HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

Kizlar bir ricam var sizlerden hastam var suandada yeni arkadasin listesini hastanede cepten hazirladim sifa icin musait olan arkadaslar fatiha okuyabilir mi yada gonlunuzden geldigi gibi dua farketmez sizin icinizden ne okumak gelirse
Canim cok geçmiş olsun allahım tez vakitte şifa versin inşallah fatiha 3 İhlas ayetel kürsi 100 ya şafi okudum. I Irmak-986 nin duasını da okudum allah kabul etsin inşallah.

Canim cok geçmiş olsun allahım tez vakitte şifa versin inşallah fatiha 3 İhlas ayetel kürsi 100 ya şafi okudum. I Irmak-986 nin duasını da okudum allah kabul etsin inşallah.
Cnm benim Allah razi olsun gunahsiz gonullerden misli mislini almak nasip olsun.Amiin insallah tez vakitte sifaya kavussun cikalim buralardan rabbim nerede varsa sifa versin

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim
Dua cok uzun surmuyor en cok 2 gune tamamlayalim
Allah dualarimizi kabul etsin

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz
Arkadaşlar 6.Arkadaşımız esmaaaaalarrr a geçtik Rabbim kabul etsin

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
I Irmak-986
DUASI:Allahim yasemin kulluna hayirli saglikli salih ve saliha evlatlar nasip eyle subat ayinda yaptiracagi tup bebeginin tutunmasini kucagima almayi nasip eyle Ailemi esimi basimdan eksik etme cumleyle beraber huzur mutluluk nasip eyle RABBİM herkesin gonlundengecenleri hayirli eylesin insallah Aminnn
  1. Z zencefiltarcin OKUNDU
  2. tubatesbih
  3. Hannaz
  4. hasbeee
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Kizlar irmaktan sonra sira bende sanirim benim duamı yaziyorum.niyetlenip okursaniz cok mutlu olurum.allah hepinizden razi olsun.

allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
allahım sen dua sahibi arkadaşımıza hayırlı kolay doğum nasip eyle. Bebeğini sağ salim saglikli bir şekilde kucağına almasini ve sağlıklı bir şekilde buyutmesini nasip eyle. Evladına esine kardeşine annesine babasına sağlıklı huzurlu bir hayat nasip eyle. her zaman senin yolundan yürüyen sevdiğin kulların arasında olsunlar inşallah. Yuvasından huzur mutluluk sağlık eksik olmasın inşallah. Amin.

Arkadaslar 11 kisi olduk cok sukur bugun ilk siradaki arkadasimizla baslayalim yeterince bekledik baska gelen olmaz sanirim

1000 adet ya latif cekip (ya latif ,ya latif olarak)bitince 100 adet salavati fatih okuyoruz

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
I Irmak-986
DUASI:Allahim yasemin kulluna hayirli saglikli salih ve saliha evlatlar nasip eyle subat ayinda yaptiracagi tup bebeginin tutunmasini kucagima almayi nasip eyle Ailemi esimi basimdan eksik etme cumleyle beraber huzur mutluluk nasip eyle RABBİM herkesin gonlundengecenleri hayirli eylesin insallah Aminnn
  2. tubatesbih
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
I Irmak-986
  2. tubatesbih OKUNDU
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

I Irmak-986 okudum kardeşim Rabbim muradını versin yazdığın okuduğum isteklerin tez olsun, sana ve isteyen herkse hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasib etsin Amin O Ozzgeee okudum kardeşim

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
I Irmak-986
  2. tubatesbih OKUNDU
  3. Hannaz OKUNDU
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr OKUNDU
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_ OKUNDU
  10. A arkadasimes OKUNDU
  11. O Ozzgeee OKUNDU

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ
_Birce_
DUASI:
  2. tubatesbih OKUNDU
  3. Hannaz
  4. hasbeee OKUNDU
  5. gulbera OKUNDU
  6. esmaaaaalarrr
  7. TEKPRENSES OKUNDU
  8. I Irmak-986
  9. _Birce_
  10. A arkadasimes
  11. O Ozzgeee OKUNDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…