Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

hayırdır canım anlatmak ister misi?
benim birimde sorunlu personel vardı yukarı ile konuştuk birim değişti yerine yetişmiş personel veremeyiz yeni alımlarda aday memur verilecek dendi tamam dedik geldi kızı yetiştirdik sonra başka birimde yakın zamanda personel ihtiyacı oldu benim birime aldığımız aday memuru çektiler oraya eyvallah dedik geçici olması nedeniyle bu arada kuruma alımlar yapıldı atamalar bakanlıkta 2-3 aya kadar başlar yeni personeller ama personel sıkıntısı olan birim müdürü ve çalışanları yeni personel istemiyorlarmış benim birimden giden personele göz koymuşlar yeni personeli yetiştiremezlermiş sinirimden kuduruyorum gidip oranın müdürüne çatmamak için ben nasıl yeni personeli aldım a-zye öğrettim acemiliklerini görmezden geldim bizde bu yollardan geçtik dedim. diğer personelin ilk zamanlar aday memurun iş yetersizliğinden sıkıntılarına göğüs gerdim sizde yeniydiniz sabırlı olun dedim. Anlayacağın leş kargaları gibi benim personeli almak için entrikalar çeviriyorlar bende benim amire ilettim pek rahat oda sağolsun kurumun personel amiri ile görüşecekmiş miş
bu arada ben sinirimden ölüyorum öyle çok işte yok kız boş oturuyor orda ama millet iyi ağlamayı biliyor

bu işyeri entrikalarını anlatsak zaten roman olurrr

sabırr et kuzumm böle insanlarla uğraşılmazz

çirkeflik ve seneryolarda 1 numaradırlarr

bu işyeri entrikalarını anlatsak zaten roman olurrr

sabırr et kuzumm böle insanlarla uğraşılmazz

çirkeflik ve seneryolarda 1 numaradırlarr
canım evet vefa haklı ama lütfen sende sabret
belki senin müdür çözer olayı
sinirlerine hakim ol tatlım

ediyorum kuzummm

günaydın kuzucummm

kız senin paşa hemen toparlanmışmıydı ameliyattan sonra nasıldı bana bilgi ver ne olur
Geçen sene mayıs ayında ameliyat oldu,
Ve iyilişme süresi 15 günü buldu..
Geniz eti bademcik ve sünnet oldu biliyosun...
Oyuzden 15 gün sürdü iyileşmesi..
Allah'a çok şükür ogünden beri ben oğlumun ateşinin 39 derece çıktığını görmedim.
Maaşallah diyinn
Sadece grip oldu burun akıntısı öksürük okadar..

ay maşallah canımmm ya inşallah bizimde öyle olur

bizim sanırım sadece genzieti ameliyatı olacak ve ben 2-3 gün anca izin kullanabilirim

sünnet işini 1,5 yaşındayken halletmiştik çok şükür

ay maşallah canımmm ya inşallah bizimde öyle olur

bizim sanırım sadece genzieti ameliyatı olacak ve ben 2-3 gün anca izin kullanabilirim

sünnet işini 1,5 yaşındayken halletmiştik çok şükür
Bademcik neden alınmıyor vefaa

Bademcik neden alınmıyor vefaa

geçen kontrolde bademcik sonraki iş demiş ama bugün eşim konuşacak bakalım talil kontrol olur sanırım

gerekli görürse alacak sanırım doktor

onuda kimi aldırt kimi aldırma diyo kaldım arada doktorumuzun fikrine bırakacağız sanırım

birde kulağında sıvı birikmesi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…