Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

arkadaşlar nasıl gidiyor......
ben yarından itibaren çok yoğun bir tempoya giriyorum iş adına.....
düzenli takip edemeyebilirim lütfen unutmayalım birbirimizi dua da....
Allaha emanet olun.....
:KK16:

Ben 120 yi okudum 100 tane kaldı tahminimce yarına biter..bitirip yazayim dedim..

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

YENİ LİSTE

1)mavigece07—Lilruba için 220 çekilecek
2)Sevila34- Lilruba için 220 çekilecek (120 adet çekildi......)
3)Enfl-- Lilruba için 220+220 çekilecek(220+220 tamamı çekildi...):nazar::nazar:
4)Lilruba--- Lilruba için 220+44 çekilecek
( 100 adet çekildi.....)
5)MissCherryBloosom- Lilruba için 220 çekilecek

6)Ceylinimdeceylinim-- (220 adet tamamı çekildi...):nazar:
7)fndkfndk--Lilruba için 220 çekilecek
8)rapisa- Lilruba için 220 çekilecek
9)tolin--- Lilruba için 220 çekilecek
10)Sottile---Lilruba için 220 çekilecek
11)capoeira --(220 adet tamamı çekildi...):nazar:
12)özgem81-- (220 adet tamamı çekildi...):nazar:
13)Nehirsu85 Lilruba için 220 çekilecek (70 adet çekildi...)
14)buujuu—Lilruba için 220 çekilecek
15)perican55— (220 adet tamamı çekildi...):nazar:
16)Nara87— Lilruba için 220+130 çekilecek
17)hellokittykitty-- Lilruba için 220 çekilecek
18)deryadeniz28--Lilruba için 220+90 çekilecek(220+90 adet tamamı çekildi...):nazar::nazar:

LİLRUBANIN DİLEĞİ, DUASI;

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı evlilik için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle, sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okunan tefriciyeler hürmetine dini,dünyası ve ahireti için hakkında eş olarak kim hayırlı ise karşısına tez zamanda onu çıkar Allahım…Vesile olmaya çalışan insanların gönüllerine ve akıllarına en doğru en hayırlı,maddi ve manevi olarak en güzel insanı akıllarına getirmelerini ve Lilruba ile görüştürmelerini ve hayırlısıyla evlenmesini nasip eyle Allahım…Lilrubanın seveceği ve sevileceği,Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış,merhametli,anlayışlı,iletişimi kuvvetli,cömert,kültürlü bir aileye sahip,maddi ve manevi zenginliklerle donanmış bir eş nasip et Allahım… Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…Lilrubanın hakkında hayırlı bir işe sahip olmasını öncekinden daha iyi bir işe sahip olmasını helal rızık kazanmasını nasip eyle Allahım….Lilruba arkadaşımızın dualarını kabul eyle…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

BAŞLANGIÇ-BİTİŞ TARİHİ(Lilruba için): 6 Haziran Cuma-12 Haziran Perşembe(akşam engeç 20:00e kadar)(arkadaşlar engeç Salı gününe kadar herkes ne kadar okuduğunu bildirsin lütfen ona göre kalanı paylaşırız…..)

4444 tefriciyeye niyet ederek;

Böylesine değerli bir hazineyle yola çıktık…Hangi servet bu hazinenin karşısında güçlü kalabilir…Anlamında ki ve sayısında ki hikmetler insan zihninin ve ruhunun bilemeyeceği, anlayamayacağı kadar sırlı….ki bahsettiğimiz Yaradanın hazinesi….ucu bucağı yok….

Allah bu konuyu açan arkadaştan ve bu güzel hazineden nasiplenmek için listeye katılıp sorumluluğunu yerine getiren, bir insana verilen sözün asıl ;Allaha verilmiş bir söz olduğu sırrını ve duanın kilidini çözecek anahtarın farkında ve bilincinde olan tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun ve iyiki varsınız diyorum….

(Arkadaşlar bildiğiniz üzere, daha önce 3 arkadaşımız için 1 hafta süre ile ayrı ayrı 4444 tefriciyeye niyet ederek başladık…..Ancak 1 hafta boyunca listeye katılan arkadaşlardan bazıları ya geç bildirimde bulunduğu yada son gün okuyamadığını belirttiği ve hatta hiç bildirimde bulunma zahmetine bile girmediği için listedeki diğer arkadaşlarının hakkına girerek; duanın zamanında (tertibine uygun bir şekilde) gerçekleşmesine engel oldu.

