Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Seninkini okuduğumuzda sen ayrılırsın zaten haftalardır listedeydin... sonuçta zorlanıyosan olmaz bu

Böyle olursa haksızlıkta olmaz hem .... hemde liste tekrar başa dönmüş olacak, bugünden itibaren katılanlarda 23 ten sonra devam eder...

canım bayrama daha 6 gün var, listede az çok belli zaten, neden nara nınkini okumuyoruz ki bu arada :44: bugun daha salı, cumartesiye kadar süre bile versek rahatça okunmaz mı sanki :26: hem de arkadaşın dualarını oruçluyken etmiş olurduk, böyle boşu boşuna 1 haftadan fazla zaman kaybedecez gibi geliyor :26:

tam olarak seninle aynı düşünüyorum canımcım. yeni gelen arkadaşlar kendilerine başka bir listede yapabilirler aynı niyetle, yardımcı olmak isteyenler oraya da yardımcı olur ama böyle sürekli birilerini aldıkça bu dua hiç bitmez ki :26: mesela ben çalışmaya başlayınca çok zorlanacam ama yine de burda ortak bir liste yürüttügümüz için elimden geldigince devam etmeye çalışacam, o yuzden yeni arkadaşlardan özür dileyerek onları listeye almasak, eski listeden devam etsek, sanki daha iyi olacak gibi :26:

Kizlar bayrama kimi okumayacikmi?bayrama kimi okusak iyi okurdu. Bosuna zaman kecirmeyelim bu gizel ayda dua ederdik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doğru söylüyorsun canım tabiiki zorla olmaz bu. Fakat bildiğim kadarıyla eski listeden bi kaç kişi çıkmak istiyordu yani hepsi burdaydılar. Eski liste bozulmasada çıkmak isteyen çıksa diyorum bnde:)

süper olmuş elinize sağlık bayağda kişi varmış

hıh şimdi süper oldu:)

Ben de deya deniz , cesmi naz ve davam edelim deyen arkadaslarla raziyam
Bu guzel gunlerin kadrini bilelim. Bana bayrama kadar okunursa cok mutlu olardim. Amma mecburen yok icten okinursa

Kizlar bayrama kimi okumayacikmi?bayrama kimi okusak iyi okurdu. Bosuna zaman kecirmeyelim bu gizel ayda dua ederdik

canım o 23 kişilik listeyi düzenleyebilirsin bu hafta senin sıran...bana kalsa hemen başlayalım sana...ama şimdi sottile ayrıldı mesela...başka da ayrılan olurmu bu yeni listede bilmiyorum.... lilruba devam edecekmi mesela ? ya da fındık ? eğer herkes ok veriyosa .... adetleri belirle canım duanı yaz başlayalım hemen duana

bilmiyorum yaw kafam iyice çorba oldu... kalabalık olursak 30 kişi falan o zaman daha az okuruz...3 güne rahatlıkla yetişir..... çıkmak isteyen yine çıksın kalabalıkta bölüşüp okursak kolay olur....ayrı gayrı olmasın yaw amacımız bir nasıl olsa

O zaman kim okumak istiyorsa sabaha kimi bildirsin.sabahdan baslayalim. Listeyi takip etmeyi bacaracama emin deyilim cunku buraya girmeye cok vakit olmuyor

kuzum zaten şuan 25 kişiye yaknız, sayı arttıkça gerçekten liste çoğalıyor bu sefer ayrılmak isteyen çok oluyor normal olarak, iyice de karışıyor ortalık :26: tabi sen bilirsin sonuçta başlatan sensin büyük emek senin, ama en son evet dedigimiz arkadaş da denizxx rumuzlu arkadaşımız sanırım, ondan sonra kimseyi almayıp mevcut sayıyla devam etsek :26: okumaya yetiştiremeyene zaten yardım ediyoruz kendi aramızda, o yonden fazla sayı olması da çok sıkıntı olmaz. hem bayrama kadar da nara87 yi bitirmiş oluruz, bayramdan sonra da 3 4 günde bir okuyarak ağurstos içinde tüm dua bitmiş olur, daha iyi olmaz mı :26:

Nara87 için bayramdan önce okunması taraftarıyım bazı arkadaşlar gibi. bir de eylülde okullar başlayınca benim burayı takip etmem biraz zor olur elimin altında net olmayacak. okulda da bu siteye giremem. Ancak telefonla ya da mail yoluyla irtibata geçebilirim.

Seninkini okuduğumuzda sen ayrılırsın zaten haftalardır listedeydin... sonuçta zorlanıyosan olmaz bu

yok canım şuanda zorlanmıyorum. kolay okuyorum hatta ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum.

mesela ysmn arkadaşın da eylülde okulu başlıyormuş, zaman ilerledikçe belki zorlanan arkadaşlar olacak.

o yüzden o zaman yeni listeye o anki duruma göre karar verilse daha iyi olur diye düşünüyorum.

ben bana okuyan kişiye okumamazlık yapmak istemem. ondan dolayı gelecekteki durumu bilmeden sorumluluk almak istemiyorum sadece.

ama karar tabi ki senindir başlık senin.

Bence okuya viliriz yarından baslasak hatta benimcin de okuya bileriz. Bu günlerde çok dua okumamiz lazım mukaddes günleri değerlendirelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…