hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

1.kalemero
2.papatya
3.ariesfount
4.ikihayat
5.eilenn
6.sukasidesi32
7.misseste
8.seninbenimgibi
9.nefssems
10. Fullden
11.delicezeytin
12.kumrukusum
13.sealand
14.akdenz
15.jasminej
Arkadaşlar liste alıma kapanmıştır

Son düzenleme:
Tesekkurler :) ben tefriciyeye baslamak cok istiyodum ama tek basima hic bitiremedm burda bulunca boyle toplu okuma yaptiginizi cok sevindm
Rica ederim bu dua ttesirlidir ama okuma hızı çok önemli inşallah tez okur herkes allah utandirmasin başladık bakalım

Canım çok teşekkürler iki haftadır tefriciyeye başlamak istiyordum ben de kısmet sizinle başlamaya imiş
İyi canm duayı biliyorsan sorun yok ağır bir dua başlayınca hızlı gidiyor .... Bunda amaç herkesten dua almak ve kısa sürede okumak kismetinde varmış

İyi canm duayı biliyorsan sorun yok ağır bir dua başlayınca hızlı gidiyor .... Bunda amaç herkesten dua almak ve kısa sürede okumak kismetinde varmış
Aynen canim,Rabbimin izniyle eğer hayırlı birşey için ediliyorsa en iyi şekilde oluyor okuduğum da oldu okuyup yarım bıraktığımda... Hepimizin duaları en hayırlı şekilde kabul olur inşallah

Aynen canim,Rabbimin izniyle eğer hayırlı birşey için ediliyorsa en iyi şekilde oluyor okuduğum da oldu okuyup yarım bıraktığımda... Hepimizin duaları en hayırlı şekilde kabul olur inşallah
Canm liste o kadar çabuk toparlandı ki sanki herkes bekliyormuş gibi oldu inşallah güzelce bitiririz güzel bir dua grubumuz oluşur girenler çıkanlar olunca tadı kaçıyor allah utandirmasin

Canm liste o kadar çabuk toparlandı ki sanki herkes bekliyormuş gibi oldu inşallah güzelce bitiririz güzel bir dua grubumuz oluşur girenler çıkanlar olunca tadı kaçıyor allah utandirmasin

Aminnn inşallah.. Ben de son anda gördüm kısmetim varmış :)

Canm sabh okuma usulünü ve sayıları paylasirim yarın başlarız sayfayı takibe al lütfen canm

Aldım canım, ben her türlü okumaya açığım günlükse de iki üç günlükse de eğer fikir alınacaksa arkadaşlardan benimki bir kenarda dursun şimdiden

Aminnn inşallah.. Ben de son anda gördüm kısmetim varmış :)

Aldım canım, ben her türlü okumaya açığım günlükse de iki üç günlükse de eğer fikir alınacaksa arkadaşlardan benimki bir kenarda dursun şimdiden
Aynn canm senin de kısmetim varmış bende günlük taraftarıyım yarın bir görüş alacağım ona göre başlarız

X