Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

çişini yaptıracaksın öyle çıkacaksın ewden canım..
Uzun mesafelere gitmemeye çalış..

Ben bi keresinde küçük şişe taşıyordum yanımda..

Erkek olunca :KK70:

dün akşam çıktık evde yaptırdım 1 saat sonra döndügümüzde üstü kuruydu
ancak ay sonunda çok yakın bi akrabanın dügünü var
en az 4 saat boyunca ne yapacagım
erkek olsa no problem işte şişe bardak kavonoz :KK45::KK45:

benim göbüşüde veriyim sze
onuda eritim
dışarda napacam ben ya
lazımlıga yapıyoruz evde
dışarda avm parkta bahçede lazımlıkmı taşıyacagım

ayyy canımm bende fazlasıyla var almimmm:KK48::KK48::KK48:

kız çocukları için tuvalet zor oluyor dışarda

alıştırana kadar zorluk çekersin canım ama havalar tam düzeliyorken ii zamanlama bence bırakma sakın

ayyy canımm bende fazlasıyla var almimmm:KK48::KK48::KK48:

kız çocukları için tuvalet zor oluyor dışarda

alıştırana kadar zorluk çekersin canım ama havalar tam düzeliyorken ii zamanlama bence bırakma sakın

bırakmayacagım canım
bırakırsam bidaha zor alıştıramam
dayın sonunda çok yakın bi akrabanın dügünü var
en az 4 saatt o zaman napcam ben
avm alışveriş bilmiyorum hiç
yanımda lazımlıkla gezecem heralde
kimiside dışarda baglıyormuş evde çıkartıyormuş

bırakmayacagım canım

Canım merhaba,

Çiş kilotlarını denesen olmazmı benim oğlanda 2,5 yaşındaydı ve o kilotlar çok işe yarıyor özellikle böyle zamanlarda...

Canım merhaba,

Çiş kilotlarını denesen olmazmı benim oğlanda 2,5 yaşındaydı ve o kilotlar çok işe yarıyor özellikle böyle zamanlarda...

merhaba canım
var ondanda
sorun şu kızım dışarda tuvaletim geldigi zaman ben ne cevap vermeliyim
üstüne yap desem belki evdede yapmak isteyecek
yada illa lazımlıgını isteyecek
daha yeni başladık çünkü

bırakmayacagım canım

ben uyurken bağlıyordum dışarda yaptırıyordum ama sürekli soruyordum geldimi diye

o günlük bağla anlat kızınada annecim elbisen kirlenmesin diye bağlıyorum dışardayız lazımlığımız evde kaldı de çişin gelirse sen söyle bebeğim altın ıslanmasın ben burada tuvalete yaptırırım de,bacaklarından tutarak yaptır,hatta gidince salona ilk işin wc ye götürüp ortama alıştırıp denetmek olsun :KK66:

merhaba canım
var ondanda
sorun şu kızım dışarda tuvaletim geldigi zaman ben ne cevap vermeliyim
üstüne yap desem belki evdede yapmak isteyecek
yada illa lazımlıgını isteyecek
daha yeni başladık çünkü

Dışarda normal tuvalete götür canım mecbur olunca illa yapar merak etme olmadı yanına fazladan peçete alabilirsin oturacağı yere koyarsın... Zaten nadir olacak bir durum düğün filan... Kilot tedbir amaçlı kullanılabilir hani olurda yaparsa diye...

ben uyurken bağlıyordum dışarda yaptırıyordum ama sürekli soruyordum geldimi diye

o günlük bağla anlat kızınada annecim elbisen kirlenmesin diye bağlıyorum dışardayız lazımlığımız evde kaldı de çişin gelirse sen söyle bebeğim altın ıslanmasın ben burada tuvalete yaptırırım de,bacaklarından tutarak yaptır,hatta gidince salona ilk işin wc ye götürüp ortama alıştırıp denetmek olsun :KK66:

uyurken hiç baglamadım canım
kökten attık bezi:KK45:ortada bir tane bile bırakmadım
dügünde belki baglayabilirim isterse tabi cadı:KK45:
hatta aklımda dışarı lazımlıgı bile var
salon eve yakın olsaydı keşif turu atmak da olurdu aslında canım güzel fikir teşekkür ederim
olmadı lazımlıgı alıp gelin odasına giderizo_O

Dışarda normal tuvalete götür canım mecbur olunca illa yapar merak etme olmadı yanına fazladan peçete alabilirsin oturacağı yere koyarsın... Zaten nadir olacak bir durum düğün filan... Kilot tedbir amaçlı kullanılabilir hani olurda yaparsa diye...

aslında akşam avm ye gidip bi deneyebilirim tuvalet işini
sagol canım
dün dışarı çıktık biraz yürük evin çevresinde 1 saat sonra eve girene kadar yapmamıştı
eve girince hemen oturttum yaptı

aslında akşam avm ye gidip bi deneyebilirim tuvalet işini
sagol canım
dün dışarı çıktık biraz yürük evin çevresinde 1 saat sonra eve girene kadar yapmamıştı
eve girince hemen oturttum yaptı

Daha çok yeni alışır annesi merak etme dediğin gibi bir deneme yap bakalım...

Merhabalar güzellikler
Perşembe Cuma izinliydim eskişehire gittim kızkardeşim Perşembe günü saat 11,40ta meleğine kavuştu ben yolda idim
gittim kuzumu ve güzel anneyi gördüm çok mutlu olduk ailecek bir hasret sona daha erdi. Maşallah sağlıkla büyüsün Mehmet Çınarımız

Merhabalar güzellikler
Perşembe Cuma izinliydim eskişehire gittim kızkardeşim Perşembe günü saat 11,40ta meleğine kavuştu ben yolda idim
gittim kuzumu ve güzel anneyi gördüm çok mutlu olduk ailecek bir hasret sona daha erdi. Maşallah sağlıkla büyüsün Mehmet Çınarımız

Merhabalar güzellikler
Hayırlı olsun canım, Allah analı babalı büyütsün inşallahh.... :KK16:

X