hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

1.kalemero
2.papatya
3.ariesfount
4.ikihayat
5.eilenn
6.sukasidesi32
7.misseste
8.seninbenimgibi
9.nefssems
10. Fullden
11.delicezeytin
12.kumrukusum
13.sealand
14.akdenz
15.jasminej
Arkadaşlar liste alıma kapanmış
Listemiz 15 kişi ile alıma kapanmıştır son düşen okuma sayısı 296 günlük mu okuyalım yoksa 2 gün mu olsun kuralimiz yetisemeyene yardım edecek olan vardır elbette bu konuda yarın fikrinizi belirtirseniz bir an önce başlayalım

Allahın izni ile başlayabiliriz inşallah

Günaydın kızlar :) Gün icinde buraya uğramam pek mümkün olamayacak (bugun ilk iş günüm ^^) siz karar verin, ben aksam eve gelir gelmez okurum. Gunluk ya da iki gun farketmez benim icin.

O gün okuyacağımız arkadaşın adını özelden yazarsak da iyi olur gibi sanki.

Salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.

daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî

tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

kızlar ben maalesef bir günde okuyamam. gündğüz çalışıyorum. akşam da ödev ders uyku derken bir günde imkansız.
bir günde okunacak ise ben çıkayım olmazsa. kimsenin hakkına girmek istemem.

günaydın kızlar okuma gününe karar verelim....
ararştırmama göre adetliyken okunmasında sıkıntı yok

kızlar ben maalesef bir günde okuyamam. gündğüz çalışıyorum. akşam da ödev ders uyku derken bir günde imkansız.
bir günde okunacak ise ben çıkayım olmazsa. kimsenin hakkına girmek istemem.
günaydın canım 1 gün olmaz sanırım 2-3 gün diyelim ortalama

Benim bildiğim kadarıyla da adetliyken okumakt mahsur olmaz, her birine besmele çekmek gerekir,başlarken 21 defa estagfurullahel azim ve etübi ileyh(yanlış yazdıysam affedin) denir iki rekat hacet namazı kılınır dileğin dilenir

yukarda yazdım canm usülünü bir bak istersen ona göre güncellerim

hadi kızlarr bir toplanalım kararkaştırıp başlayalım

ben mazeretliyim sizin gibi namaz ile başlayamam birde bugünde bekleyelim belki gelen olur kişi başına düşen sayı azalır malum diğer topiklerdede sorumluluklarımız var kimse sıkışmasın zorda kalmasın derim ama yine sizler bilirsiniz ben her türlü uyarım

Canım bende 1 günde okuyamam ama 2 3 günde okuyabilirim. Bir de bugün benden leke gelmeye başladı regl günüm yaklaşıyor okumama engel mi?

dua sahibi sadece namaz ile başlayacak diğerleri niyet edecek....mazeretliylende okunabilir....gelen olursa bakarız yarın başlarız o halde bende gece niyetimi yapıp başlarım okumaya sizlerde yarın başlarsınız

Canım bende 1 günde okuyamam ama 2 3 günde okuyabilirim. Bir de bugün benden leke gelmeye başladı regl günüm yaklaşıyor okumama engel mi?
3 günde okunacak inşallah bitirenler bitiremeyenlere yardım ederler hızlandırmak adına....
adetliyken okunur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…