hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

Benim 100 kaldı. Evde 4 adet yetişkin yatılı misafirim var. Fırsat buldukça okuyup bitirmeye çalışacağım.

Kızlar bitirip zamanı olan varsa benden 88 kaldı yardım edebilen varsa söylesin lütfen malum haftasonu planlar değişti çok duam var yetiştirmeye çalışıyorum kontrol ederim okunmamissa ben gece okurum inşallah

canım ben tefriciyeyi bitirebilir miyim bilmiyorum bugün K kalemero hem başka okumalarım var hem malum iş güç gezme herşeyi 2 güne sıkıştırıyoruz. gece girip bildirim yaparım mutlaka diğer okumalarla ilgili de. Allah kabul etsin hepimizin dualarını

K kalemero ben bugün bitiremeyebilirim rahatsızlandım dün gece acillik oldum ama okumaya çalışacağım 100 kalmıştı geriye 9 a kadar bitirmeye çalışacağım

Arkadaslar yarin 11 e kadar namazimi kilmis olacagim. Adim Ecem, esimle aramizdaki manevi sorunlarimizi halledip, helal kazanclarla maddi sıkıntılarımızın ustesinden gelmek ve bebegimin dunyaya saglikla ve hayirlisiyla gozlerini acmasi en buyuk duam.

Günaydin arkadaşlar, kusura bakmayın dün çok yoğundum yazamadım. Biraz geriden takip ediyorum. 100 okudum, kalanını şimdi okumaya başlıcam. En geç gece bitirmiş olurum. Bu sefer süreyi biraz kısa tuttunuz, araya haftasonu girince biraz aksaklıklar olabiliyor, kusuruma bakmayın. Bitirince haber ederim.

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Tubdur32 Tubdur32 arkadaşımızın duası;İsmim tuba Allahım sen tuba arkadaşımızın hastalığına şifa ver tez zamanda iyileştir sana ya Şafi adınla sesleniyorum Arkadaşımızı sağlığına kavuştur Rabbim.Allahım ona sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.AMİN

1.kalemero=268 okudu
2. Nefs Nefs =308
3. @ariesfount =288 okudu
4. ikihayat ikihayat =288
5. eilenn eilenn =288 okudu
6. Tubdur32 Tubdur32 =412 duası okunan arkadaş (tuba)
7. E Ekyzdn03 =288 okudu
8. M maviduvar1 =288 okudu
9. D delicezeytin79 =288 okudu
10. kumrukusum kumrukusum =288
11. Sealand Sealand =288 okudu
12. J jasminej =288 okudu
13. Cry- Cry- =288 okufu
14. changelife changelife =288 okufu
15. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 =288 okudu
okumayı cumartesi saat 21:00 a kadar
bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen ...okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

kumrukusum kumrukusum ikihayat ikihayat kızlar Tubdur32 Tubdur32 için okudunuz mu bildirim alamadım sizden ? yeni listeyide yayınlayacagım şimdi

X