Hayırlı evlat sahibi olabilmek için

icroc

Guru
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2010
1.929
2.035
Hayırlı günler

500 yasin ve 1000 salaten tüncina duası okutmak istiyorum eylül ayında tüp bebek yaptırıcaz. Destek olup okumak isteyen bana el uzatan arkadaşlardan şimdiden Allah razı olsun

Hayırlı günler

500 yasin ve 1000 salaten tüncina duası okutmak istiyorum eylül ayında tüp bebek yaptırıcaz. Destek olup okumak isteyen bana el uzatan arkadaşlardan şimdiden Allah razı olsun
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Bir yasin okurum inşallah

Son düzenleme:
Allah razı olsun teşekkür ederim. Mevlam sizede bebeğinize uzun ömür nasip etsin inşallah sıkı sıkı tutunsun size
Aminnnn inşallah çok teşekkür ederim
Bende yıllarca tedaviler gördüm çok şükür rabbime nasip etti
Senin içinde dua ediyorum Allah sanada nasip etsin inşallah

Aminnnn inşallah çok teşekkür ederim
Bende yıllarca tedaviler gördüm çok şükür rabbime nasip etti
Senin içinde dua ediyorum Allah sanada nasip etsin inşallah

sizi çok iyi anlıyorum bu tedavi olayı uzun, sabır ve meşakkatli bir yol vakti saati gelmesini bekliyoruz. Ancak bilirsiniz ki biz insanoğlu sabırsız varlıklarız olsun isteriz. Mevlamın vardır bir bildiği bende tedaviyle 2 kere hamilelik geçirdim ilki aşılama ile ikinciside tüp bebek ile ancak Mevlam sadece kendi için yaratmış yavrularımı cennete yolladım 8 yıldır bekliyoruz. Sayısız aşılama yaptırdım. Sonuç negatif bu önümüzdeki haftalarda istanbula ailemin yanına geçeceğim tüp bebek tedavisine başlayacağım kısmet herşey sabrediyorum ve bekliyorum Mevlamın varsa vermeye muradı olur inşallah ama nasibimizde de yok ise Allahım yine hayırlısını nasip etsin maddi -manevi anlamda çok etkiliyor çünkü maddi yönünü geçtim manevi anlamda eşim ve beni çok etkiliyor. Eşim için üzülüyorum. Sürekli hamilelik ve doğum haberi aldıkça ister istemez üzülüyor insan Yaradan bizi böyle sınava çekiyor. Sınavdan iyi sonuçlar alırız inşallah ne diyelim.

Herşeyin hayırlısı, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Maddiyat yerine konuyordu manevi olarak çok zor
Benimde iki kaybım var Allah kimseye yasatmasın

X