Hayırlı bir yuva kurmak için Fetih Suresi'ne başlayalım mı?

Canim ismi azamda annemle teyzem yok ben varim hergun okuycam ama nete her zaman giremeyebilirim ama her aksam muhakkak okuyacagim :)

tamam tatlım,listemizin durumu bu öyleyse.ama kaybolma ortadan,özletme kendini

OKUNAN---------TARİH---------OKUYAN
sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW
MASLOW--------02.03.2013----
azrazehra--------03.03.2013----
arcLizzie---------06.03.2013----

Ben en son burda kalmıştım biraz geç oldu ama azra'nın annesi için okudum.
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edin valla. Benim hakkım varsa helali hoş olsun.

Bu aralar ben vaktim olmuyor maslow'cum o yüzden bu duada beni maruz görün.
Bir dahakine katılıcam ama.

estağfurullah tatlım,hem hayırlı bişey için birbirimize dua etmiş oluyoruz;hem de kendi adımıza da dilimizden duaları,sureleri eksik etmeyerek huzur buluyoruz,o yüzden hayırlısıyla işlerini yoluna koyar bize katılırsın inşallah en kısa zamanda

ağzına sağlık canım..Hakkını helal et

ne demek canım,varsa helal olsun tabı.okuyan dıger arkadaslar da bildirirse sevınırım.dagılma donemıne mı gırdık kızlar?keske bıraz bekleyıp herkesın musaıt oldugu bı zamanda toplasaydık yenı ekıbı:2:

Kızlar bende bir şeyler yapmak istiyorum ama bir bilgim yok ne yapabilirim elimden ne gelir :2:

Kızlar bende bir şeyler yapmak istiyorum ama bir bilgim yok ne yapabilirim elimden ne gelir :2:

kk'nın bekar altın kızları olarak toplanip hergun birimiz ıcın ısm-ı azam okuruz tatlım.yanı okuyoruz sanırım.bu lıstede durum bıraz karıstı da :-> katılmak ıstersen bıze katılabılırsın elbette

Hepimiz için birer kere okudum , bir de sevgilim06 ve MASLOW senin için de birer tane daha okudum Allah kabul etsin

Son düzenleme:

Tabiki katılmak isterim ne yapmaam gerektiğini söylerseniz :)

Hepimiz için birer kere okudum , bir de sevgilim06 ve MASLOW senin için de birer tane daha okudum Allah kabul etsin

peki speedy gonzales,sen toptan okumak istedin allah kabul etsin

Tabiki katılmak isterim ne yapmaam gerektiğini söylerseniz :)

tatlım aşağıdak listede gördüğümüz sıraya göre bir kişiye niyetlenerek İsm-i Azam okuyoruz.Cuma günü sevgilim06 için okuduk.dün benim günümdü,Salı da senin günün olacak ve hepimiz senin için bir İsm-i azam okuyacağız.Sen de dilersen listenin başından başlayarak bugüne gelebilirsin.Bugün azrazehracığımızın günü.Hepimiz onun için niyetlenrek okıycaz.

sevgilim06-------01.03.2013----MASLOW,arcLizzie
MASLOW--------02.03.2013----arcLizzie
azrazehra--------03.03.2013----
arcLizzie---------04.03.2013----
agresifkiz--------05.03.2013----

kızlar bende okuyorum listenin başından başlayarak bugüne gelicem inş.. fetih suresini kaçırdım annemdeydim ehliyet sınavları için hazırlanıyorum ama tekrar niyetlenirsek okurum no problem

kızlar bende okuyorum listenin başından başlayarak bugüne gelicem inş.. fetih suresini kaçırdım annemdeydim ehliyet sınavları için hazırlanıyorum ama tekrar niyetlenirsek okurum no problem

tamam tatlım,sınavda başarılar
listemizin son durumu

azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW
arcLizzie---------04.03.2013---- arcLizzie
agresifkiz--------05.03.2013-----
raporluchatlaq--06.03.2013-----

bugün arcLizzie'nin günü kızlar.Henüz önceki kişilerin okumaları tamamlanmamış olduğundan okuyan arkadaşlarımızın bildirmelerini rica ediyorum ki listemizi düzenleyip güncelleyebilelim

s.a kızlar benimde katın listeye ismen dua rica ediyorum(burcu).ben şuan özel gününmdeyim biter bitmez tamamlarım inşALLAH

s.a kızlar benimde katın listeye ismen dua rica ediyorum(burcu).ben şuan özel gününmdeyim biter bitmez tamamlarım inşALLAH

peki tatlım,seni de ekledim

azrazehra--------03.03.2013----arcLizzie,MASLOW
arcLizzie---------04.03.2013---- arcLizzie
agresifkiz--------05.03.2013-----
raporluchatlaq---06.03.2013-----
buujuu-----------07.03.2013----

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…