Hayirli bir es icin 9 kisilik grup

Tuuba890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2016
973
1.370
Merhaba arkadaslar niyetimiz hayalimizdeki gibi hayirli bir es hayirli bir yuva ...kuvvetli bir dilek terkibi olan fetih suresinin ilk ayetini yani inna fetahna leke fetham mubina ayetini 9999 kere okuyacagiz katilmak isteyen varsa litfen konunun altina ismini yazsin 9 kisilik bir grup olsun 1111 tane dusuyor herkese ...
1.@Tuuba890

Kopyala yapistir yaparak 9 a kadar eklersek kendimizi super olur cok tesekkur ederim katildigin icin her gun 1 kisiye okuruz bide bu ayin acik kapali gunlerine bakayim ben ona gore gunde belirleriz daha etkili olur

1.Tuuba890
2.segazel

Sayı aslında göründüğü kadar zor gelmiyor, 4 günde bitiyor ortalama bi okumayla 9 kişiyi beklemeden de okuyabiliriz.
Haziran

6-7-9-12-15-16-17-19-20-22-23-24-25-26-27

bu ayın açık günleri böyle

1111 kac gunde okunacak dortgunde mi?okunup bitecek mi dort gunde?Nezaman baslayacak?Ben diger duami bitirip baslayabilirim belki.

9 kisi 1111 tane ojucak her gun 1 kisiye okucaz 9 gunde herkese ojunmus olcak mesela hasta olanlar filan olursa aramizda dagitiriz insallah

Tek kişinin yavaş okumasıyla 4 günde 9999 bitiyor. 100 tane 5 dk falan sürüyor ortalama. 9999 taneyi en fazla 7 günde okumak lazım 9 kişi toplansın bakarız süreye.

Segazel hakli 9 kisi toplansa hergun 1 kisiye okuruz yada her acik gunde bir kisiye okuruz hem buyuk bi enerji halkasi olusur ayni gun saatte okursak harika olur

Esma okumalarında açık günlerde başlamak daha iyi diye okumuştum önemli olan başlangıç günü, esma olmadığı için buna diğer günlerde de başlanır diye düşünüyorum ama tabi açık gün olması etkiyi artırır. saatleri denk getirebilirsek ve hızımızı iyi ayarlarsak çabuk biter bence günde ortalama 2 saat ayırarak 3000 okuyabilirim sanırım.

Galiba 3 4 kisiyle baslicaz ortalama da 3 kusur bin dussek gibi gozukuor olsun baslayalimda bir an once .... esmalarda deil sadece bu sekilde sayi belirterek havasa giren her turlu niyette acik gunleri takip etmek etkiyi arttiriyor

X