hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra @misseste arkadaşımızın duası;Adim Ecem, esimle aramizdaki manevi sorunlarimizi halledip, helal kazanclarla maddi sıkıntılarımızın ustesinden gelmek ve bebegimin dunyaya saglikla ve hayirlisiyla gozlerini acmasi en buyuk duam.

1.kalemero=288
2. Nefs Nefs =288
3. P puka1606 =288 okudu
4. ikihayat ikihayat =288
5. eilenn eilenn =288
6. Tubdur32 Tubdur32 = 288
7. @misseste =412 duası okunan arkadaş
8. M maviduvar1 =288 okudu
9. D delicezeytin79 =288
10. kumrukusum kumrukusum =288 okudu
11. Sealand Sealand =288 okudu
12. J jasminej =288
13. Cry- Cry- =288
14. @poeticcry =288 okudu
15. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 =288 okudu
okumayı çarşamba saat 21:00 a kadar
bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen ...okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

Arkadaşlar yarın ve Perşembe günü kızımın Teog sınavı var.
Büyük gün geldi...
Rabbim razı olsun hepinizden beraber okuduk inşallah güzel haberle dönerim.
Sırasını benimle değiştiği için de tekrar M maviduvar1 arkadaşıma teşekkür ediyorum.
Rabbim ondan ve hepinizden razı olsun:KK36::KK36::KK36::KK36:

K kalemero canım Sadece okumayı biraz geciktirebilirim çünkü konsantre olamıyorum haber vereyim dedim.

Büyük gün geldi...
Sırasını benimle değiştiği için de tekrar M maviduvar1 arkadaşıma teşekkür ediyorum.

K kalemero canım Sadece okumayı biraz geciktirebilirim çünkü konsantre olamıyorum haber vereyim dedim.
Allah kızının yar ve yardımcısı olsun emeklerini boşa çıkarmasın

Büyük gün geldi...

Yavruna başarılar dilerim.
Allah hepimizden razı olsun inşallah.

Büyük gün geldi...

Allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah başarılar diliyorum güzel kızınıza enn güzel haberlerle gelin inşallah :KK36:

Günaydın kızlarrr Allah hepimize hayırlı bir gün nasip etsin inşallah. Nefs Nefs kızına başarılar diliyorum arkadaşım inşallah yüzü ak çıkar sınavdan bize de haber ver merakla bekliyorum sonucu. K kalemero sıra kimde artık arkadaşım kime okuyacağız yeni listeyi göremedim benim çok fazla duam var yetiştirmeye çalışıyorum o yüzden sordum güzel arkadaşım. Hepinize kolay gelsin.

Günaydın kızlarrr Allah hepimize hayırlı bir gün nasip etsin inşallah. Nefs Nefs kızına başarılar diliyorum arkadaşım inşallah yüzü ak çıkar sınavdan bize de haber ver merakla bekliyorum sonucu. K kalemero sıra kimde artık arkadaşım kime okuyacağız yeni listeyi göremedim benim çok fazla duam var yetiştirmeye çalışıyorum o yüzden sordum güzel arkadaşım. Hepinize kolay gelsin.
canım bu listeyi bitirelim öyle geçelim yoksa çok karışıyor

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra @misseste arkadaşımızın duası;Adim Ecem, esimle aramizdaki manevi sorunlarimizi halledip, helal kazanclarla maddi sıkıntılarımızın ustesinden gelmek ve bebegimin dunyaya saglikla ve hayirlisiyla gozlerini acmasi en buyuk duam.

1.kalemero=288 okudu
2. Nefs Nefs =288
3. P puka1606 =288 okudu
4. ikihayat ikihayat =288
5. eilenn eilenn =288 okudu
6. Tubdur32 Tubdur32 = 288
7. @misseste =412 duası okunan arkadaş
8. M maviduvar1 =288 okudu
9. D delicezeytin79 =288
10. kumrukusum kumrukusum =288 okudu
11. Sealand Sealand =288 okudu
12. J jasminej =288
13. Cry- Cry- =288
14. @poeticcry =288 okudu
15. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 =288 okudu
okumayı çarşamba saat 21:00 a kadar
bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen ...okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

Allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah başarılar diliyorum güzel kızınıza enn güzel haberlerle gelin inşallah :KK36:
:KK36::KK36::KK36:
Rabbim razı olsun arkadaşlarım...
Çok sağolun şükür bugün ilk sınavlarina girdi.
Gayet güzel geçmiş türkçe ve dinden yanlış yok matematik 2 yanlış olabilir diyor.
Yarını da bir atlatalim inşallah...
Tekrar teşekkür ederim hepinize.
Günaydın kızlarrr Allah hepimize hayırlı bir gün nasip etsin inşallah. Nefs Nefs kızına başarılar diliyorum arkadaşım inşallah yüzü ak çıkar sınavdan bize de haber ver merakla bekliyorum sonucu.

:KK36::KK36::KK36:

X