Haydi Kizlar

tuana ecrin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
41
0
40
KIZLAR EN SON ADET TARİHİNİZİ VE YAPACAĞINIZ DOĞUM TARİHİNİ YAZALIM MI? BENİM 14 TEEMUZ DOKTORUM 1 ILE 6 SI ARASI HAZIRLAN DEDI.AMA NETEKİ GEBELİK HESAPLAYICILARI 19 NİSAN GÖSETERİYOR.BİLMİYORUM HANGİ TARİH OLACAK :teytey:

benim SAT 9 temmuz doğum 14 nisan gösteriyor bakalım bizim kız erken gelecek :emir_bebek: gibi geliyo bana 2 hafta sonra kontrolümüz var DR'muz ne diyecek görücezz

Benim sat ise 1 Temmuz, doktorum Nisan'ın ilk haftasini gorecegiz dedi en son gittigimde.

Sat 9 temmuz doğum tarihi 14 Nisan ancak 10 Nisan gibi sezeryanla Dr.bebeğin doğmasını sağlıyacak.39 haftadan önce erken doğum olmazsa bebeği daha önce almam diyor.Erkek çocukları bazen 39 önce doğsalarda küveze girmeleri gereke biliyor dedi doktor.

Benimde SAT 9 temmuz..normal doğum 14 nisan.ama sezeryan olucağım için 5 nisan gibi alıcak doktorum:)

OOO 14 NİSANI BEKLEYEN 3 KİŞİ OLDUK....
NİSAN ANNELERİ BENİM İÇİMDEN SANKİ BEBİŞİM ERKEN GELECEKMİŞ GİBİ GELİYOO :emir_bebek: SİZDEDE BÖYLE Bİ HİS VARMII :uhm:

Benim sat 1 temmuz,ama o ara bir karışıklık oldu tahlilde çıkmadı filan.Doktor ilk yaptığı vajinal ultrasona göre söylüyor ve 23 Nisan diyor.Muhtemelen 19 Temmuzda hamile kalmışsın demişti.
Bilemiyorum artık,sizin tarihlere bakınca benim çok erken doğurmam lazım :)

benim sat 8 temmuz -doğum 14 nisan ama ben sezeryan istiyorum sezeryan olunc akaçıncı hafatda alıyorlar daha pazartesi konuşacağım dr.la

Canım,benimde normal doğum tarihim 14 nisan.sezeryan olunca doktorum 1 hafta-10 gün aralığında önceden alırız dedi.ben de 5 nisanı seçtim.hem cumartesiye de denk geliyor diye düşündüm:)

X