hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

Kişi başına 296 adet mi düşüyor ? Hacet namazını bilmiyorum :KK43: ama araştırıp kılarım. Yarın akşam 500 okumaya çalışacağım. Ancak bir sorum var adetliyken okuma konusunda net bilgi verebilecek bir arkadaş var mı ? Bu arada herkese günaydın arkadaşlar çalışanlara hayırlı işler evde ki kardeşlerimize kolay gelsin..

Kişi başına 296 adet mi düşüyor ? Hacet namazını bilmiyorum :KK43: ama araştırıp kılarım. Yarın akşam 500 okumaya çalışacağım. Ancak bir sorum var adetliyken okuma konusunda net bilgi verebilecek bir arkadaş var mı ? Bu arada herkese günaydın arkadaşlar çalışanlara hayırlı işler evde ki kardeşlerimize kolay gelsin..
canım 2 rekat namaz kılıyorsun çok kolay yaparsın merak etme.... adetliyken okunabiliyor....neden 500 okuyacaksın 3 gün de okunacak 296...iyi dileklerin için saolasın

arkadaşlar lütfen bu gece 22:00 den sonra okumaya başlayın ben niyet edip başladıktan sonra yani bende ancak o sıralarda niyet edebilirim

Salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra allahım niyet ettim Özge kulun için 295 tane salavatı tefriciye okumaya ,ÖZge kulunun senden istediği işlerinin açılması ihracat cirolarının ve döviz girişlerinin artması Rabbim sen bolluk bereket ver zor günler feraha çıkar. Amin.
1.kalemero=314
2.papatya =295
3.ariesfount =295
4.ikihayat =295
5.eilenn=295
6.sukasidesi32 =295
7.misseste =295
8.seninbenimgibi =295
9.nefssems =295
10. Fullden =295
11.delicezeytin =295
12.kumrukusum=295
13.sealand=295
14.akdenz=295
15.jasminej =295
okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)

arkadaşlar lütfen bu gece 22:00 den sonra okumaya başlayın ben niyet edip başladıktan sonra yani bende ancak o sıralarda niyet edebilirim

Salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli

3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Özge kulun için 295 tane salavatı tefriciye okumaya ,ÖZge kulunun senden istediği işlerinin açılması ihracat cirolarının ve döviz girişlerinin artması Rabbim sen bolluk bereket ver zor günleri bitir feraha çıkar. Amin.
1.kalemero=314
2.papatya =295
3.ariesfount =295
4.ikihayat =295
5.eilenn=295
6.sukasidesi32 =295
7.misseste =295
8.seninbenimgibi =295
9.nefssems =295
10. Fullden =295
11.delicezeytin =295
12.kumrukusum=295
13.sealand=295
14.akdenz=295
15.jasminej =295
okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.

P puka1606 ikihayat ikihayat eilenn eilenn Tubdur32 Tubdur32 @misseste @seninbenimgibi @NEFSSEMS @full__den @delicezeytinn @kumrukusum @Sealand akdnz07 akdnz07 J jasminej arkadaşlar bu gün başlıyoruz ama diyorum ki ilk sıra benim ya akşam evde niyet edip namazımı kılayım sizlerde öyle okumaya başlayın....ben şimdi okuma listesini yapayım siz not alırsınız akşam 10 dan sonra okumaya başlayabilen başlar başlamayan yarın sabah başlar
Canim kac gune bitirmemiz lazim 2 mi 3mu

Bir siralamayi soylesen bizde o kisiye okuyorum diye niyet alalim
Bir de herkes icin 259 okuyacagiz degil mi

Tamam kizlar anladim ustte aciklamissiniz ben gormemistim
Tamam ben de insallah bugun 295i tamamlarim

Bismillahirrahmanirrahim

3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Özge kulun için 295 tane salavatı tefriciye okumaya ,ÖZge kulunun senden istediği işlerinin açılması ihracat cirolarının ve döviz girişlerinin artması Rabbim sen bolluk bereket ver zor günleri bitir feraha çıkar. Amin.
1.kalemero=314=özge şuan duam okunuyor
2.papatya =295
3.ariesfount =295
4.ikihayat =295
5.eilenn=295
6.sukasidesi32 =295
7.misseste =295
8.seninbenimgibi =295
9.nefssems =295
10. Fullden =295
11.delicezeytin =295
12.kumrukusum=295
13.sealand=295
14.akdenz=295
15.jasminej =295

Başlayan 500 tane falan okumasın bence arkadaşlar üç gün beklensin okunan kişininki bitsin; diğer kişi hacet namazını kılıp duaya başlayacağı zamanı belirtsin o saatten sonra da onunkine başlansın. Yoksa karışıklık olur. Ben bugün başlarım nasip olursa K kalemero Allah kabul etsin

Başlayan 500 tane falan okumasın bence arkadaşlar üç gün beklensin okunan kişininki bitsin; diğer kişi hacet namazını kılıp duaya başlayacağı zamanı belirtsin o saatten sonra da onunkine başlansın. Yoksa karışıklık olur. Ben bugün başlarım nasip olursa K kalemero Allah kabul etsin
amin canım sağolasın... evet dua sahibi niyetini yaptıktan sonra başlarsa daha iyi olur...

Siradaki arkadasa gecmeden arkadas yazsin buraya namazimi kildim niyetimi ettm baslayalim arkadaslar desin oyle baslayalim bence herkes niyetini dilegini yazsin ki okurken aklimiza gelsn surekli ne icin okudugunuzu bilmek onemli 2 gun okusak gunde sadece yarim saat falan aliyo artk 3 gunden fazla da olmasn arkadaslar olmazsa birbirimize yardmci olalim

Siradaki arkadasa gecmeden arkadas yazsin buraya namazimi kildim niyetimi ettm baslayalim arkadaslar desin oyle baslayalim bence herkes niyetini dilegini yazsin ki okurken aklimiza gelsn surekli ne icin okudugunuzu bilmek onemli 2 gun okusak gunde sadece yarim saat falan aliyo artk 3 gunden fazla da olmasn arkadaslar olmazsa birbirimize yardmci olalim
aynen ben yazdım mesela adımı duamı okuyan herkesin aklında kalır umarım....
evet dua sahibinin ben başladım demesi lazım dua sahibi demeden kimse başlamasın ben bildirim yaparım bu konuda....
bir başlayalım gün sayısında anlaşırız duayı bilmeyen hiç okumayan arkadaşlar varsa zor gelebilir yardım ederiz ilk günlerde sonradan hızlanır inşallah

Bismillahirrahmanirrahim

3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Özge kulun için 295 tane salavatı tefriciye okumaya ,ÖZge kulunun senden istediği işlerinin açılması ihracat cirolarının ve döviz girişlerinin artması Rabbim sen bolluk bereket ver zor günleri bitir feraha çıkar.rızklarını arttır kolaylaştır Rabbim. Amin.
1.kalemero=314=özge şuan duam okunuyor
2.papatya =295
3.ariesfount =295
4.ikihayat =295
5.eilenn=295
6.sukasidesi32 =295
7.misseste =295
8.seninbenimgibi =295
9.nefssems =295
10. Fullden =295
11.delicezeytin =295
12.kumrukusum=295
13.sealand=295
14.akdenz=295
15.jasminej =295
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)arkadadaşlar bir de dua sahibi niyeti edip başlamadan önce başlamayalım lütfen benim duama saat 22 de başlayabilirsiniz diğer arkadaşlara geçerkende onlardan da bildirim bekleyeceğiz bir defa da toplu okumak olmaz ve okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

X