HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

canım ne zaman başlıyoruz
Cnm Allah izin verirse yarin senin duanla baslariz bir arkadas vardi ona yazdim katilacakmisin diye ondan haber bekliyorum bu aksamda yazmazsa biz 4 kisi okuruz artik bir kac yere yazdim ama sayili dua bolusmesi olmayinca gelen olmadi pek

Cnm Allah izin verirse yarin senin duanla baslariz bir arkadas vardi ona yazdim katilacakmisin diye ondan haber bekliyorum bu aksamda yazmazsa biz 4 kisi okuruz artik bir kac yere yazdim ama sayili dua bolusmesi olmayinca gelen olmadi pek
anladım canım olsun nasip bu kadarmıs 4 kişiyle devam ederiz inşaallah senin vesilenle yeni bir salavat ezberledik iyice pekiştirelim :)

Her kişi için bir günde mi okunuyor?ben bu salavati okumak istedim ama uzun gelmişti bu mana ile ben de okurum diye düşünüyorum listede yer varsa eğer O Ozzgeee

Her kişi için bir günde mi okunuyor?ben bu salavati okumak istedim ama uzun gelmişti bu mana ile ben de okurum diye düşünüyorum listede yer varsa eğer O Ozzgeee
Cnm max 2gunde bitiriyoruz kisi basi 1000 ya latif 100 salavati fatih. Bu bir terkip kim bir muskulu acilmasini istedigi bir kapisi dilegi sikintisi vs varsa 1000 ya latif cekip (ya latif ya latif seklinde)ardindan 100 salavati fatih okusun diye soyleniyor
Senide listeye yaziyorum okuyamam dersen cikaririm cnm bugun basliyoruz

duam; Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır. her birimizi Senin yolunda olan razı olduğun kullarından eyle AMİN

ARKADASLAR BUGUN DUAMIZA BASLIYORUZ ALLAH KABUL ETSIN
DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ GULBERA
duam; Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindekikapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıylakolaylaştır. her birimizi Senin yolunda olan razı olduğun kullarından eyle AMİN

gulbera OKUNDU
TEKPRENSES
O Ozzgeee OKUNDU
Sealand
evTik
talena

O Ozzgeee okudum, Allah kabul etsin inş bütün muradlarına ersin tez vakitte tüm kapıları yolları açılsın

duam; Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindekikapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıylakolaylaştır. her birimizi Senin yolunda olan razı olduğun kullarından eyle AMİN

gulbera OKUNDU
TEKPRENSES
O Ozzgeee OKUNDU
Sealand
evTik OKUNDU
talena

TEKPRENSES
Sealand talena
Hanimlar iyi haftasonlari duamiz cuma gunu basladi listemiz kisacik 6 kisi mumkun oldugunca uzatmadan tamamlayalim Allahin izni ile sizlerden haber bekliyorum
Sevgiler

TEKPRENSES
Sealand @talena
Arkadaslar ben hastanedeyim ve net paketim bitti sk sk giremiyorum duanizi okuduysaniz haber bekliyorum okumayacaksanizda haber verirseniz yeni katilan arkadasida okur 3 kisi bitiririz

gulbera OKUNDU
TEKPRENSES OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
Sealand OKUNDU
evTik OKUNDU
talena

Arkadaslar yeni arkadasimiz takip etmiyor sanirim yarin sabaha kadar haber vermezse siradaki kisiye geceriz arkdasida mecbur cikarticam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…