Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Canım ben de bu grubun dışında 2 grupta daha okuyordum. yarın nişanım var :) Ben de tüm arkadaşlarıma hakımı helal ediyor ve helallik istiyorum. Selamlar sevgiler.

Yedinoktabes icin okuma listesi;DUAM LISTENIN ALTINDA EKLIDIR.
1) Lilruba...............................370 OKUNDU
2) Monarkkk..........................370 OKUNDU
3) Nara87............................... 370 OKUNDU
4) perican55.......................... 370 OKUNDU
5) Limonlu_Cheescake........ 370 OKUNDU
6) buradilmen....................... 370 OKUNDU
7) berirem.............................. 370 OKUNDU
8) Kelebekcim....................... 370 OKUNDU
9) Dior34 ............................... 370 OKUNDU
10) Debusi............................. 370 OKUNDU
11) Havvaayunus................ 370 Okunacak
12) yedinoktabes……..……. 374 OKUNDU

Sadece havvayunus arkadasimizdsn ses yok kendisine ulasabilecek olan varsa durumunu bildirebilirmi aceba?okuyan tüm arkadaslara tesekkur ediyorum.Allah hepinizden razi olsun.bnm hakkim herkese helal olsun.Allah hepimizin kalbine gore verir inşallah.

benide listenize eklerseniz sevinirim arkadaşlar Rabbim dualarımızı kabul etsin

Bnm okumamda sadece havvayunus arkadasimiz kaldi ve kendisinden maalesef ses seda yok :/ onun payini kendim okuyacagim..

Kızlar Nasılsıniz.
Hayatınızda gelişmeler varmı. Forumu takip edemedim. Uzun süredir annem hastanede tedavi görüyordu. Bazen insan hayatta hicbirseyden tat alamaz ya öyle bir süreçti benim için. Umarım sizin güzel haberlerini alırım.
Listedeki son arkadaşımızın duası da bitince isteyen arkadaslarla devam edebiliriz. Listeye yeni katilmak isteyen arkadaşlar var. Yada dua olarak tefriciye değil de isim isim hergün dua da yapabiliriz. Hakkınızı helal edin. Eksiğimiz ile hatamizla Rabbim hepimizin duasını kabul etsin.

Kızlar ben başlığı takip etmeyi bırakıyorm. Yeniden başlarsak de unutmyın. Öpüyorum...

Canım benim borçlarım vardı, o nedenle gruba katılmıştım. Allaha şükür yeni yeni kapılar açıldı, hepsini ödedim. Sen nasılsın ne yaptın..
Ay maşallah canım benim çok sevindim. ..
Allah daha da arttirsin inş. ..
ben de çalıştığım yerde maasimi alamamistim 4, 5 ay çok şükür ödendi. .. şimdi biraz borçları kaldı bana...
ve ayrıldım oradan canım normalde uzulmem lazım işsiz kaldım diye ama çok zordu şartlar. .. kendi istegimle ayrıldım birakmiyorlardi sozlesmem olduğu için çok şükür duaların gücüyle insafa geldiler diye düşünüyorum. .. hayırlı kapılar açsın Rabbim...

Çok sevindim. İyi bu topikle tanışmışız

[/QUOTE]
kizlar duam kabul olduç Allah hepinizden razi olsun

kizlar duam kabul olduç Allah hepinizden razi olsun[/QUOTE]
çok sevindim canım. ..
Ne güzel bir haber...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…