Bu sorumsuzca davranışı gösteren arkadaşlar unutmuş olacakki;burada listeye katılarak sadece insanlara bir söz vermiş değil,Yaradana da bir söz vermiş oluyorlar…

Lütfen tarihlere uyamayacak olan başlangıçta geri bildirimde bulunsun ve listeden adını sildirsin…(sildirsin ki hem kul hakkına girmesin,hem de tutamayacağı sözü vermiş olmasın&#8230:KK66:

Listedeki bazı arkadaşlarımızın talebi üzerine 1 haftalık süreyi 12 hazirandan itibaren 3 güne indirerek daha seri bir şekilde herkese daha çabuk sıra gelecek şekilde ayarlamayı düşünüyoruz…Tabi herkese uyarsa…Bu haftaki katılım ve bildirimlerinize göre listemize son halini vereceğiz…Yani düzenli okuyanlarla,düzenli bildirimlerde bulunanlarla devam edeceğiz…Düzenli bir şekilde herkes kulübe girdikçe kendi durumundan haberdar ederse
Hem muhabbetimiz artar hemde sebep dua olduğu için duanın olumlu enerjisiyle beslenmiş oluruz…

Lütfen yazmış olduklarımı bana okuma sırası geldiği ve kendimi düşündüğüm için yazdığımı düşünmeyin…Dilerim bu güzel duanın ehemmiyetini bilerek ağız ve gönül tadıyla, huzuruyla devam edelim….

ÖNEMLİ NOT:Düzenli bildirimde bulunamayacak,tarihlere uyamayacak arkadaşlar lütfen listeden adını sildirsin…

Birde bu msjı alıntı yaparak mesajlaşalım isterseniz,yeni katılmak isteyenlerin de şartlardan bilgisi olsun ona göre katılsın…….

Sevgiler herkese……:KK16:

SON DURUM BU ARKADAŞLAR......

Son düzenleme:
Lilrubacım 57 tane olmuş benim :) Sınavlarım var ve hiç çalışmadım, Şimdi yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum. Bir de pazartesi de başka bir sınavım var. O yüzden başladığım gün bu kadar okuyup bırakmıştım. Ama çekincen olmasın. Bitiririm ben. Haber vereyim dedim sadece.

Lilrubacım 57 tane olmuş benim :) Sınavlarım var ve hiç çalışmadım, Şimdi yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum. Bir de pazartesi de başka bir sınavım var. O yüzden başladığım gün bu kadar okuyup bırakmıştım. Ama çekincen olmasın. Bitiririm ben. Haber vereyim dedim sadece.

canım benim kıyamam sana....
Ağzına sağlık canım....
önemli olan birbirimizden haberdar olmamız....
unutan olur belki diye alıntı yapıp gönderdim canım....insanlık haliiiii......
sınavların var istersen okuyamazsan haber ver canım ben okurum oldumu....
sıkıntıya girme lütfen.....:KK50::KK16:

Ağzına sağlık canım....

Yo yo okurum inşallah Allahtan büyük bir aksilik çıkmazsa. Sınav falan engel değil. Sadece ilk gün hemen okuyup bitirmeyi istemiştim ama o olmadı bu defa. :) Yine de haberdar olalım canım birbirimizden. Olur da aksilik çıkarsa akılmda bulunsun.

canım bulduğum her fırsatta okumaya çalışıyorum şöyle "150 200 gibi yuvarlak bi rakama gelince yazıcam :KK1:

arkadaşlar nasıl gidiyor......
ben yarından itibaren çok yoğun bir tempoya giriyorum iş adına.....
düzenli takip edemeyebilirim lütfen unutmayalım birbirimizi dua da....
Allaha emanet olun.....
:KK16:

canım ben 166 tane okudum 200e tamamlayıp yazmak istiyordum ama çok uykum geldi kalanı da tamamlayınca yazarım yine buraya

Ağzına sağlık canım....

Yo yo okurum inşallah Allahtan büyük bir aksilik çıkmazsa. Sınav falan engel değil. Sadece ilk gün hemen okuyup bitirmeyi istemiştim ama o olmadı bu defa. :) Yine de haberdar olalım canım birbirimizden. Olur da aksilik çıkarsa akılmda bulunsun.

canım bulduğum her fırsatta okumaya çalışıyorum şöyle "150 200 gibi yuvarlak bi rakama gelince yazıcam :KK1:

canım bende bir 100 çektim...yarın akşama bitirmek istiyorum Allahın izniyle :KK34::KK34:

canım ben 166 tane okudum 200e tamamlayıp yazmak istiyordum ama çok uykum geldi kalanı da tamamlayınca yazarım yine buraya

tamam canlarım ben sadece hatırlatmak istedim.....
Ağzınıza sağlık hepinizin....
bitince yazarsınız bende listeye yazarım.....kocaman öptüm...:KK16:

Ağzına sağlık canım....
teşekkür ederim haber verdiğin için.....
eğer zamanından önce biterse sıradaki arkadaşa devam ederiz....:KK16:
bitirince yine yazarsın canım oldumu karışmasın arada......

Lilrubacım 220 yi bitirdim canım. Duanı da okudum. İnşaAllah Rabbim kabul eyler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X