca başlayalım , bence kişi sayısı farketmez

Arkadaslar 7 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
LILYUM DELISI ARKADASIMIZIN DUASI
Rabbimin rizasini ve dünya ve ahiret mutlulugu istiyorum canim benim . Insallah hepimiz de Rabbimizin sevdigi kullarindan oluruz
Allah razı olsun şimdiden

1. Z zencefiltarcin
  2. O Ozzgeee
  3. Hannaz Hannaz
  4. hasbeee hasbeee
  5. gulbera gulbera
  6. esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr
  7. TEKPRENSES TEKPRENSES

Arkadaslar 8 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
Rabbimin rizasini ve dünya ve ahiret mutlulugu istiyorum canim benim . Insallah hepimiz de Rabbimizin sevdigi kullarindan oluruz

1. Z zencefiltarcin
  2. O Ozzgeee
  3. Hannaz Hannaz
  4. hasbeee hasbeee
  5. gulbera gulbera
  7. TEKPRENSES TEKPRENSES
  8. I Irmak-986

Cabim bende katılmak istiyorum ama başka dualarimda var bir kişi günde kaç tane okuyacak bilgilendirebilir misin ona göre katılacağım.
Arkadaslar 8 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim

1. Z zencefiltarcin
  2. O Ozzgeee
  3. Hannaz Hannaz
  4. hasbeee hasbeee
  5. gulbera gulbera
  7. TEKPRENSES TEKPRENSES
  8. I Irmak-986

Cabim bende katılmak istiyorum ama başka dualarimda var bir kişi günde kaç tane okuyacak bilgilendirebilir misin ona göre katılacağım.
Cnm yukarida yazgigim gibi kisi basi (yani herkesin sayisi 1000 esma 100 salavat seklinde) 1000 adet esma (ya latif )ve 100 adet salavat i fatih okuyoruz max 2 gunde bitirelim diyoruz

X