Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

17 kişiyiz 20 kişi olunca başlayacağız.....

son 3 kişi nerelerde........

Arkadaşlar 17 kişi olduk....

bekledim 20 oluruz diye ama...:2::2::2::2::2:

sizden gelen dönüşlere göre bekleriz yada başlarız....

yavaştan başlasak mesela okumaya, herkes 220 yi bitirene kadar 3 kişi daha gelir belki olmaz mı :44:

Canııım başlığın hayırlı olsunnn ....Tez vakitte duaların kabul olsun...En hayırlı yerde çalış ve çooook memnun ol orada ...Aminnn

Canııım başlığın hayırlı olsunnn ....Tez vakitte duaların kabul olsun...En hayırlı yerde çalış ve çooook memnun ol orada ...Aminnn

Amin canımsın......Allahım hepimize daha iyilerini versin....senin ilhamın mavişim başlığımız..... inşallah dualarımızla hepimizin istekleri hayırlarla olsun......

Amin canımsın......Allahım hepimize daha iyilerini versin....senin ilhamın mavişim başlığımız..... inşallah dualarımızla hepimizin istekleri hayırlarla olsun......

Olacak canım buna bütün kalbinle inan...ama bir de şöyle düşün illa kpss olsun deme..ben hep öyle dedim şimdiye kadar...hatta eş durumlarını bile bu yüzden boşladım...önce kpss olsun sonra eş düşünürüm vs...25 yaşımdan geçen seneye kadar hep kpss peşinde koştum... en fazla 70 alabildim...katiplik sınavına girdim heyecandan yazamadım...zor oldu yani hep bişeyler...ama çok şükür 7 aydır çalıştığım kurum şu an inan ki memurluktan daha rahat...hafta sonum tatil..servisi var yemeği var...yani bir şey için kesin şu olsun deme...Ennnn hayırlısı neyse onu tez vakitte bana nasip et Allahım de...

kızlar özel günümdeyim diger başlıkta bişi olmaz dediler ama ben kararsızım okumakta sakınca varmı ?

kızlar özel günümdeyim diger başlıkta bişi olmaz dediler ama ben kararsızım okumakta sakınca varmı ?

Canım diğer topic tede paylaşmıştım aynen aktarıyorum......

Arkadaşlar her hoca farklı fetva veriyor....sonuçta olmaz diye ayet yok öyle değilmi.....kalbinizi bozmayın....hayırlı işlerde şeytanın negatif enerjisi çok olurmuş....nette araştırdım,bir bakın lütfen.....

212. Soru: s.a hocam ben 4444 salati tefriciye basladim ama sonra adetim geldi devam okuyabilirim eger evet'se normal abdest almam gerekmi`? yoksa sart degilimi abdest adetliyken.. bide hocam kac günde bitmesi lazim 4444 salati tefriciye? allaha emanet olun

Dua lar abdestsiz ve gusülsüzde okunabilir.Devam edebilirsiniz.Bitirebildiğiniz zamanda bitirin.

http://www.selimiye-cami-gundelsheim.de/34.html

Soru

Bayanlar grup halinde 4444 salatı tefriciye okuyorlar. Adetli bayanların okudukları salavat (salatı tefriciye) 4444 e katılabilir mi?

Cevap
Değerli kardeşimiz;

Kadınların özel hallerinde salavat getirmeleri ve tefriciye gibi duaları okumaları caizdir. Topluca 4444 defa okunan tefriciye dualarına adetli kadınları da katılabilir.

Hayız sorusu ve yanıtı [sorularlaislamiyet.com] sitesinden alınmıştır.

sorularlaislamiyet.com/index.php?s=show_qna&id=6867

canım benim samimiyetin için tekrar teşekkür ederim....evet canım haklısın.....ben şuan özeldeyim yaşadığım sorunlardan dolayı tüm özelleri öyle zannediyorum galiba....

algıda seçicilik buna diyorlar ....

kpss önceliğim ama olmazsada çok üzülmem.... sadece Allahımdan hep hayırlısı istiyorum.....

ben de takipteyim

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam şimdi oldu hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum

Kizlarr bende katilmak isterim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım!

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı.

keşke başlarda olabilseydim yine en sona kaldım kızlar bende ALLAH nasip ederse kpssye gircem ama bana sıra gelene kadar sınav biter neyse kısmet 15de ben olayım RABBİM rızkımızı artırsın inşallah

Allah nasip ederse bende varım

Ben de varimmmmmmm

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Ne demek rica ederim canım

Hayırlısı olsun hakkımızda ...

Arkadaşlar dün akşamdan beri bekledim yine 17 kişiyiz.......

Ne yapalım sizden gelen genel görüşlere göre.....listeyi düzenleyip.....başlayacağız....isterseniz 20 olana kadr bekleriz....yada yarına kadar bekleyip kaç kişi olursa olsun başlarız......

Yarına kadar beklemek daha mantıklı gibi , malum bugün pazar insanlar gezmededir ve bir çoğu görmeyebilir

Arkadaşlar kanser hastasi yakinima tefriciye okuyoruz yardim edermisiniz...5 10 ne kafar olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…