HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

konu sahibinin hellaliğini istiyorum başta
Bir aksama olmaz ise çarşamba günü günahların affı,duaların kabulü için Hatm-i Tehlil e geçiyoruz.her arkadaşımız için toplamda 70.000 kelime-i tevhid okuyacağız.listede ki sayımıza göre bölüştürülecektir.aramıza katılmak isteyenleri bekleriz.Allah yar ve yardımcınız olsun...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...be-estagfurullah.897339/page-63#post-45032536

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
Arkadaşlar 6.Arkadaşımız esmaaaaalarrr a geçtik Rabbim kabul etsin

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
O Ozzgeee
DUASI:Allahim okudugumuz Ya Latif ve salavati fatihleri sen yuce katinda kabul eyle.Sevabini peygamber efendimiznS.AV ruhuna hediye eyledik sen haberdar eyle en sevdiginin yuzu suyu hurmetine anneme ya safi isminle sifa nasip eyle.Nerede hasta kullarin varsa onlarada sifa nasip eyle Burada sana el acan tum dua kardesleriminde dualarini ya evvel isminin hirmetine tez zamanda avuclarina kondur AMIN ECMAIN
  1. @lilyumdelisi OKUNDU
  2. tubatesbih tubatesbih OKUNDU
  3. Hannaz Hannaz
  4. hasbeee hasbeee OKUNDU
  5. gulbera gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986 OKUNDU
  9. @msgulerr OKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Hannaz Hannaz cnm benim duami okudunmu devam etmek isteyen arkadaslarla yeni liste yapalim diyoruz bu liste tamamlanirsa

Okudum ablacım geçmiş sayfalara bakabilirsin , ben okuduğuma eminim dur bakayım bi sen de bak , sanırım gözden kaçmış O Ozzgeee

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
Arkadaşlar 6.Arkadaşımız esmaaaaalarrr a geçtik Rabbim kabul etsin

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
O Ozzgeee
DUASI:Allahim okudugumuz Ya Latif ve salavati fatihleri sen yuce katinda kabul eyle.Sevabini peygamber efendimiznS.AV ruhuna hediye eyledik sen haberdar eyle en sevdiginin yuzu suyu hurmetine anneme ya safi isminle sifa nasip eyle.Nerede hasta kullarin varsa onlarada sifa nasip eyle Burada sana el acan tum dua kardesleriminde dualarini ya evvel isminin hirmetine tez zamanda avuclarina kondur AMIN ECMAIN
  1. @lilyumdelisi OKUNDU
  2. tubatesbih tubatesbih OKUNDU
  3. Hannaz Hannaz OKUNDU
  4. hasbeee hasbeee OKUNDU
  5. gulbera gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986 OKUNDU
  9. @msgulerr OKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Ben devam etmek isitiyorum çok fazla kişi olmazsak ilk bir kaç günde herkes için okuyup bitiririm inşallah

Salavati fatiha kismini anlamadim canm ben 100 tane olani???
Cnm 1000 adet ya latif cekiyoruz sadece ya latif ya latif seklinde sonra salavati fatih 100 adet okuyoruz
Salavat

Okunuşu:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

Kardeşim katılamıycam , hakkınızı helâl edin , Allaha emanet olun , hoşçakalın

X