Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

ortada belli ki bi yanlış anlaşılma vardır kuzum takılma, Rabbim senin de dualarını kabul edecek inşallah

Caaaaaağnıııım , duan tarafımdan okunmuştur Allah kabul etsin

oyy canım agzına saglık teşekkür ederimm

cnm duanı yazdınmı sen goremedım 260 adet tamamdır Allah kabul etsın eksıgın olursa yazarsın destek olurum

duamı henuz yazmadım canım, teşekkür ederim agzına saglık

1) Lilruba............................. 260 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 260 okundu
3) Monarkkk......................... 260 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 260+24 okunacak
5) Nara87........................... 260 okunacak
6) perican55........................ 260 okundu
7) özgem81......................... 260 okundu

8) Limonlu_Cheescake........ 260 okunacak
9) buradilmen...................... 260 okunacak
10)berirem.......................... 260 okunacak
11)Sottile............................. 260 okunacak
12)yagmurlu_ist.................... (2 hafta duaya katılamayacak)
13)Kelebekcim...................... 260 okunacak
14)Dior34 ............................. 260 okunacak
15)coksevdimonu………….. 260 okunacak
16) Debusi............................... 260 okunacak
17) Havvaayunus.................... 260 okunacak
18) umman123……………… 260 okunacak

1) Lilruba............................. 260 okunacak

16) Debusi............................... 260 okunacak

Kızlar duamı da yazıyorum, yüreğinizden gelen tüm AMİN sözleriyle Rabbim kabul eder inşallah

Yarabbim, Yüce Allahım, her şeyin en doğrusunu en güzelini bilen sensin, sen bizi her daim nurunla aydınlat, doğru olan her yola bizi ışığınla yönlendir, bu duaya amin diyen tüm kullarına her daim hayırlısını, mutlusunu, güzelini göster Allahım.

17 arkadaş birleştik, nurdan kulun için 4444 adet olmasına dikkat ettigimiz tefriciyeleri okuduk, sen eksiginle fazlasınla okudugumuz bu duaları, öncelikle peygamberimiz Hz. Muhammed ve onun yakınlarına, sonrasında bu duayı okuyan ve yürekten inanan tüm kullarının ahrete geçmiş tüm yakınlarının ruhuna hediye et Allahım.

Bu duaya amin diyen tüm kullarının evlerine huzur, aşlarına bereket, yüreklerine mutluluk nasip et, her birimiz için hayırlı olanı gönlümüze razı et, hayırsız olan her şeyi aklımızdan çıkar Allahım.

Yarabbim, bu duayı okudugumuz nurdan kulun için yüreğindeki darlığın sebebini tez vakitte hayırlı ve mutlu sonuçlandır Allahım. Ona çalışmaktan mutluluk duyacagı, kendini geliştirecegi, hayırlı, helal ve bol kazançlar kazanabilecegi bir iş nasip et Allahım. Onun için en hayırlı olacak işi en yakın zamanda karşısına çıkar, onu bu çıkmaz durumundan kurtar Allahım. İş arama ve bulma esnasında karşısına çıkacak kötü insanları ondan uzak tut, hayırlı doğru insanları karşısına çıkar işlerini kolaylaştır Allahım.

Senin her şeye gücün yeter hiçbirimizin bundan şüphesi yok, amin deyip merhametini istiyoruz sen günahlarımızı bağışla Allahım. Her birimizin yüreğine ferahlık ver, amin diyen tüm kullarının yollarına güzellikler çıkart, dualarımızı kabul eyle Allahım.

Bizim yolumuza her daim ışığınla yön ver Allahım, senin her şeye gücün yeter ( AMİN )

amın cnm bırazdan sukur namazı kılıcam amelıyat ıcın nıyet etmıstım ayrıca duada ederım sanada dıger arkadaslarada

çeşminaz için 260 adet tefriciyeyi okudum....duasına yürekten amin diyorum.....Rabbim hayırlısını nasip etsin....

ne güzel bir dua bu Rabbim kabul etsin canım....ettim duanı okudum 260 adet.....

Son düzenleme:
çeşminaz için 260 adet tefriciyeyi okudum....duasına yürekten amin diyorum.....Rabbim hayırlısını nasip etsin....

