Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Ay inşallah cancağzım inşallah bunca okunan dualar salavatlar muhakkak kabul olacaktır en önemli şey inançtır

Ay inşallah cancağzım inşallah bunca okunan dualar salavatlar muhakkak kabul olacaktır en önemli şey inançtır

ben çok inanırım gerçekleşmeyen dualarımızın bile bizim için hayırlısı olduguna ama tabi gerçekleşse tüm düleklerimiz dualarımız hiç fena olmaz o ayrı mesele

canım benim artık birbirimizi tanıyoruz özgem.....destek oluruz birbirimize....yazacağım seni listeye.....eğer yetiştirmekte sorun olursa; özelden görüşürüz

kuzum...

tamam cnm yaz o ıkı kısılık lıstem kapanınca sorun olmazda o kapanan kadar belkı sıkısırım bıraz sonrası rahat sıkıntı olmaz dıye dusunuyorum dur bende abone olım sayfaya

Ben de varimmmmmmm

tamam cnm yaz o ıkı kısılık lıstem kapanınca sorun olmazda o kapanan kadar belkı sıkısırım bıraz sonrası rahat sıkıntı olmaz dıye dusunuyorum dur bende abone olım sayfaya

canım sen dert etme ben yardımcı olurum sana haberleşiriz oldumu....senin de gönlünde hem eş hem iş var özgem...

işe ihtiyacın var kuzum....para kazanıcaz daha evlenicez çeyizi var şusu busu...yapalım dualarımız inşaallah.....

Hayırlı İş Rızık Kapısı için Salat-ı Tefriciye......

LİSTEMİZ:

1) Lilruba
2) Mavigece07
3) Fndkfndk
4) Monarkkk
5) Cesmi_naZ
6) Nara87
7) MissCherryBlossom
8) perican55
9) özgem81

Kızlar şuanki durumumuz bu.........

bana da önce iş sonra eş lazım valla şuan ikisi de yok

bu arada kaç kişi olunca başlayacaz kuzum :26:

doğru diyosun lilrubam bugün tesadüfen gördüğüm çatal bıçak takım fiyatlarından sonra ilk çağlara dönmek hatta araplar misali elle yemek bi sevimli geldi ki bana sorma yani

doğru diyosun lilrubam bugün tesadüfen gördüğüm çatal bıçak takım fiyatlarından sonra ilk çağlara dönmek hatta araplar misali elle yemek bi sevimli geldi ki bana sorma yani

Ben ne alırsan 3 lira olan yerlerden 6'lı çatal kaşık şeysini 1,5 liraya alıp attım çeyizime çok da güzeller vallaha hatta eve de aldık kullanmalık ne karardı ne sarardı daşşş gibi daşşş

Allah nasip ederse bende varım

hoşgeldin nurhayalcim senide ekliyorum.....​

bana da önce iş sonra eş lazım valla şuan ikisi de yok

bu arada kaç kişi olunca başlayacaz kuzum :26:

işte eşte önemli kuzum ikiside olsun oh mis.......
canım ne zaman isterseniz.....ben listeyi son halini vereyim başlamak isterse herkes başlayalım.....ama 400 lerde bişey olcak zor mu gelir herkese.....

çok güldüm Allah da seni güldürsün....organik hayat kuzum....sağlık demek.....​

Son düzenleme:
işte eşte önemli kuzum ikiside olsun oh mis.......
canım ne zaman isterseniz.....ben listeyi son halini vereyim başlamak isterse herkes başlayalım.....ama 400 lerde bişey olcak zor mu gelir herkese.....

bence de olmuşken hepsi olsun

yarına kadar falan beklesek mesela da sonra başlasak, ama 400 ler zor olur dedigin gibi süre uzar o zman :26: gerçi böyle de beklerken vakit kaybediyoruz, bilemedim şimdi :44:

kızlar 10 kişi olduk.....bu durumda herkes 440 gibi okuyacak...eğer zor olur diyorsanız kişi sayımız artana kadar bekleyelim.......

iş için taepolur gibime gelio piyasa berbat çünkü yarına kadar bekleyip akşama başlasak mı en azından 12-13 olmuş oluruz diye tahmin ediyorum

Güle güle kullan ay en kısa zamanda kullan işallah hatta mamalar yap bende gelim bi inceliyim o hesaplı çatalları kaşıkları

bence de olmuşken hepsi olsun

yarına kadar falan beklesek mesela da sonra başlasak, ama 400 ler zor olur dedigin gibi süre uzar o zman :26: gerçi böyle de beklerken vakit kaybediyoruz, bilemedim şimdi :44:

iş için taepolur gibime gelio piyasa berbat çünkü yarına kadar bekleyip akşama başlasak mı en azından 12-13 olmuş oluruz diye tahmin ediyorum

tamam kızlar ben açık söylüyeyim bu kadar katılım beklemiyordum.....Allah hepinizden razı olsun......:13::13:

Güle güle kullan ay en kısa zamanda kullan işallah hatta mamalar yap bende gelim bi inceliyim o hesaplı çatalları kaşıkları

Gönlümdeki hergele dönmezse onlar da antika olur ben de dağıtırım yine sağa sola Kesinlikle oralara bak bebem ucuz diye kimse itibar etmiyo ama en azından gündeliğe kullanırım diye aldım çok da güzel çıktılar maaşallah. Büssürü şey aldık annemle ucuzcudan

tamam kızlar ben açık söylüyeyim bu kadar katılım beklemiyordum.....Allah hepinizden razı olsun......:13::13:

daha da artar inşallah bence yarın akşama kadar şöyle bi 15 olsak mesela, o zaman 300 cıvarı düşer kişi başı sen de bu arada duanı hazırla da bebegim yavaştan okumaya başlayalım

gerçi ben önce fındık için okuyacaklarıma başlasam daha iyi olur tabi :18:

bakıyım bi dahakine kuzucum saol

Ben de katılmak isterim.

ama bence sayının biraz daha artmasını bekleyelim mesela 20 olsa çok iyi olurdu.

Son düzenleme:

canım inşaAllah çatal kaşık değil.....gönlündeki hergeleyle evlenir onu evinin en değerli antikası yaparsın kuzum......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…