HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

Cnm yukarida yazgigim gibi kisi basi (yani herkesin sayisi 1000 esma 100 salavat seklinde) 1000 adet esma (ya latif )ve 100 adet salavat i fatih okuyoruz max 2 gunde bitirelim diyoruz
Taman canim beni de ekler misin listeye

Arkadaslar 8 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
LILYUM DELISI ARKADASIMIZIN DUASI
Rabbimin rizasini ve dünya ve ahiret mutlulugu istiyorum canim benim . Insallah hepimiz de Rabbimizin sevdigi kullarindan oluruz
Allah razı olsun şimdiden

1. Z zencefiltarcin OKUNDU
  2. O Ozzgeee OKUNDU
  3. Hannaz
  4. hasbeee
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_
  10. A arkadasimes

Kizlar 10 kisi olduk cok sukur katilan arkadaslarimizin takibinde kaliraa listeyi 10 kisiyle kapatal mi biraz daha alima acik olsunmu sizinde fikrinie haraket edelim

Arkadaslar 10 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
Rabbimin rizasini ve dünya ve ahiret mutlulugu istiyorum canim benim . Insallah hepimiz de Rabbimizin sevdigi kullarindan oluruz

2. O Ozzgeee OKUNDU
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_ OKUNDU
  10. A arkadasimes

Iyi haftalar hanimlar gormeme ihtimalinize karsi etiketliyorum malum tamamlandimi listsye gelen oldu gelen olmadi derken belirsizlik oldu duamiz baslamistir bilginize
Hannaz I Irmak-986 @arkadasimebilginize

kızlar konu gerçekten çok güzelmiş. ama ben hala anlayamadım nasıl olduğunu, bir kişi mi 1000 latif ve 100 salavat okuyor?
eğer böyleyse bu biraz zor gibi görünüyor. eğer 10 kişilik yapacaksanız diyelim ilk sıradaki arkadaşa okuncak, o zaman toplam 10 kişi olduğu için herkese 100 ya latif 10 salavat düşüyor bu şekilde okunsa daha iyi olmaz mı? hem çabuk biter.hem de tek kişiye çok yük binmez.

canım ilk başta bana da öyle çok uzun sürecekmiş gibi geldi ama ya latif zaten hemen bitiyor.salavatta süre tutmadım ama yarım saat ya da 40 dk sürüyor o da.

Arkadaslar 10 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim

2. O Ozzgeee OKUNDU
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_ OKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…