Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Havvacgm duani bitirdim,allah kabul etsin cnm.

haberim yoktu listenin devam ettiginden kusura bakma canım. bana herhangi bir alıntı yada msj gelmedi. bugun içerisinde okurum ben okumam gereken sayıyı. haber veremesem de sen bitti sayabilirsin.
saoğlun allah razı olsun
nara 87yok sanırım okumamış siteyede grş yapmamış ben onun sayısınıda okuyup
yedinoktabeş arkadaşomın duasına başlarım

cesmi_naz gördüğüne göre onun sayısını bölüştürecek misiniz ? 370 mi okunacak?

cesmi_naz gördüğüne göre onun sayısını bölüştürecek misiniz ? 370 mi okunacak?

listeyi ben hazırlamadım. listeyi yedinoktabes hazırladı. o alıntılayamadığı için ben herkesi alıntılayıp haber verdim.

benim fikrim yok yani. cesmi_naz ve yedinoktabesin kararı. bilemiyorum.

Ok teşekkürler.. Ilgili arkadaşlar cvp verirse okumanın sayısını ona göre tamamlarız.

bayramdan önce idi benim okumam araya bayram girdi diye süre uzadı o arada ben profilinden baktığımda girmediğini gördüm kendim zaten okudum sana bir kez mesaj 2 kez alıntılama yaptım geri dönüş olmayınca diğer arkadaşı uyarma gereği duydum...yoksa ben senin listedeki arkadaşlara okuduğunu bildiğim için merak ettim...

Cnm sen yoksun diye eklemedim listeye,sayiyida ona gore paylastirdim simdi tekrar eklesem karisacak :/ onemli degil bnm okumamda bulunmamis olman cnm bnm hakkim helal olsun.

370 adet okudum, Allah kabul etsin ..

ve böylelikle okumalarım bitmiş oldu. Rabbim hepinizin isteklerini yaşamayı nasip etsin. Haklarınızı helal edin, benden yana helal olsun ..

selam ve dua ile ...

370 adet okudum, Allah kabul etsin ..

ve böylelikle okumalarım bitmiş oldu. Rabbim hepinizin isteklerini yaşamayı nasip etsin. Haklarınızı helal edin, benden yana helal olsun ..

selam ve dua ile ...
Amin cnm allah hepimizin gonlune gore versin,bnmde hakkim helal olsun.

Yedinoktabes icin okuma listesi;DUAM LISTENIN ALTINDA EKLIDIR.

1) Lilruba...............................370 Okunacak

2) Monarkkk..........................370 Okunacak

3) Nara87............................... 370 Okunacak

4) perican55.......................... 370 Okunacak

5) Limonlu_Cheescake........ 370 Okunacak

6) buradilmen....................... 370 Okunacak

7) berirem.............................. 370 Okunacak

8) Kelebekcim....................... 370 OKunacak

9) Dior34 ................................370 OKUNDU

10) Debusi............................. 370 OKUNDU

11) Havvaayunus................ 370 Okunacak

12) yedinoktabes……..……. 374 Okunacak

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim.
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza OL deyince oluveren Rabbimiz.

Bütün hamd ve senalar Sanadır..

Burada 4444 adet nıyetı için okumaya başladığımız yedinoktabes kulunun ve bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet..
Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)ın ruhuna hediye ediyoruz Sen kabul eyle Rabbim..

Rahmansın, Rahimsin, OL dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza OL; de güzel Allahım Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*
Rabbim!

Rabbim yedinoktabes(ismimi mesaj olarak gonderdim) ve sevdiginin(okan) islerini rast getir,hayat boyu kimselere muhtaç olmadan kendi ayakları uzerinde durmalarini nasip et.mutlu,sağlıklı,huzurlu bir ömür boyu sürecek yuva kurmalarini nasip et.bizlere hayirli,senin yolundan sasmayacak evlatlar ver.Bizleri ve bu duaya amin diyen tüm kullarini kem gozlerden,kötü sozlerden,iftiralardan ve her türlü kötülukten,kötü kalpli insanlarin şerrinden koru yarabbim. iş arayan kardeşlerimize hayırlı iş kapılarını aç yarabbim.
Bu duaya âmin diyen bütün kardeşlerimize hayırlı işler nasip et.Allah'ım evlerimize huzur mutluluk sağlık bereket ver yarabbim.
Hayırsız insanlardan,belalardan,sağlık sorunlarından bizleri be sevdiklerimi Koru Yarabbim.
Sana açtığımız ellerimizi geri çevirme Allah'ım dualarımızı kabul Günahlarımızı affeyle Allah'ım.

Allahümme salli alâ seyyiddina
Muhammedin ve alâ Ali seyyiddina
Muhammed.
Âmin âmin âmin.

duanı okudum yürekten amin diyorum...Hakkında hayırlısı ne ise Rabbim onu nasip etsin..

kızlar bu aralar çeyiz, kına, düğün telaşım çok oldu ben atlamışım burayı özür dilerim. bugün bitirmeye çalışıp haber vericem.

okudum allah kabul etsın...arkadaşlar tekrar devam etcekmıyız ...

kizlar benim de butun arkadasalar icin okumalarim bitdi, Allah her kesin duasini kabul etsin/ Amin

Yedinoktabes icin okuma listesi;DUAM LISTENIN ALTINDA EKLIDIR.
1) Lilruba...............................370 Okunacak
2) Monarkkk..........................370 Okunacak
3) Nara87............................... 370 OKUNDU
4) perican55.......................... 370 Okunacak
5) Limonlu_Cheescake........ 370 Okunacak
6) buradilmen....................... 370 Okunacak
7) berirem.............................. 370 OKUNDU
8) Kelebekcim....................... 370 OKunacak
9) Dior34 ............................... 370 OKUNDU
10) Debusi............................. 370 OKUNDU

11) Havvaayunus................ 370 Okunacak
12) yedinoktabes……..……. 374 Okunacak

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim.
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.
Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza OL deyince oluveren Rabbimiz.
Bütün hamd ve senalar Sanadır..
Burada 4444 adet nıyetı için okumaya başladığımız yedinoktabes kulunun ve bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet..
Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.
4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)ın ruhuna hediye ediyoruz Sen kabul eyle Rabbim..
Rahmansın, Rahimsin, OL dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza OL; de güzel Allahım Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*
Rabbim!
Rabbim yedinoktabes(ismimi mesaj olarak gonderdim) ve sevdiginin(okan) islerini rast getir,hayat boyu kimselere muhtaç olmadan kendi ayakları uzerinde durmalarini nasip et.mutlu,sağlıklı,huzurlu bir ömür boyu sürecek yuva kurmalarini nasip et.bizlere hayirli,senin yolundan sasmayacak evlatlar ver.Bizleri ve bu duaya amin diyen tüm kullarini kem gozlerden,kötü sozlerden,iftiralardan ve her türlü kötülukten,kötü kalpli insanlarin şerrinden koru yarabbim. iş arayan kardeşlerimize hayırlı iş kapılarını aç yarabbim.
Bu duaya âmin diyen bütün kardeşlerimize hayırlı işler nasip et.Allah'ım evlerimize huzur mutluluk sağlık bereket ver yarabbim.
Hayırsız insanlardan,belalardan,sağlık sorunlarından bizleri be sevdiklerimi Koru Yarabbim.
Sana açtığımız ellerimizi geri çevirme Allah'ım dualarımızı kabul Günahlarımızı affeyle Allah'ım.
Allahümme salli alâ seyyiddina
Muhammedin ve alâ Ali seyyiddina
Muhammed.
Âmin âmin âmin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…