Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Neyin durumunu bildircem ben anlamıyorum ki? OKumadım görmedim diyorum daha neyin hesabını söylüyorsunuz bana ayıp bu yaptığınız gerçekten..
Allah Allah insan dua ederken bile bu kadar vesvese geliyorsa artık çok isnirlendim ya
tamam birbirinizle epeydir bir arada olabilirsiniz de siz beni ne kadar tanıyorsunuz ki hemen ithamlar bilmemneler
görmedim yalan mı söyleyeceğim her gün milyon alıntı var orada açıyorum bakıyorum adım geçmişse özellikle okuyorum bu kadar yani topiği de haftada bir sandığım için maalesef ki aman ne büyük hata yapmışım ki öyle sanmışım!!! ses çıkarmadım görmedim çünkü
anlaşılmıştır umarım artık yeter yahu!!!!!
Arkadaşınızı moralmen düzeltcez diye bana suizanlar aman sen haklısın o tü kakalar ayıp ayıp
Ne yaparsanız yapın yahu buyrun kapı açık sayın sayın durun hay Allah ım sabır...

Canim arkadasinda sikintusi var belli ki ondan stres yapmustir.
Seninde haberin yokmuş seninde sucun yok sende üzme kendini.
Bazen aciyorum 20 tane alinti hepsini siliyorum bende.
Yeni girsem gruba benim de ruhum duymayacak.
Dua isi gönül işidir.
Peygamberimiz demiş kalp kirmak kabeyi yikmaya es değer diye.
Rica ederim su mübarek gunlerde boyle bir amaçla toplanmis bir grubun içinde birbirinizin kalbini kirmayin.

Son düzenleme:
büyüten sizsiniz aşikar.....
özür dileyip anlamamışım,görememişim diyeceğinize üslübunuza bakın.....
yazdıklarınızı bir okuyun bence......
kimse zorlamadı sizi dua edin diye......
madem bir konuya katılıyorsunuz şartları iyi öğrenin.....
geçen sene 1 haftada okuyormuşsunuz.......sürekli böyle olacak diye bişey yok...sorabilirdiniz......25 kişiyiz yaklaşık......
tabiki arkadaşımızı koruruz......ne zamandır birlikte dua ediyoruz......siz daha 1 hafta bile uyum sağlamadınız....neyin siniri bu ......bırakında biz sinirlenelim size......

Allah aşkına sinirlenin yaaani
size noluyorsa
terbiyesizler...

büyüten sizsiniz aşikar.....
özür dileyip anlamamışım,görememişim diyeceğinize üslübunuza bakın.....
yazdıklarınızı bir okuyun bence......
kimse zorlamadı sizi dua edin diye......
madem bir konuya katılıyorsunuz şartları iyi öğrenin.....
geçen sene 1 haftada okuyormuşsunuz.......sürekli böyle olacak diye bişey yok...sorabilirdiniz......25 kişiyiz yaklaşık......
tabiki arkadaşımızı koruruz......ne zamandır birlikte dua ediyoruz......siz daha 1 hafta bile uyum sağlamadınız....neyin siniri bu ......bırakında biz sinirlenelim size......

kuzum kızın duasına uzatma yapmayalım kapatalım ziyanı yok sen yazdın bende daha oncekı yazılarımda baska bır arkadasta benzer durumda yazmıstım seytan vesvese verırmıs hayırlı nıyetlerde bana denk geldı yapacak bıse yok herkesın vebali kendıne

Siz lafları söyleyin söyleyin bana gelince gerginlik yapan benm
ayıp be
yargıladınız ettiniz şimdi de kalkmış bana sınavım senmişsin
tövbe tövbe
hadi size kolay gelsin

Canim arkadasinda sikintusi var belli ki ondan stres yapmustir.
Seninde haberin yokmuş seninde sucun yok sende üzme kendini.
Bazen aciyorum 20 tane alinti hepsini siliyorum bende.
Yeni girsem gruba benim de ruhum duymayacak.
Dua isi gönül işidir.
Peygamberimiz demiş kalp kirmak kabeyi yikmaya es değer diye.
Rica ederim su mübarek gunlerde boyle bir amaçla toplanmis bir grubun içinde birbirinizin kalbini kirmayin.

Allah razı olsun anladınız
teşekkür ederim
gerçekten Allah razı olsun

Ve ben size hep dua edeceğim aklıma geldikçe hep ..teşekkür ederim
Evet daha fazla cevap yazmayacağım uzatmanın anlamı yok..

arkadasım kımse sana bıse demıo ithamda etmıyor yazılanlar genel bız burda bu ve benzerı durumlarla çok karsılasıyoruz ve buna ıstınaden yazılmıs seyler kımse senı hedef almadı yanı yenı bır duaya baslandı sayfalar ılerleyıpte arkadasın hakkına gırmeyelım kapatalım tamam bu duadada sınavım senmıssın napalım nasıp degılmıs dedım kapattım daha uzatmaya gerek yok
evet içlerinden benı tanıyanlar var uzun suredır burdayım hıc bır duayı gerı cevırmem gununden once okurum yetıısemeyene destek verırım ve aksatmam o nedenle uzuntulerını belırtmısler hepsı bu kımsenın bır ıthamı yok gonlun rahat olsun

Canim benim :KK16:
Sen niye boyle umutsuzsun kurban olurum ya :)
Nikah günü saatini şaşmaz rahat ol sen.
Benim arkadasim biriyle tanisti 1 aya nisanlanip 2 ay sonra evlendiler simdi birde bebekleri var :KK1:
Bakarsin iki aya evlenmiş olursun.
Üzme kendini lütfen.

