Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Bir de Nara'nın bayramdan sonraya kalmasına da gerek yok bence , 6 gün var nasılsa :44:

Doğru söylüyorsun canım tabiiki zorla olmaz bu. Fakat bildiğim kadarıyla eski listeden bi kaç kişi çıkmak istiyordu yani hepsi burdaydılar. Eski liste bozulmasada çıkmak isteyen çıksa diyorum bnde:)

BAYRAM SONRASI !!!! YENİ LİSTE - NARA 87 NİYETİ İÇİN

1)Nara87 ---------
2)deryadeniz28--------
3)Kelebekcim--------
4)berirem-----
5) cesmi_naz---------
6) vazgecilmez-----
7)cerenkar---------
8)Limonlu_Cheescake------
9)ysmn ---------
10)denizxxx...
11)mavigece07
12)bigaripyalnizzzz
13)..
14)
15)

kimler kesin devam ediyorsa isminizi ekleyiniz

Bayrama daha bır hafta var bence narayı okuyalım bayramdan sonra kalan lısteyle devam edelım yenı lıstede bana cok okuyan arkadas var ben okuma ıcın varım ancak kendım okıymıycam cnm o yuzden sen benı en basa 1 numaraya yaz

kendinizi ekleyin canım...yeni listede ilk 9-10 kişi eski listede okunmayanlar zaten... devam etmek isteyenler kendini eklesin...istemeyenlere tabikide saygımız sonsuz...

Şöyle bir şeyde var kızlar yani ilk sayfalara bakarsanız ilk 12 ,13 kişiyle başladık...benim tefriciyelerimde ilk 1000 taneyi kendim çekmiştim ve çok zorlanmıştım...şu anki listede ilk 9 kişi yoktu yani.... O yüzden eski listede katılmak istemeyen olursa ben onları anlarım açıkçası...20 mayıstan beri listedeler...

Telden düzenlemeyı yapamadıgım için yazdım bılgısayara gecınce yazarım

siz kendinizi eklerseniz daha iyi olur

1)Nara87 ---------
2)deryadeniz28--------
3)Kelebekcim--------
4)berirem-----
5) cesmi_naz---------
6) vazgecilmez-----
7)cerenkar---------
9)ysmn ---------
10)denizxxx...
11)mavigece07
12)bigaripyalnizzzz
13)..
14)
15)

liste bu ilk 10 kişi eski listede okunmayanlar..... perican , özgem,ceylin.... hangi sırayla eklemek istiyosanız kendinizi siz seçin

bence böyle çok karıştı eski listeye devam etseydik. çıkmak isteyen çıkardı.

eğer bu liste böyle olursa atıyorum ben şimdi 8. sıradayım. insanlar bana okuduğu için listenin sonuna kadar kalmak zorunda hissedicem kendimi. halbuki ben ysmn nickli arkadaşla liste bitsin çıkıyım istiyorum.

ama bana okunduktan sonra da çıkamam o bana çok hak yemek oluyor gibi geliyor. o yüzden yeni bir listenin sorumluluğuna girmek istemem. bence eski listeden devam edelim. yeni kişi de almaktan yana değilim çok. çünkü çok ayrılan oluyor. uzadıkça ayrılan artıcak. sona kalan arkadaşlar için sıkıntı olacak. bir aya bu liste biter zaten yeni arkadaşlarla bu kişiler bitince yeni liste oluşsa daha iyi olur.

bu benim fikrim tabi ama çoğunluk ne der önemli olan o ama ben de kendi düşüncemi yazıyım dedim.

şöyle bi sıkıntı var eski listeye devam edersek.... o liste uzayıp gidecek farkındasınızdır...yani yeni katılan birine hemen sıra gelmiş olacak o da haksızlık bence ...atıyorum lilrubayla benim mayıslarda okundu....liste uzayıp gittikçe listenin başında olana hiç sıra gelmeyecek...çünkü katılmak isteyen oluyo sürekli....

yeni bir liste oluşturursak yeni katılacak olanlar eskilerden sonra katılsın o zaman...

bu konuda haklısın. ben listeye girdiğimde 6.dan okumaya başladım. ilk 5 kişiye okumadım. eğer onlar bana okurlarsa ben de onlara bir daha okunursa onlar için okumak isterim.

canım benim dediğim şu yeni kişileri şuanlık almayalım. ysmn adlı arkadaşta bitsin. yeni liste oluştuğunda da isteyen devam etsin. çok çıkmak isteyen oluyor çünkü.

ben kendi adıma yeni listeye katılmak istemiyorum ama sadece bana okuyup da benim bu listede okumadığım kişiler olursa mesela senin gibi onlara okurum.

diğer arkadaşlar ne dicek bakalım. duruma göre ben de kararımı veririm.

Burdayım şeker, beni de ekle.

ekledim gitti valla aklım iyice karıştı :44:

Doğru söylüyorsun canım tabiiki zorla olmaz bu. Fakat bildiğim kadarıyla eski listeden bi kaç kişi çıkmak istiyordu yani hepsi burdaydılar. Eski liste bozulmasada çıkmak isteyen çıksa diyorum bnde:)

evet biraz değişik yarıda bırakmak hoş değil haklısın böyle yapıcaklarsa başlamasınlar

1)Nara87 ---------

2)deryadeniz28--------

3)Kelebekcim--------

4)berirem-----

5) cesmi_naz---------

6) vazgecilmez-----

7)cerenkar---------

9)ysmn ---------

10)denizxxx...

11)mavigece07

12)Lilruba -->

13)MissCherryBloosom -->

14)Ceylinimdeceylinim --

15)fndkfndk -->

16)rapisa -->

17)tolin -->

18)capoeira --

19)özgem81 -->

20)Nehirsu85 -->

21)buujuu -->

22)perican55 -

23)bigaripyalnizzzz

sırada haksızlık olmaması için eskiye göre düzenledim...23 ten itibaren yeni katılmak isteyenleri ekledim....ilk 10 kişi eski listede sonda olanlar okunmayanlar.....

KATILMAK İSTEMEYEN ARKADAŞLAR LÜTFEN BUNU BİLDİRİN ONA GÖRE TEKRAR DÜZENLEYELİM

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
tamam sen beni ekle gece gelmesem de ben okurum. saat kaçtan itibaren başlıyor.
Bende Varim kizlar
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:
Canım bitti benimkisi.
r

ama ben arada gelir muhakkak hepiniz için dua ederim.

peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında

Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
sen beni face ten ekle bence ben arada dürterim seni ordan
tamam canım sen nasıl istersen

okudum cnm ALLAH kabul etsin

haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Ayy bana da çok az kaldıı, ben de duamı şimdiden düşünüp toparlamaya başlayayım..

Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
bende katılabılrım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…