hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra M maviduvar1 arkadaşımızın duası ;Ortaokula giden oğlumun derslerinde başarılı, ders çalışmayı seven, vatana millete hayırlı, dinimizi ve rabbimizi bilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, ekmeğini kazanan başarılı bir insan ve hayırlı bi evlat olmasını diliyorum rabbimden.

1.kalemero=288
2. @NEFSSEMS =288
3. P puka1606 =288
4. ikihayat ikihayat =288
5. eilenn eilenn =288
6. @Sukasidesi32 = 288
7. @misseste =288
8. M maviduvar1 =412 duası okunan arkadaş
9. D delicezeytin79 =288
10. kumrukusum kumrukusum =288 okudu
11. Sealand Sealand =288 okudu
12. J jasminej =288
13. Cry- Cry- =288
14. changelife changelife =288
15. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 =288
okumayı cumartesi saat 21:00 a kadar
bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen ...okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

Günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun okuyan herkesten Allah razı olsun hakkınızı helal edin bende rahatsızım yeni arkadasımız icin basladım fakat bitiremedim insallah aksilik olmazsa bugün bitirecegim haftasonu hastanedeyim malesef okuyamam

Günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun okuyan herkesten Allah razı olsun hakkınızı helal edin bende rahatsızım yeni arkadasımız icin basladım fakat bitiremedim insallah aksilik olmazsa bugün bitirecegim haftasonu hastanedeyim malesef okuyamam
geçmiş olsun canım inşallah bebeğin ve sen iyisindir şu an....
zamanımız var zorlama kendini

Canım neyin var ? Yardımcı olurum bitirmene arkadaşım rahatsızsan ?

geçmiş olsun canım inşallah bebeğin ve sen iyisindir şu an....
zamanımız var zorlama kendini

Cok tesekkür ederim cok sükür bebişimiz iyi sadece vücudum bir haftadır reaksiyon veriyor. Öksürük krizleriyle kasılmalarım oluyor. Öksürügü cözersek insallah saglıkla devam ederim

Canım neyin var ? Yardımcı olurum bitirmene arkadaşım rahatsızsan ?

Cok tesekkür ederim Allah razı olsun. Vücudum birseylere reaksiyon veriyor hafta sonu doktor kontrollerim var öksürük kriz halinde olmaya basladı o da kasılmaya neden oluyor son döneme girdigim icin bu krizler tehlike olusturmasın diye ugrasıyoruz. İnsallah gececek hafiflemeye basladı. 100 okudum dün bugün evdeyim insallah bitiricem bitiremezsem yardım isterim cok cok cok tesekkür ederim

Canım alerjin mi var acaba ? Öksürük kuru ise ballı ılık su iç ya da greyfurt suyu tavsiye ederim her ikisi de doğal. Rabbim şifa versin inşallah. Etiketlersin beni yardım istediğinde okurum ben senin için arkadaşım Allaha emanet ol.

Canım alerjin mi var acaba ? Öksürük kuru ise ballı ılık su iç ya da greyfurt suyu tavsiye ederim her ikisi de doğal. Rabbim şifa versin inşallah. Etiketlersin beni yardım istediğinde okurum ben senin için arkadaşım Allaha emanet ol.

Amin canım insallah alerjik degil gibi görünüyor. Denemedigim birsey kalmadı hamile oldugum icin ilacta veremiyorlar buhar makinaları ve okyanus suyuyla hafifletmeye calısıyoruz. Tamam canım sende Allaha emanett

Amin canım insallah alerjik degil gibi görünüyor. Denemedigim birsey kalmadı hamile oldugum icin ilacta veremiyorlar buhar makinaları ve okyanus suyuyla hafifletmeye calısıyoruz. Tamam canım sende Allaha emanett

canım çok geçmiş olsun allahım seni ve bebişi korusun inşallah okuma konusunda kendini zorlama bende yardımcı lmaya çalışırım sana biraz yavaş okuyorum ama olsun elimden geleni yaparım :KK48:

Ben 241 adet okudum K kalemero geri kalanını akşam okuyup bildirim yapacağım. diğer duaları da aynı şekilde akşam bildireceğim. Şuan müsait değilim (saffat, esmalar vs)

X