Canim benim :KK16:
Sen niye boyle umutsuzsun kurban olurum ya :)
Nikah günü saatini şaşmaz rahat ol sen.
Benim arkadasim biriyle tanisti 1 aya nisanlanip 2 ay sonra evlendiler simdi birde bebekleri var :KK1:
Bakarsin iki aya evlenmiş olursun.
Üzme kendini lütfen.

mevzu evlılık degıl kuzum ya ben otursam okurum o 4444 u ınan baksan zaten ben kendı topıgımde ark duası okunsun dıye 1800lu rakamlar okudum
ama hepımızın bunaldıgı herseyın ters gıttıgı zamanlar oluyor ıste bıde ben herkese cok ozen gosterırım bole olunca uzuluyorum

mevzu evlılık degıl kuzum ya ben otursam okurum o 4444 u ınan baksan zaten ben kendı topıgımde ark duası okunsun dıye 1800lu rakamlar okudum
ama hepımızın bunaldıgı herseyın ters gıttıgı zamanlar oluyor ıste bıde ben herkese cok ozen gosterırım bole olunca uzuluyorum

Üzme kendini lütfen...

neden kalp krizi geçirdin kız noldu :KK53:

bebeginiz Muhammed Ali için çok geçmiş olsun, inşallah ismiyle beraber uzun saglıklı ömürleri olur arkadaşım :26:

bitince haber veririrm canım :KK34:

Ay sorma bacım sormaaa hala titriyorum , dua topicini meşgul etmeyim benim action dolu hayatımla :KK9:

Düzenledim canım listeyi oldu herhalde, son iki arkadaş yok ona göre düzenledim listeyi, gzm89 son anda haber vermişti ya sana okuyamayacağını ve pztye kadar da okuyamam demişti.

Al benden de o kadar, mahvoluyorum oruçla, bir de o kadar çok tesbihim var ki çekilecek...

Allah yardımcın olsun canım, mübarek günlerin hatırına muhammed ali'ni sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olsun inşallah. Kuzu o ya rabbim kıyamaz ona, şifasını verir şafi ismiyle.

tamam cnm dogru dıosun ben unuttum onu pazartesı anca okurum dıodu yenı sayıyıda gördüm haberın olsun

kuzum kızın duasına uzatma yapmayalım kapatalım ziyanı yok sen yazdın bende daha oncekı yazılarımda baska bır arkadasta benzer durumda yazmıstım seytan vesvese verırmıs hayırlı nıyetlerde bana denk geldı yapacak bıse yok herkesın vebali kendıne

uzatmıyorum özgem......
bundan sonrada 2 kelime etmeyeceğim böyle durumlarda.......
haklı da olsan haksız duruma düşürüyorlar insanı.....
Rabbim biliyor,görüyor......çok şükür......:KK16::KK16::KK16:

ne oldu perim sana........:KK52::KK52::KK52::KK52:

Benimkinin facesine girdim de resim eklemiş düğün salonunda takım elbiseli ve kolunda kurdale bağlıydı. Ahaaaaa dedim herifi kaptırdık herhalde :KK53::KK53:

Evin içinde dana gibi dolanmaya başladım Allahım bunca duayı onu başkasına vermek için mi okudum ben diye ama yorumlarda kimse hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin gibi şeyler yazmamış.

Sanırım onun nişanı düğünü falan değil , Allahım nolur bana bunu yaşatma essahtan dayanamam buna ben :KK14::KK14::KK14:

Benimkinin facesine girdim de resim eklemiş düğün salonunda takım elbiseli ve kolunda kurdale bağlıydı. Ahaaaaa dedim herifi kaptırdık herhalde :KK53::KK53:

Evin içinde dana gibi dolanmaya başladım Allahım bunca duayı onu başkasına vermek için mi okudum ben diye ama yorumlarda kimse hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin gibi şeyler yazmamış.

Sanırım onun nişanı düğünü falan değil , Allahım nolur bana bunu yaşatma essahtan dayanamam buna ben :KK14::KK14::KK14:

kıyamam sana ben......
belki de bir arkadaşının nişanı....vs dir......
mutlaka hayırlı olsun msjı olurdu......
ah şu face yok mu.....ben girmiyorum artık......:26::26:

kıyamam sana ben......
belki de bir arkadaşının nişanı....vs dir......
mutlaka hayırlı olsun msjı olurdu......
ah şu face yok mu.....ben girmiyorum artık......:26::26:

Büyük olasılıkla bir başkasının düğünü / nişanı vs ..
Allah'ım onu bana nasip etsin inşallahhhh :KK16:

Perim hayırlısıyla olsun, allah sana nasip etsin inşallah...

Allah affetsin bıçak kemiğe dayanınca hayrıyla şerriyle kabulümdür artık yetti canıma diyom bazen :KK9:

Elbette hayırlısıyla helalim olmak için gelsin , hayırsızsa da rabbim hayırlara çevirerek nasip etsin cümlemizin dualarını:KK16:

X