Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım bayramdan sonraki yeni listede herkes için salavat okunacak yine dimi

O zaman kim okumak istiyorsa sabaha kimi bildirsin.sabahdan baslayalim. Listeyi takip etmeyi bacaracama emin deyilim cunku buraya girmeye cok vakit olmuyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende okuyalım diyorum. Hem yarın kadir gecesi okuruz nara arkadaşımız için. Ne güzel böyle bir güne geceye denk geldi senin duan bence değerlendirelim:)

Mavigece benim okumalari bayramdan sonraya saklamaya bence gerek yok. Her kes de okumanim tarafdari.Listedr 23 kisi var. Her kisiye 193 tane dusuyor. Ben de 198 tane okurum. Amma senden ricam her zamanki kimi listeni sen izle 😘😍

tamam canım senin duana başlayalım.. sen düzenle sen takip et yalnız...çünkü ben her zaman girip sayfaları kontrol edemiyorum....perican gibi sende listeni yap...

O zaman kim okumak istiyorsa sabaha kimi bildirsin.sabahdan baslayalim. Listeyi takip etmeyi bacaracama emin deyilim cunku buraya girmeye cok vakit olmuyor

şekerim sen nerelisin gerçekten merak ettim ....

tamam ben senin için düzenleyip takip edeyim...

Bu arada kızlar siz diyosunuzki "yeni kimseyi alma"....O zaman başlığın en başına dönüp bir bakın....o kadar çok eskilerden ayrılan var ki....listeye yeni kişileri eklemeyip sabit liste oluşturmaya çalışınca olmuyo... yeni kişileri eklediğimiz için şu an bukadar aktif bu başlık.....

Eski liste - yeni liste diye bir durum yok zaten....Aynı liste şu an devam ediyo

Aradaki farkı görmeniz için ekliyorum tekrardan....

Tabiri caizse eski liste

1)mavigece07 ---
2)Lilruba --------
3)MissCherryBloosom
4)Ceylinimdeceylinim--------
5)fndkfndk-----
6)rapisa------------
7)tolin---------
8)Sottile----
9)capoeira-----
10)özgem81------
11)Nehirsu85-----
12)buujuu----------
13)perican55------
14)Nara87 ---------
15)deryadeniz28-------
16)Kelebekcim--------
17)berirem-----
18) cesmi_naz------
19) vazgecilmez------
20)cerenkar---------
21)Limonlu_Cheescake------
22)_tiramisu_--------
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn
25)denizxxx

bu listeden sottile tamamen , tiramisu ve mariposa bir süreliğine ... ayrıldı...yani aslında 22 kişi...

Bu da Yeni Liste

1)Nara87 ---------

2)deryadeniz28--------

3)Kelebekcim--------

4)berirem-----

5) cesmi_naz---------

6) vazgecilmez-----

7)cerenkar---------

8)Limonlu_Cheescake------

9)ysmn ---------

10)denizxxx...

11)mavigece07

12)Lilruba -->

13)MissCherryBloosom -->

14)Ceylinimdeceylinim --

15)fndkfndk -->

16)rapisa -->

17)tolin -->

18)capoeira --

19)özgem81 -->

20)Nehirsu85 -->

21)buujuu -->

22)perican55 -

23)bigaripyalnizzzz

Yani her halükarda okunacak ilk 10 kişi değişmiyo...Eski listede olsa yeni listede olsa aynı
sıra ysmn e geldiği zaman ayrılmak isteyen ayrılabilir saygım sonsuz... ya da sıra bana geldiğinde de okumadan ayrılabilirsiniz size gücenmem

daha önce de ayrılmak isteyen olursa lütfen bunu bana belirtin özel msj vs. ile.... Belirtmezseniz sıkıntı oluyo herkes sizi okuyo zannediyo...

ama ben birgaripyalnizzzz nickli arkadaştan sonra yeni gelen olursa onları listeye ekleyeceğim....çünkü ysmn den sonra ayrılanlar olursa hiç olmazsa önceden dengelemiş oluruz.....

