HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
Arkadaşlar 6.Arkadaşımız esmaaaaalarrr a geçtik Rabbim kabul etsin

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ TEKPRENSES
DUASI:
eğer sıra bana geliyorsa duamı yazayım hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir çocuğum daha olsun ve rabbim eşime çocuğuma sağlık uzun ömür versin huzurumuz iki dünyada da daim olsun inşallah. niyetim bu şekilde arkadaşlar hepinize şimdidenteşekkürler.

1. Z zencefiltarcin OKUNDU
  2. tubatesbih
  3. Hannaz OKUNDU
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES
  8. I Irmak-986 okindu
  9. @msgulerrOKUNDU
  10. A arkadasimes
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Allahim yasemin kulluna hayirli saglikli salih ve saliha evlatlar nasip eyle subat ayinda yaptiracagi tup bebeginin tutunmasini kucagima almayi nasip eyle Ailemi esimi basimdan eksik etme cumleyle beraber huzur mutluluk nasip eyle RABBİM herkesin gonlunden gecenleri hayirli eylesin insallah Aminnn

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun ben tüm listeye okuyorum bitmek üzere inşallah akşam tüm liste bitmiş olcak benim hakkınızı helal edin hep sona kalıyorum diye böyle yapmak istedim

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun ben tüm listeye okuyorum bitmek üzere inşallah akşam tüm liste bitmiş olcak benim hakkınızı helal edin hep sona kalıyorum diye böyle yapmak istedim
Allah razı olsun cnm helal olsun sen de hakkını helal et. onu sonu yok bunun bazen yetistiremiyebiliyoruz önemli olan niyetlerimiz.Dualar da buluşalım insallah.

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ TEKPRENSES
DUASI:
eğer sıra bana geliyorsa duamı yazayım hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir çocuğum daha olsun ve rabbim eşime çocuğuma sağlık uzun ömür versin huzurumuz iki dünyada da daim olsun inşallah. niyetim bu şekilde arkadaşlar hepinize şimdidenteşekkürler.

2. tubatesbih OKUNDU
  3. Hannaz OKUNDU
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES
  8. I Irmak-986 okindu
  9. @msgulerrOKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU
TEKPRENSES cnm duan bitti rabbim gonlune gore nasip etsin en kisa surede insallah

tamam cnm sende hakkini helal et

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
I Irmak-986
DUASI:Allahim yasemin kulluna hayirli saglikli salih ve saliha evlatlar nasip eyle subat ayinda yaptiracagi tup bebeginin tutunmasini kucagima almayi nasip eyle Ailemi esimi basimdan eksik etme cumleyle beraber huzur mutluluk nasip eyle RABBİM herkesin gonlundengecenleri hayirli eylesin insallah Aminnn
  2. tubatesbih
  3. Hannaz
  4. hasbeee
  5. gulbera
  6. esmaaaaalarrr
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. @msgulerr
  10. A arkadasimes
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Kizlar bir ricam var sizlerden hastam var suandada yeni arkadasin listesini hastanede cepten hazirladim sifa icin musait olan arkadaslar fatiha okuyabilir mi yada gonlunuzden geldigi gibi dua farketmez sizin icinizden ne okumak gelirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…