çok teşekkür ederim canım yüreğine saglık amin hepimiz için hep hayırlısı olsun inşallah

ne güzel bir dua bu Rabbim kabul etsin canım....ettim duanı okudum 260 adet.....

agzına saglık bebegimm, Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin inşallah

1) Lilruba............................. 260 okundu

16) Debusi............................... 260 okundu

Kızlar duamı da yazıyorum, yüreğinizden gelen tüm AMİN sözleriyle Rabbim kabul eder inşallah

Yarabbim, Yüce Allahım, her şeyin en doğrusunu en güzelini bilen sensin, sen bizi her daim nurunla aydınlat, doğru olan her yola bizi ışığınla yönlendir, bu duaya amin diyen tüm kullarına her daim hayırlısını, mutlusunu, güzelini göster Allahım.

17 arkadaş birleştik, nurdan kulun için 4444 adet olmasına dikkat ettigimiz tefriciyeleri okuduk, sen eksiginle fazlasınla okudugumuz bu duaları, öncelikle peygamberimiz Hz. Muhammed ve onun yakınlarına, sonrasında bu duayı okuyan ve yürekten inanan tüm kullarının ahrete geçmiş tüm yakınlarının ruhuna hediye et Allahım.

Bu duaya amin diyen tüm kullarının evlerine huzur, aşlarına bereket, yüreklerine mutluluk nasip et, her birimiz için hayırlı olanı gönlümüze razı et, hayırsız olan her şeyi aklımızdan çıkar Allahım.

Yarabbim, bu duayı okudugumuz nurdan kulun için yüreğindeki darlığın sebebini tez vakitte hayırlı ve mutlu sonuçlandır Allahım. Ona çalışmaktan mutluluk duyacagı, kendini geliştirecegi, hayırlı, helal ve bol kazançlar kazanabilecegi bir iş nasip et Allahım. Onun için en hayırlı olacak işi en yakın zamanda karşısına çıkar, onu bu çıkmaz durumundan kurtar Allahım. İş arama ve bulma esnasında karşısına çıkacak kötü insanları ondan uzak tut, hayırlı doğru insanları karşısına çıkar işlerini kolaylaştır Allahım.

Senin her şeye gücün yeter hiçbirimizin bundan şüphesi yok, amin deyip merhametini istiyoruz sen günahlarımızı bağışla Allahım. Her birimizin yüreğine ferahlık ver, amin diyen tüm kullarının yollarına güzellikler çıkart, dualarımızı kabul eyle Allahım.

Bizim yolumuza her daim ışığınla yön ver Allahım, senin her şeye gücün yeter ( AMİN )

ay kızlar yalnız değilmişim.......
akşam eve geliyorum......iftara dklar kalmış terör estiriyorum evde.....
annem gelmesen daha iyiydi diyor.......
şuan da çok sıcak sinirlerim iyice gerilmeye başladım.......
Allah yardımcımız olsun......kazasız belasız.....

Amiinnnn... Allahim kabul.eder insallahhh..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar netim yoktu dönemedim..okuycmda ismimin sonunda soru isaretleri var bilemedim o nee ?? Okumaya basliyorumm canim oldumu
yaaaaaaaaaa kuzummmmm benim Allah razı olsun. Ben okuyacaktım. çook teşekkür ederim. diğer kızlardan hala ses yok yaa?

Amiinnnn... Allahim kabul.eder insallahhh..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar netim yoktu dönemedim..okuycmda ismimin sonunda soru isaretleri var bilemedim o nee ?? Okumaya basliyorumm canim oldumu

senın nıckınle alakalı bıse cnm sanırım bende ıcı nos kutucuklar olarak görüyorum mesela

okudum bitti duana amin dedim kuzum

Yoldayiz okudum bitirdim cesminazim tefriciyelerini. Allahim kabul etsin.

fndkfndğım nerelerdesin kuzum.....

özledim seni.....hatırlıyor musun ibadetlerle ilgili konuşmuştuk seninle.....

rengli olmuştum,temizlendim.....bugün başlıyorum kuzum.......Allah senden razı olsun......

desteğe ihitiyacım vardı.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…