Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

canım dua etmeyi zaten bırakmam ama umutsuzluk oluyor ister istemez. bu iş arama döneminde daha basit durumlar için de dualarımın kabul olmadığı oldu. mesela şehir dışında bir yere görüşmeye gidecektim. görüşmeye gittiğim firma da 2 kere görüşmeye çağırıyordu. yani önce 1. görüşme olumlu olursa 2. görüşmeye çağırıyorlar o da olumlu olursa işe alıyorlar şeklinde. şehir dışında görüşmeye gitmek de yol parası falan derken masraflı da oluyordu. hem de olmayacak bir iş için boşuna çaba harcamış oluyorsun. 1. görüşmeye gittikten sonra eğer sonucu olumsuz olacaksa 2. görüşmeye çağırmasınlar diye çok dua etmiştim. ama 2.görüşmeye çağırdılar boşuna 2 kere yol parası verdim çaba harcadım stres oldum. sonuç olumsuz. firmaya da ayrı sinirlendim tabi madem beğenmediniz niye insanı şehir dışından 2 kere getiriyorsunuz? yani böyle çok boşa giden çabalarım oldu ki artık ciddi görüşmeye gitme fobisi oldu bende.

uzun oldu ama bu iş konusunda çok doluyum. inşallah en kolay en iyi şekilde en yakın zamanda güzel bir işi Allah nasip eder. dualarımı kabul etmiyorsa da bir bildiği vardır diyorum. neticede dua etmekten ve beklemekten başka yapacak bir şey yok.
Canım bu durumları inan ben de çok yaşadım ne şehir dışları ne kapılar çaldım ama hepsi yüzüme kapanmıştı ama inan bir yerde dualar ulaşıyor yaradana vakti saati gelince

Arkadaşlar sizlerle güzel bir haberimi paylaşmak istiyorum. Burada 6. sırada okumam vardı ve niyetim yüksek lisansa yerleşmekti. Şükür rabbime bugün hayırlı haberimi aldım ve okula kabul edildim. Herkesin emeğine yüreğine sağlık rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

ne kadar güzel bir haber buu :KK68: hayırlı ugurlu olsun Perim, mezuniyetini de görürürz inşallah :KK68:

Arkadaşlar sizlerle güzel bir haberimi paylaşmak istiyorum. Burada 6. sırada okumam vardı ve niyetim yüksek lisansa yerleşmekti. Şükür rabbime bugün hayırlı haberimi aldım ve okula kabul edildim. Herkesin emeğine yüreğine sağlık rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

pericim çok sevindim tebrikler...Amacına yaklaşıyorsun. Hangi okul, hangi bölümde yapacaksın :)

Benim de bitti sonunda. Kusura bakmayın kızlar ilaç kullanmaya başladım, inanılmaz sersemletiyor sürekli uyuyorum başımı zor kaldırıyorum o yüzden geç bitti. :KK43:

arkadaşlar kusura bakmayın tatil yapalım diye ailece gittiğimiz ilçede net çekmiyor.....haber veremedim.okumam gerekni okudum.......sıradaki arkadaşın listesini uygun olan biri hazırlayabilir mi.....

Arkadaslar yeni eklenen yada cikan kimse yoksa siradaki arkadaş yani kelebekcim icin 315 ad.okumaya baslayabiliriz.sadece kelebekcim 315+..okuyacak bariremin okudugu fazlalik kadar yani simdi hatirlamiyorum +kacti ondan yazamadim:)

DUA LİSTEMİZ:

KELEBEKCIM ICIN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi Pazar gunü başlıyoruz….ctesi akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 315 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 315 okunacak
3) Monarkkk......................... 315 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 315 okunacak
5) Nara87........................... 315 okunacak
6) perican55........................ 315 okunacak
7) Limonlu_Cheescake........ 315 okunacak
8) buradilmen...................... 315 okunacak
9) berirem.......................... 315 okunacak
10) Kelebekcim...................... 315+34okunacak
11) Dior34 ............................. 315 okunacak
12) Debusi............................... 315 okunacak
13) Havvaayunus.................... 315 okunacak
14) yedinoktabes……………. 315 okunacak

DUA LİSTEMİZ:

KELEBEKCIM ICIN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi Pazar gunü başlıyoruz….ctesi akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 315 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 315 okunacak
3) Monarkkk......................... 315 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 315 okunacak
5) Nara87........................... 315 okunacak
6) perican55........................ 315 okunacak
7) Limonlu_Cheescake........ 315 okunacak
8) buradilmen...................... 315 okunacak
9) berirem.......................... 315 okunacak
10) Kelebekcim...................... 315+34okunacak
11) Dior34 ............................. 315 okunacak
12) Debusi............................... 315 okunacak
13) Havvaayunus.................... 315 okunacak
14) yedinoktabes……………. 315 okunacak

Canım harikasın teşekkür ederim.
Benim iş yerindeki bilgisayarımda internet yok. Gündüzleri telefondan girebiliyorum sadece. Bu akşam niyetimi yazarım. Hem akşamdan akşama listeyi de düzenleyebilirim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

X