Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

2015-03-03 11.56.26.jpg

tsk. ederim ablamm, iyiyim bende....isime odaklanmam gerekior mlsf.
size cok takilamiyacagim, sabah neden hattimi uzun sure kapattigimi sordu supervizorum, walla diyemedim nete takildigimi....nsl yapsak acaba

tühh iste sorun olması kötü oluyor foruma girmek için sen arada kaçak filan gel arkadaşım sana sıkıntıolmasın

ahhh canım ya geçecek bu günler merak etme lütfen aynı sorunları bizde yaşadık daha 3. sınıftayız çocuk okulda düzenli yazı yazmaya bu yıl başladı, hep yarım yamalak, öğretmenden de şanssızdık,

okulda öğrenmesi gerekeni de evde yaptırdık, ev ödevlerini de

ama geçecek canım zaman geçtikçe iyiye gidecek merak etme

sıkıntılarımız bir canım inşallah geçecek biliyorum okuyamaz dendi okudu bunlarıda aşacağız ama yinede insan kendini yıpratıyor

Kızlar sabah patron görüşütüm

benim rahmetli hakkında

bi şans daha ver falan dedi

ben konuşucam söz alıcam ondan falan fistan dedi

bende

hayır dedim bu iş olmaz 1 yıldır arayıp sormayan insan koca olmaz dedim

ben onla çok konuştum konuşturdum ama evin duvarları çatladı rahmetlini beyin almadı dedimmm

canım kararını verdiysen hiç kendini tekrar ateşe atma bir kere değil çoğu kez şans vermişsindir eminim ben rahmetliye

Vefaa uçuk çıkmış dikkat et kendine, gerek yok sıkma kendini bu kadar senin hiç arkadaşın yok mu çevrende , oturduğun yerde yani

canını sıkıyorsun ondan oluyor kendine yapıyorsun artık düşünmen gereken evladın var huuu duyuyormusun
duyuyorum arkadaşımmm doğru diyosunnn

bazen duygular gelip gidiyo işte
Vefaa uçuk çıkmış dikkat et kendine, gerek yok sıkma kendini bu kadar senin hiç arkadaşın yok mu çevrende , oturduğun yerde yani

arkadaş var var zelişde bu kadar özelimi paylaşabileceğim arkadaşım yok yakınımda

X