Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım bence birkaç gün ara verelim sıradaki arkadaşa öyle geçelim çünkü bayram geliyor ramazanın da son günleri karışıyor.bilmiyorum bende durum böyle diğer arkadaşlarda nasıl.

ben ara vermekten yana değilim. ara verilirse insanlar hepten listeden uzaklaşırlar. şurada on kişi kaldı zaten hızlı hızlı okuyalım 5 haftada bitsin bence.

ayrıca 200 tefriciye en fazla 1,5 saatte okunuyor ki konsantre olunduğunda çok daha az sürüyor. yani çok bir zamana da ihtiyaç yok.

tabi burada okuyanlar genelde başka başlıklarda da okudukları için de zor oluyor ama arada zorlanan olursa da onlara yardım edilir ilerlenilir bence.

pazartesiden perşembeye, perşembeden pazartesiye düzenini de bozmayalım bence.

bu benim fikrim diğer arkadaşlar ne der bilemicem.

Ben 200 tefriciyeyi 1 saatte bitiriyorum. daha fazla da alabilirim. duası okunacak,her arkadaş için, 300e kadar alabilirim. vakti az olan, okumakta zorlanan arkadaşlara daha az verilebilir diye düşünüyorum.

Oyun bozanlık yapmak istemem ama ben yeni gelenleri hiç almayalım derim, olmazsa benim gibi tatilde olan arkadaşlar diğerlerinden daha fazla alsınlar ve okuyup bitirelim. En son özgemde gördük, yok ben anlamadım, yetiştiremedim vsden dolayı kızcağızın duası içine sinmedi. 200 ve 180 arasında çok bir fark yok, yetiştiremeyenlerden biz alırız. Bu gruba daha fazla ekleme olmasın, herkes ne güzel günü gününe okuyor. Dediğim gibi yetiştiremeyenler için biz tatildekiler burdayız paylaşabiliriz.

1)mavigece07 --> 202 adet okunacak ,202 okundu BİTTİ

2)Lilruba --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

3)MissCherryBloosom --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

4)Ceylinimdeceylinim --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

5)fndkfndk --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTT

6)rapisa --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

7)tolin --> 202 adet okunacak

8)Sottile --> 202 adet okunacak , 202 adet okundu BİTTİ

9)capoeira --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

10)özgem81 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

11)Nehirsu85 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

12)buujuu --> 202 adet okunacak

13)perican55 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

14)Nara87 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

15)deryadeniz28 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

16)Kelebekcim --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

17)berirem --> 202 adet okunacak

18) cesmi_naz --> 202 adet okunacak , 202 adet okundu BİTTİ

19) vazgecilmez --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

20)cerenkar --> 202 adet okunacak

21)Limonlu_Cheescake --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

22)_tiramisu_ --> 15 gün yok herkese eşit pay ettim

23)mariposa22(3 hafta yok!!)

24)ysmn --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

Başlama Tarihi : 18 Ağustos Cuma Bitiş Tarihi : Perşembeden Pazartesine okunuyordu sanırım yine Pazartesi'dir.

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz İlayda kulun için kardeşi Onur’un bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et ya rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi…

İlayda kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Bu kulun aylardır dua ettiği sevdiğinin kalbini İlayda’nın sevgisi , özlemi , pişmanlığıyla öyle bir doldur ki daha fazla dayanamayıp helali olmak için geri dönsün , ileride dünyaya getireceği evladının babası olmasını nasip et ya rabbi. Eğer bu hergele İlayda için hayırlı değilse sen her şeye gücü yetensin bu kişiyi hayırlara çevirip geri gönder ya rabbi .. Bu işin hiç oluru yok dersen de İlayda’nın gönlündeki bu sevgiyi söküp alıp , karşısına onun kıymedini bilecek , çektiklerimin ödülü olarak göreceği , sen Allah’ımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi çıkar. Tabii mümkünse bu kişi gönlümdeki olursa süper olur tadından yenmez.

