Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

tüü size bee beceriksizler bende sevindim akşam girecektim dayanamayıp ama eve çok geç döndük canım çıktı annemin evindeydik ama hizmet hizmet geberdim wallaha....
12 kişiydik toplam...
aklımda sizde kaldı ammaaaa neyse artık bidahakine.

19 nisan daki buluşmaya geliyormusun?
Sevgili gelin hanımlar ben sizleri 2 kez linki atarak davet ettim,dilerseniz sizlerde katılabilirsiniz?İyi geceler,sevgiler a.s:1hug:a.s.

teşekkürler nazik davetin için. söz veremem ama ben düşünüyorum katılmayı

sen de çok hanımefendisin tobi. ben de sizleri tanıdığıma çok memnun oldum

ohh sen gelmedin aklın kalır tabi naniknanik
bir dahakine daha kalabalık oluruz. hem acemilik de geçti daha iyi olur

biraz kıskandırıyım sizi. tobi my sakura ben buluştuk. önce tobiyle buluştuk sonra sakura geldi.
tobi mesaj attı ben şöyle giyindim diye. gittim park bravoya kızın biri çıkıyor kapıdan tam tobinin tarif ettiği gibi giyinmiş ama emin olamadım.
sonra tel ettim aaa tobiymiş o kız süprizzzzz
sonra mis simite gittik en yakın. gelen olur mu diye bekledik tabi ki
sakura da katıldı bize. hep beraber kulaklarınızı çınlattık hihoyyyt
tek ortak konu kk olduğu için bol bol kk dan bahsettik birbirimizi tanıdık hoş keyifli bir sohbet oldu

selam kızlar
aslında benim aklıma geldi foto çekinmek ama 3ümüz de siteye resim ekleme konusunda çok hevesli değildik konuştuklarımıza göre ben de söylemedim

selam kızlar
aslında benim aklıma geldi foto çekinmek ama 3ümüz de siteye resim ekleme konusunda çok hevesli değildik konuştuklarımıza göre ben de söylemedim

inş bidahakine ne fotolar ne fotolar çenicez:1hug:

dii mi canım gelmeyenler çatlasın bana sizinle tanışmak yeter:1closedeyes:

kızlaaaaar ben bugün dilayla buluştum oturduk muhabbet ettik çay eşliğinde. çok şerker şipşirin bir hatun

kk'da arkadaşlıklar da güzel :)

eveettt biz bugün acemi periyle buluştuukkkk...
canım sende çok tatlısın iyiki buluşalım demişsin...
tobiyide alsaydık bak buraya gelince aklıma geldi şimdik oda kızılay da çalışıyo neyse bidahaki seferee...
sen iyimisin biras daha?

iyiyim sayende :1hug:

ofise geldim arkadaşlar nasılsın nasıl gidiyor falan filan bir ilgi :1shok:

ofiste asla ağlama acı çek geber üzüntüden ama belli etme

düsturum budur

tobiciği de alırız bigün. benim de aklıma gelmedi ben bugün leyla leyla dolaşıyorum zaten

evettt aynen öyle yüzünde hep psikopat bi gülümseme olsun....kimse kötü olduğunu anlamasın..sen iyi olki kimseyi takma leblebi olma demir olki ezemesinler der eşim...

dur kız millete saldırma şimdi oturduğun yerden güçlü ool..sana söyleyebilecekleri her ayrıntıyı düşün cevabın kafanda hazır olsun.yani...

ya bende istiyorum:a015:,beni de kabul edermısınız:Saruboceq:,kim nerede oturuyor:uhm:,ona göre buluşma nokta bulalımyerimseniben,kim benimle tanışmak ister:asigim:

ayyy çoook kıskandım keşke bende kızılay civarında çalışsaydım.
zaten çook sıkılıyorum iş yerinde

birdahaki buluşmamızda inşallh tobi-acemiperi-sakura-dila- kedidili görüşürüm sizlerle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…