Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

bugün diyete başladım kızlarrr:KK6::KK6::KK6::KK6:
ayrıca akşamları sigara içiyordum onuda bırakıyorummm:KK73::KK73::KK73::KK73:

başlasın sağlıklı yaşammm

sabah kahvaltı
evden çıkmadan yarım bardak süt
şimdi bardak çorba içtim(kahvaltım yoktu)
limonlu ada çayı

ara ögün olarak elma ve leblebi getirdim 1 saat sonra birisini tercih edertim artık:KK66:

Günaydın kızlar

Fallen geçmiş olsun canım, iyi geçer inşallah ameliyat

Kızlar güzel geçti hafta sonum ama yine geldik masa başına bu hafta yalnızım teknisyenim izinde

diyete başlıyoruz değil mi? Vefa ya başka bir başlık açın yada diyet başlığımız vardı ya bulabilirsek oradan devam edelim...

Topantım var birazdan dönüşte başlayalım hani genic diyetisyen notlarını paylaşacaktı gelirse söyleyin kaçmasın :KK70: :KK70: :KK70:

bugün diyete başladım kızlarrr:KK6::KK6::KK6::KK6:
ayrıca akşamları sigara içiyordum onuda bırakıyorummm:KK73::KK73::KK73::KK73:

başlasın sağlıklı yaşammm

sabah kahvaltı
evden çıkmadan yarım bardak süt
şimdi bardak çorba içtim(kahvaltım yoktu)
limonlu ada çayı

ara ögün olarak elma ve leblebi getirdim 1 saat sonra birisini tercih edertim artık:KK66:
Günaydın kızlar

Kızlar güzel geçti hafta sonum ama yine geldik masa başına bu hafta yalnızım teknisyenim izinde

diyete başlıyoruz değil mi? Vefa ya başka bir başlık açın yada diyet başlığımız vardı ya bulabilirsek oradan devam edelim...

Topantım var birazdan dönüşte başlayalım hani genic diyetisyen notlarını paylaşacaktı gelirse söyleyin kaçmasın :KK70: :KK70: :KK70:
Bence burdan dewam edelim ya :KK14:

Bu arada cuma günü kadın doktoruna gittim...

İdrar yolu enfeksiyonu çıktı...

Antibiyotik ve bir ilaç daah verdi..

Birde fitill :oops:

Günaydın kızlar

canımm senin eskidiyet topicden devam edelim istersen http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bu-mac-bizim-olacak.717736/

buradan olmazz kaynar gider :KK43::KK43::KK43:

sen hem ilaç içip alkol mü alıyosunnn:KK57::KK57::KK57::KK57:

fitilll niye ki :-):-):-)
Dün alkol aldım diye antibiyotiği ve diğer ilacı içmedim merak etme canım.
Fitili vermesinin sebebi idrar yolunda iltihap olduğu için vajinadan içeriye hop atıyorum hemen etkisini göstersin diye.
Geçen ayda adetim 15 gün gecikmişti, eğer bu ayda o şekilde gecikirsen hormon testi yapıcaz sana dedi.
Ama sitres buna çok etkendir dedi..

Dün alkol aldım diye antibiyotiği ve diğer ilacı içmedim merak etme canım.
Fitili vermesinin sebebi idrar yolunda iltihap olduğu için vajinadan içeriye hop atıyorum hemen etkisini göstersin diye.
Geçen ayda adetim 15 gün gecikmişti, eğer bu ayda o şekilde gecikirsen hormon testi yapıcaz sana dedi.
Ama sitres buna çok etkendir dedi..

aman valla geberir gidersin Allah korusun dikkat ett korkarım öyle şeyden ben

ayy inşallah vaktinde olursunn

herşeyin başı stresss:KK14::KK14::KK14::KK14:

aman valla geberir gidersin Allah korusun dikkat ett korkarım öyle şeyden ben

ayy inşallah vaktinde olursunn

herşeyin başı stresss:KK14::KK14::KK14::KK14:
Normalde geçen ay 15 gün gecikmeden sonra ayın 7'de regl olmuştum.
Bu ayda 7'de olmam gerekmiyormuydu?
Bak bugün ayın 9'zu o_O

canımm senin eskidiyet topicden devam edelim istersen http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bu-mac-bizim-olacak.717736/

buradan olmazz kaynar gider :KK43::KK43::KK43:

senin tuzun kuru tabiii :stop::stop::stop: benim kadar kilo verme derdin yokk:KK12::KK12::KK12::KK12:

burada konuya adapte olamayız motive olunmaz

konu kaynar giderrr

İyide ozaman orda hiç geyik yapmamanız lazım, başarabilecek misiniz bunu :110:

geyik yapılır ama burdaki kadar olmaz bence

konuya adapte olunur en azından

Bence de diğer taraftan devam edelim, başlık itibariyle gelen giden çok oluyor buraya ve daimide olmuyor dediğin gibi herkesde diyet yapmıyor...

Bu geçici bir süreç o yüzden diyet topiğinden devam edelim... Neden olmasın biz bizi tanıyoruz herşeyi konuşuruz, ama diyet ana konu olur.. Ben toplantıdan sonra yazarım kilo hedef vs. sende yaz vefa yasmin... Lili sen yapmayacaksın heralde gerek de yok zaten :KK70:

Bence de diğer taraftan devam edelim, başlık itibariyle gelen giden çok oluyor buraya ve daimide olmuyor dediğin gibi herkesde diyet yapmıyor...

Bu geçici bir süreç o yüzden diyet topiğinden devam edelim... Neden olmasın biz bizi tanıyoruz herşeyi konuşuruz, ama diyet ana konu olur.. Ben toplantıdan sonra yazarım kilo hedef vs. sende yaz vefa yasmin... Lili sen yapmayacaksın heralde gerek de yok zaten :KK70:
Spor salonuna yazılıcam yakın bir zamanda, herşey var içinde havuz sauna masaj..
Butun spor aktiviteler...
6 aylık paket almayı düşünüyorum..
Hesabımı bi yapayımde yer araştıyorum..
Beylikdüzünde skyport war orası iyi gibi gidip görüşücem bakalım..

Vefa bende sabah

500 ml karbonlu su içtim (bağırsaklar için bıktım kabızlıktan )

1 kuru erik yedim

1 fincan sade kahve içtim

çantamda ev yapı kek var yesem mi yemesemi

yani kahvaltı yapmadımm en önemli öğünü atladımmm yarın düzene girecek inş.

bende başlamam lazım 10 gündür allah ne verdiyse yedim göbeğim pörtlemeye başladııı gene pofffffffffffffff

Spor salonuna yazılıcam yakın bir zamanda, herşey var içinde havuz sauna masaj..
Butun spor aktiviteler...
6 aylık paket almayı düşünüyorum..
Hesabımı bi yapayımde yer araştıyorum..
Beylikdüzünde skyport war orası iyi gibi gisip görüşücem bakalım..

ben sadece yürüş yapıyorummmmmm

bende spora yazılsam olur mu acepppp

X