Ya rabbi bu koca kafalı kulun Yüksek lisans için sınava girecek sen ona zihin açıklığı ver , ona yerleşmeyi nasp et tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ya rabbi.

Ailemizin birliği beraberliği bir ömür sürsün ya rabbi , babasına akıl fikir ver kalbine merhamet ver , ona şükür ver ya rabbi !! Onun aklındaki tüm olumsuz düşünceleri sil at ailesinin yuvasının kıymedini bilsin ailesine sımsıkı sarılıp sahip çıksın ya rabbi .. yoksa bu kız her an katil olabilir !!

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri,
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin

Kızlar merhaba. Telefondan girdiğimi, ama çok zor yazabildiğimi söylemiştim memlekete giderken. Bilgisayar buldum da hemen çöktüm topike. :)

Benim okumalarım bitti. Sottile ile haber göndermiştim, yazdım dedi ama belki gözünüzden kaçmıştır bir daha söyleyeyim. Bir dahaki okuma ne zaman haber verirseniz sevinirim.

Bitirdim tefriciylerini Duanıda okudum İnşallah gönlündekiyle hayırlıbir yuva kurarsında tadından yenmez:)
ben de bitirdim şimdi hakkında hayırlısı olsun..
bunu genele yazıyorum aklıma takıldı okuma amacımız hayırlı bir eş diye biliyorum ben birden fazla dua edebiliyor muyuz?

ben ara verilmesınden yanayım sonucta bayram ınsanların gelenı gıdenı kendı zıyaretlerı vs fırsat bulup okuyamayan yazamayan cok olur bu haftakı duadan sonra bayram ıcın 3 gun ara verelım derım sıradakı arkadaslar herkesın duasına kosan zamanında okuyan en basından berı aksatmayanlar onların duasındada aksama olmasın benım gonlum elvermıyor

Merhaba bayanlaaaar
Ben de aranıza katılmak istiyorum, beni de almanız mümkün mü acaba?

Son düzenleme:
Prri allah iyiliğini versin nasıl güzel ve içten bi dua bu

ben de bitirdim şimdi hakkında hayırlısı olsun..
bunu genele yazıyorum aklıma takıldı okuma amacımız hayırlı bir eş diye biliyorum ben birden fazla dua edebiliyor muyuz?

Canım normalde tek niyettir , bu forumda da eş niyetine okuyoz. Benim ağırlığım da hergelemle aynı evin anahtarını taşıyıp aynı elektirik faturasına bakıp ohaaa yine çok gelmiş demek ama araya diğerlerini de sıkıştırıverdim

okudum canım ALLAH kabul etsin

Ağzına yüreğine sağlık canım benim allah kabul etsin. Bomba haberlerimle geliciğim inşallahh

Prri allah iyiliğini versin nasıl güzel ve içten bi dua bu

Ben dua ederken pek kibar olamıyom böyle dan dun gidiyom bazen kavga ettiğim bile olur hadii daa Allahım olsun daa artık bak küsüyom ama beni unuttun falan , bi gün bi yerlerim yamulacak ya hadi hayırlısı

Perinin okuması finish.....

Allah razı olsun cancağğğzım öperim aaazından

bence istendikten sonra haber verilir artık internete telefondan bile giriliyor, çok zor değil.

ne kadar zaman alıyor ki okumak. yatmadan bile 1 saat ayrılsa biter ki herkes ezbere biliyordur artık. ben bilmiyordum ezbere ama okuya okuya ezberledim.

insanlar özen gösterse aksamaz ama herkes ara verilsin derse de dicek bir şey yok.

sonuçta bayramda aslında tamam insanlar gezicekler edicekler ama tatil yani çoğu kişi çalışmayacak ve evde olacak.

bu açıdan okunması bana zor gelmiyor ama önemli olan çoğunluğun fikri tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…