HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

ARKADASLAR BUGUN DUAMIZA BASLIYORUZ ALLAH KABUL ETSIN
DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ TEKPRENSES

gulbera
TEKPRENSES OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
Sealand OKUNDU
evTik
ARKADASLAR SON KATİLAN ARKADASİMİZ HABER VERMEDİGİ İCİN AKSAMA OLUYOR LİSTEDEN CİKARDİM KENDİSİNİ TEKPRENSES ARKADASİMİZA GECTİK ALLAH KABUL ETSİN

ben herkesinkini yarın akşama bitirmiş olurum salavatı fatihi ezberleyemedim bir türlü zor oluyor elimde kağıt okumak ama biter yarın akşama inşallah

O Ozzgeee için okudum Allah gönül muradlarina giden yolları açsın inşallah,okumamiza vesile olduğun için de Allah razı olsun

İnşallah Allah bebeğe giden yolumuzu açsın da sağlıkla hamile kalıp huzurla hayırlısıyla sağlıkla hamilelik dönemi geçirip kucagimiza almayı nasip etsin,okuyanların da gonullerindeki muradlar gerceklessin inşallah
Okudum O Ozzgeee

Arkadaşlar sealand dan haber alana kadar evtik in duasına başlayalım daha sonra gelıncede sealand ı okuruz
DUASI OKUNAN ARKADAŞIMIZ evTik
DUASI :İnşallah Allah bebeğe giden yolumuzu açsın da sağlıkla hamile kalıp huzurla hayırlısıyla sağlıkla hamilelik dönemi geçirip kucagimiza almayı nasip etsin,okuyanların da gonullerindeki muradlar gerceklessin inşallah

gulbera
TEKPRENSES OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
evTik OKUNDU
Sealand

O Ozzgeee canım ben bütün listeyi okudum Rabbim okuyan vesile olan herkesten razı olsun
hayırlı cumalarımız olsun hanımlar Rabbim dualarımızı kabul etsin

Arkadaşlar sealand dan haber alana kadar evtik in duasına başlayalım daha sonra gelıncede sealand ı okuruz
DUASI OKUNAN ARKADAŞIMIZ evTik
DUASI :İnşallah Allah bebeğe giden yolumuzu açsın da sağlıkla hamile kalıp huzurla hayırlısıyla sağlıkla hamilelik dönemi geçirip kucagimiza almayı nasip etsin,okuyanların da gonullerindeki muradlar gerceklessin inşallah

gulbera OKUNDU
TEKPRENSES OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
evTik
Sealand

Sealand evTik hanimlar okuduysaniz sealand in duasina gecip duamizi bitirelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…