Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

valla canım çok bunaldıgım ve artık iyice kendime güvenimi kaybettigim anda buldum ben işi, Rabbim resmen kağı açtı önümde, umarım hayırlı bir kapıdır :KK51:

ben mezun olalı 1 seneyi geçti ama hep ufak tefek işlerde çalıştım, en son eskiden staj yaptıgım yerdeki projeye yardım ettim ama sonunda çok büyük haksızlık yaptılar bana. düşün ki maddi olarak karşılıgımı bile alamadım çalışmalarımın. haziran dan beri de artık kalıcı bir iş bulayım diye bakınıyordum. beraber okudugumuz tefriciyeler dışında da özel bir dua okumadım. bol bol dua ettim sadece Rabbim bu kapıyı açtı bana :KK68:

evet canım ankara ya geliyorum :) sen de mi ankara daydın? belki bigun ankaralılar buluşması yaparız :KK68:

ayy sırayla hepimizden çok çok güzel haberler gelsin inşallah ne güzel oldu bu :KK15: en hayırlı olanı karşısına çıkar inşallah :KK68:

günaydın :) inşallah canım. ankara görüşmesi olsun isterim valla :)

beriremcim 315 tane okudum. Allah sana hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, vatanına milletine sadık evlatlar nasip etsin inşallah...

bende okudum kendı duamı allahım bana hayırlı evlatlar nasıp et...okuyan herkesınde ne muradı varsa hayırlısı ıle ver amınnnnnnnn

benim de son 50 tane kaldı kızlar ama bu gece biter. yarın sabaha kadar tekrar giremem diye haber vereyim dedim.

berirem dilerim Rabbim sana hayırlı bir evlat verir, seni ve işini mutlu eder :KK68:

Arkadaşlar sizlerle güzel bir haberimi paylaşmak istiyorum. Burada 6. sırada okumam vardı ve niyetim yüksek lisansa yerleşmekti. Şükür rabbime bugün hayırlı haberimi aldım ve okula kabul edildim. Herkesin emeğine yüreğine sağlık rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

bende okudum kendı duamı allahım bana hayırlı evlatlar nasıp et...okuyan herkesınde ne muradı varsa hayırlısı ıle ver amınnnnnnnn
Canim okudum Allah kabul etsin rabbim hayirli sagikli evlatlar versin

Arkadaşlar sizlerle güzel bir haberimi paylaşmak istiyorum. Burada 6. sırada okumam vardı ve niyetim yüksek lisansa yerleşmekti. Şükür rabbime bugün hayırlı haberimi aldım ve okula kabul edildim. Herkesin emeğine yüreğine sağlık rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

Canimm cok sevindim hayirli olsun

Gözün aydın, senin adına çok sevindim. Allah yardımcın olsun, yolunu açık etsin ..

Amin canım senin adına çok sevindim:KK73:. bakalım bu listeden daha ne iyi haberler alıcaz.

hakkında hayırlısı olsun mezun olmayı da nasip etsin Allah.:KK55:

iş bulma konusunda o kadar çok dua ediyorum ama bende hala bir gelişme yok. ama bu kadar dua etmeme rağmen bir gelişme olmuyorsa bunda da vardır bir hayır diyorum.:KK69:

Allah hepimize gönlümüzdekileri hayırlısıyla versin inşallah.:cool:

Amin canım senin adına çok sevindim:KK73:. bakalım bu listeden daha ne iyi haberler alıcaz.

hakkında hayırlısı olsun mezun olmayı da nasip etsin Allah.:KK55:

iş bulma konusunda o kadar çok dua ediyorum ama bende hala bir gelişme yok. ama bu kadar dua etmeme rağmen bir gelişme olmuyorsa bunda da vardır bir hayır diyorum.:KK69:

Allah hepimize gönlümüzdekileri hayırlısıyla versin inşallah.:cool:
Canım umudunu yitirme, rabbimin gücüne gitmesiin ama ben 1 yıldır sürüdüm girmediğim sınav kalmadı ve kayıp üstüne kayıp yaşadım ama duamdan hiç vazgeçmedim ve en önemlisi bir gün duamın kabul olacağına hep inandım

Canım umudunu yitirme, rabbimin gücüne gitmesiin ama ben 1 yıldır sürüdüm girmediğim sınav kalmadı ve kayıp üstüne kayıp yaşadım ama duamdan hiç vazgeçmedim ve en önemlisi bir gün duamın kabul olacağına hep inandım

canım dua etmeyi zaten bırakmam ama umutsuzluk oluyor ister istemez. bu iş arama döneminde daha basit durumlar için de dualarımın kabul olmadığı oldu. mesela şehir dışında bir yere görüşmeye gidecektim. görüşmeye gittiğim firma da 2 kere görüşmeye çağırıyordu. yani önce 1. görüşme olumlu olursa 2. görüşmeye çağırıyorlar o da olumlu olursa işe alıyorlar şeklinde. şehir dışında görüşmeye gitmek de yol parası falan derken masraflı da oluyordu. hem de olmayacak bir iş için boşuna çaba harcamış oluyorsun. 1. görüşmeye gittikten sonra eğer sonucu olumsuz olacaksa 2. görüşmeye çağırmasınlar diye çok dua etmiştim. ama 2.görüşmeye çağırdılar boşuna 2 kere yol parası verdim çaba harcadım stres oldum. sonuç olumsuz. firmaya da ayrı sinirlendim tabi madem beğenmediniz niye insanı şehir dışından 2 kere getiriyorsunuz? yani böyle çok boşa giden çabalarım oldu ki artık ciddi görüşmeye gitme fobisi oldu bende.

uzun oldu ama bu iş konusunda çok doluyum. inşallah en kolay en iyi şekilde en yakın zamanda güzel bir işi Allah nasip eder. dualarımı kabul etmiyorsa da bir bildiği vardır diyorum. neticede dua etmekten ve beklemekten başka yapacak bir şey yok.

X