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
tamam sen beni ekle gece gelmesem de ben okurum. saat kaçtan itibaren başlıyor.
Bende Varim kizlar
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:
Canım bitti benimkisi.
r

ama ben arada gelir muhakkak hepiniz için dua ederim.

peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında

Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
sen beni face ten ekle bence ben arada dürterim seni ordan
tamam canım sen nasıl istersen

okudum cnm ALLAH kabul etsin

haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
bende katılabılrım

Yeni Liste - NARA 87 NİYETİ İÇİN

1)Nara87 ---------193 + 5 Adet okunacak

2)deryadeniz28--------193 Adet okunacak

3)Kelebekcim--------193 Adet okunacak

4)berirem-----193 Adet okunacak

5) cesmi_naz---------193 Adet okunacak

6) vazgecilmez-----193 Adet okunacak

7)cerenkar---------193 Adet okunacak

8)Limonlu_Cheescake------193 Adet okunacak

9)ysmn ---------193 Adet okunacak

10)denizxxx...193 Adet okunacak

11)mavigece07...193 Adet okunacak

12)Lilruba --> 193 Adet okunacak

13)MissCherryBloosom --> 193 Adet okunacak

14)Ceylinimdeceylinim --193 Adet okunacak

15)fndkfndk --> 193 Adet okunacak

16)rapisa -->193 Adet okunacak

17)tolin -->193 Adet okunacak

18)capoeira --193 Adet okunacak

19)özgem81 -->193 Adet okunacak

20)Nehirsu85 --> 193 Adet okunacak

21)buujuu --> 193 Adet okunacak

22)perican55 -193 Adet okunacak

23)bigaripyalnizzzz...193 Adet okunacak

Okumaya başlayabilirsiniz Allah kabul etsin....

Ek bilgi olarak...

Başlık açıldığından bu ya listede tefriciye çekip ayrılanlar

1)sevila34
2)Enfl
3)aybirgen
4)Miyora
5)Statistician
6)Sottile

Bu arada kızlar aşk hayatınız nasıl gidiyor biraz da dedikodu yapalım...Gelişmeler talipler var mı ??? ...Ben de şu oğlak erkeğinden sonra hiç bir gelişme yok...Nerde arıza adam varsa beni bulur zaten...tövbe est. ya

bayramdan sonra başlıycağımız zamanı söyleyin kızlar başlıyım hemen çok hevesliyim

nara ya çekmeye başlayabilirsniz

başlıyorum hemen

Azeriyim :) bu iki azeri var ben ve Derya :) liste icin de ayrica tesekurler 😍😘

Azeriyim :) bu iki azeri var ben ve Derya :) liste icin de ayrica tesekurler 😍😘

rica ederiz cnm ne demek

Duanıda yazarsan bugün kadir gecesi herkes sana duada bulunur

İnşallah bende senin duanı bugün bitirmeye çalışıcam...şartları zorlayacağım

Kizlar duami yaziyorum. Duami okuyan zaman size tanis gele bilir. Cunku burda okudum ve ureyime yatan dualardan bir az caldim.
O yuzden hepiniz hakkinizi helal edin 😜benim okumam bitenden sonra da listeden cikmak fikrim yok. Yani listenin sonuna beni yine eklerseniz sevinirim. Bu da benim duam.

Bismillahirrahmannirrahim.
Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed�

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz Gulnar kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi

Gulnar kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Gulnarin karşısına onun kıymedini bilecek , hayatda çektiklerinin ödülü olarak göreceği , gorduyu andan sevip, Gulnar icin mucadile aparacaqi,sen Allahımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi karsisina cikar. O insan Senin Razı Olacağın Hayırlı, Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı bir insan olsun Ya Rebbim.
Hemin kisinin ailesinde Gulnari cok sevip istesinler, o insan da Gulnarın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Ya Rebbim.
Gulnarla bir-birilerini bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Ol Rabbim.Bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayel etdiyi aileni ona kismet eyle.
Omur boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez bir Zamanda Nasip Et Ya Rebbim .Hic bir kimsenin yaninda boynu bukuk koyma.Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım
Ya Rebbim Gulnarin annesine saqlikli uzun omur nesib eyle.Annesinin dualarini esit ona nene olmayi, torunlarini oynatmayi,boyutmeyi ve hos gunlerini gormeyi kismet eyle Ya Rebbim

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri. Dualarimizi Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı. Bu guzel ayda sana acilan ellerimizi geri cevirme. Bugune kimi kabul etdiyin dualarimiz icin sukurler olsun. Bize bu duamiz icin de sukur etmeyi kismet eyle Ya Rebbim.
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin.
Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

Kizlar duam uzun.sizi yorarsa kusira bakmayim 😳

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…